Re: Violetta Porowska - kandydat SSOO "Jedna Odra"

#51
A tutaj od Pana Grzegorza Sawickiego:
Witam serdecznie wszystkich członków Stowarzyszenia Jedna Odra,
Chciałbym tym listem podziękować wszystkim członkom stowarzyszenia Jedna-Odra za udzielone mi poparcie w nadchodzących wyborach samorządowych do Sejmiku Województwa Opolskiego.
Tak jak Wam , tak i dla mnie przyszłość naszego klubu Odry Opole jest bardzo ważna i leży mi na sercu. Z racji wieku pamiętam lata świetności i lata schyłku naszego klubu. Mimo różnych zawirowań wierzę , że do Opola może powrócić wielka piłka. Potrzeba zaangażowania wielu ludzi z różnych środowisk. Są potrzebni działacze, kibice, radni wojewódzcy i miejscy ( nie zależnie od opcji politycznych) i wielu innych działający wspólnie w jednej sprawie.

Jak wiecie będąc radnym sejmiku mijającej kadencji swoimi działaniami wspierałem klub w zakresie pozyskiwania środków na jego działalność oraz starałem się tworzyć dobry klimat dla opolskiej piłki nożnej. W czerwcu 2010 wspólnie z działaczami klubu, kibicami udało się zorganizować Jubileusz 65-lecia Opolskiej Piłki Nożnej na który przyjechało wielu dawnych piłkarzy tworzących historię naszego klubu. Jako radny sejmiku pozyskałem na tę imprezę środki finansowe a angażując władzę regionu podniosłem rangę tej imprezy czyniąc z niej wielkie wydarzenie sportowe.
Tak było. Obecnie z Zarządem Oderki zaplanowaliśmy na 2011 organizację w czerwcu I Międzynarodowego Turnieju Piłkarskiego Regionów Partnerskich-Niemcy, Francja, Czechy, Ukraina z udziałem Oderki. Jako radny zabiegam o środki na ten turniej. Ten turniej będzie doskonałą promocją naszego klubu na arenie międzynarodowej. W tym temacie liczę również na Waszą pomoc. To nie jedyne zaplanowane działania, których się podjąłem . Myślę, że razem uda nam się wiele jeżeli będziemy działać wspólnie.
Kończąc ten list jeszcze raz dziękuję za zaufanie jakim mnie obdarzyliście udzielając mi poparcia w wyborach do Sejmiku Województwa. Możecie na mnie liczyć. Nie zawiodę Was. Obiecuję pomoc i współpracę.

Z poważaniem
Grzegorz Sawicki
Kandydat na Radnego Sejmiku Województwa
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Violetta Porowska - kandydat SSOO "Jedna Odra"

#52
nie ma się o co spierać - Jedna Odra uważa, że najlepszym kandydatem będzie Pani Porowska - ale to nie znaczy, że wszyscy kibice Odry są zobowiązani zagłosować na kandydatkę PIS - a byłoby to najlepszym rozwiązaniem pokazującym , że kibice stanowią jedność i trzeba się z nimi liczyć. Problem polega na tym, że chyba bardziej wzięły tu górę poglądy polityczne niż rzeczywiste potencjalne poparcie dla inicjatyw związanych z Odrą (a na szczeblu samorządowym to w jakiej kto jest partii ma naprawdę drugorzędne znaczenie) - pisałem już jakiś czas temu że kandydatka nie ma pojęcia o piłce co ona sama potwierdziła (zdziwiło mnie to, że się przyznała i jeszcze bardziej, że jej to pomogło) - niestety Garbowski (nie ukrywam, że uważam że to najlepszy kandydat dla Odry bo po 1) facet potencjalnie jak ma wybrać pierdołę a budowę stadionu wybierze stadion 2) grał w piłkę więc tymbardziej jest zainteresowany sportem 3) to że spier.. sędziowanie w jednym meczu o niczym nie świadczy - bo się po prostu pomylił i nie wiązałbym tego z jego sympatią bądź antypatią do Odry) faktycznie nie rozegrał tematu Klubu zbyt dobrze - za późno zaczął i za wiele obiecał. Cóż Rysio z klanu i tak pewnie wygra, a jeśli uda się Pani Porowskiej to zobaczymy jak bardzo zainteresuje ją los Klubu, który powinien w końcu znowu stanowić najlepszą wizytówkę naszego miasta - bo ja nie mam wątpliwości, że jeżeli będzie jakaś kasa do rozdysponowania i trzeba będzie wybrać albo stadion albo coś innego to Ona z mniejszym prawdopodobieństwem wybierze stadion czy jakieś inne korzyści dla Odry niż Garbowski czy nawet Zembaczyński
ps. w drugiej turze jeżeli wejdzie do niej Porowska ( a mam nadzieję, że tak się nie stanie) zagłosuję zgodnie z Waszą sugestią (i będę liczył na to, że macie lepsze rozeznanie o kandydatach na Prezydenta ode mnie)
pozdrawiam

