Re: MASKOTKA

#26
Ciuki pisze:Maskotka "Viking" super pomysł chociaż można by było z tym zaczekać dopiero jak będziemy w wyższej lidze :)
fajny pomysl pojawienia sie maskotki wraz z awansem... tylko do tego jeszcze jest potrzebna osoba ktora sie ubierze w to... a jak wiadomo trzeba takiemu komus zaplacic. nie wiadomo jak klub na taki pomysl sie zapatruje, ale wydaje mi sie, ze oceniliby go pozytywnie. chyba, ze akcja mialaby byc calkowicie zorganizowana przez kibicow to juz inna sprawa.

Re: MASKOTKA

#27
A może spróbujecie coś na wzór właśnie "Olimpioka"
Skoro każdy pomysł może być dobry to myślę że pasował by na przykład byczek, byk jak kto woli.
A nazwa to nie wiem ;)
Ps: Można też nawiązać do herbu miasta, nie był by to taki zły pomysł.
Pozdrawiam.

Re: MASKOTKA

#28
czmielu pisze:
Ciuki pisze:Maskotka "Viking" super pomysł chociaż można by było z tym zaczekać dopiero jak będziemy w wyższej lidze :)
fajny pomysl pojawienia sie maskotki wraz z awansem... tylko do tego jeszcze jest potrzebna osoba ktora sie ubierze w to... a jak wiadomo trzeba takiemu komus zaplacic. nie wiadomo jak klub na taki pomysl sie zapatruje, ale wydaje mi sie, ze oceniliby go pozytywnie. chyba, ze akcja mialaby byc calkowicie zorganizowana przez kibicow to juz inna sprawa.
Sądze, że znajdzie się ktoś, kto zrobi to za darmo lub choćby za jakiś gadżet klubowy, względnie bilet na mecz.
Popieram także pomysł: awans = maskotka
ODRA OPOLE 1945

Re: MASKOTKA

#29
chyba że któryś z chętnych kibiców chciałby chodzić jako maskotka, lub grupa kibiców na zmianę :)
Dulce et decorum est pro patria mori - słodko i zaszczytnie jest umrzeć za ojczyznę

ŚLĄSK ZAWSZE POLSKI
KOSOWO ZAWSZE SERBSKIE

Re: MASKOTKA

#30
na pewno się ktoś znajdzie żeby biegać w przebraniu za 2-3 bilety na nastepny mecz !!!
Powiewa flaga gdy wiatr się zerwie,
a na tej fladze jest biel i czerwień,
czerwień to krew , biel - serce czyste,
Piękne są nasze Barwy Ojczyste...

Re: MASKOTKA

#40
A ja chciałbym wrócić do tego tematu. Jest awans, pierwsza liga to można by było pomyśleć o jakiejś maskotce klubowej. Jak to były wcześniej głosy, chyba najbardziej by pasował wiking
cron