Re: Violetta Porowska - kandydat SSOO "Jedna Odra"

#53
Kibic jest od kibicowania. Polityk od politykowania - klamania. Idzie Ci to calkiem nie zle Loo^a.
Czesto powtarzalem, ze pan Zembaczynski zawiodl na calej linii. Ale jak ktos trzezwo myslacy zauwazyl - kij ma dwa konce i OFICJALNIE JO nie powinna zajmowac stanowiska. To bardzo ryzykowne posuniecie. Gdybysmy mieli 100 % pewnosci, ze wybrany przez JO kandydat pomoze Odrze to owszem - TAK, ale takiej pewnosci nie ma, o czym kazdy dorosly czlowiek WIE i zdazyl juz sie przekonac wiele razy wczesniej. Polityka to stek klamstw i obiecanek, a na koniec jest jak zawsze. JO winne wspomagac klub w inny sposob. Staralismy sie wykreowac kibica Odry na polityka czy przez to Odra cos zyskala ?!
Zrobicie jak uwazacie ...moje zdanie jest inne.
Dla mnie to konczy temat ?!

Re: Violetta Porowska - kandydat SSOO "Jedna Odra"

#55
Po pierwsze, na forum moja ksywa brzmi LooZ^, a nie Loo^a Loo^z czy jakbys sobie zyczyl mnie nazywac, ja pisze do ciebie snajper, a nie np szaber, prawda? To dla mnie wyraz totalnego braku szacunku dla mnie i prosze stosowanie sie do kultury osobistej w odniesieniu do mojej i innych osob.

Po drugie, niezle mi idzie co? Kibicowanie czy klamanie?

Po trzecie, po raz kolejny zachecam do REALNEGO dzialania na rzecz Odry, Oderki, JO i wszystkiego co sie wam zywnie podoba. Na razie od podejmowania decyzji jest w JO zarzad, a w paru innych kwestiach ja. Niestety, nikt za nas nie podwinie rekawow i nie wezmie sie do gownianej roboty. Polityka to gowno i skurwysynstwo, czy mozna bez tego dobrze funkcjonowac? Nie. Dla mnie to wyczerpuje temat tego, czy powinnismy sie w to bawic. Jak jestem zmuszony myslec o Odrze w perspektywie 3-5-10 lat, bo nikt inny tego nie robi, tak jestem tez zmuszony podejmowac decyzje ktora sie moga tobie lub innym nie podobac. Trudno, nie spedza mi to snu z powiek.

Nie mamy monopolu na madrosc, zastapcie nas, zrobcie to lepiej, ale prosze - nie ograniczajcie sie do obrabiania dupy za plecami i spinki na forum. Dziekuje.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Violetta Porowska - kandydat SSOO "Jedna Odra"

#56
Klimek masz racje jestem stary zgred ale slusznych uwag nalezy posluchac ( nie mam na mysli swoich ), a faktycznie jak JO opowie sie po stronie ( kandydat ) ktora przegra to potem moze byc ciezko ...dla klubu nie dla mnie.
Inne dzialania JO wychwalalem pod niebiosa byly trafne.
Ale jak pisalem to moje zdanie, Wy macie juz wybrana strategie. Oby z sukcesem.
PS
Klimek czy to Ty jezdziles w koncu 80 - tych z Oderka czy tylko podobna ksywa. Miales wtedy z 15 lat- 3 liga. Stal Chocianow i awans Odry ? sorry jesli pomyla
LooZ^ - gdyby przekrecal Twoje nazwisko imie to mial bys powod do dziecinnego obrazania sie. Winika to z tego ze Twoja Ksywka jest dziwna i czesto wystepuje pomylka podczas pisania na klawiaturze. Badz powazny i koncentruj sie na powaznych rzeczach a nie o $ ^ L Z. Bede staral sie wyeliminowac te bledy.
A spinki nikt tutaj nie robi bo i po co. Dla mnie najwazniejsze jest dobro Odry ale uczucia mam mieszane. TY i zarazem JO zrobicie jak Wam rozsadek podpowiada. good luck

Re: Violetta Porowska - kandydat SSOO "Jedna Odra"

#58
Cóż.Looz , masz w 100% rację i popieram Twoje wypowiedzi ,ale ćóż młodym się wydaje że buntem w takiej czy innej postaci są w stanie coś osiągnąć. Niestety....Uważam że pani Porowska jest najrozsądniejszym wyborem ze wszyskich kandydatów, ale każdy może mieć swoje zdanie...
cron