MASKOTKA

#1
Wiele klubów posiada już od dawna swoje maskotki, wszyscy znamy, np. „Olimpioka".
http://olimpijska2.pl/index.php?option= ... &Itemid=92

1. Wypowiedzcie się – czy waszym zdaniem taka maskotka jest/będzie Odrze potrzebna?
2. Wrzucajcie propozycje postaci (zwierząt, bohaterów z bajek, innych stworzeń), pomysły na nazwę
oraz sugestie dotyczące jej wyglądu, ubioru, barw, zastosowań.

Moja propozycja to słonik Willi, przebrany za niebiesko-czerwonego policjanta, który będzie dawał pałką (z gąbki?) po łapach, za dziobanie słonecznika i śmiecenie, ale będzie też witał dzieci przy wejściu na stadion, odwiedzał je w przedszkolach i szkołach w czasie akcji charytatywnych i promocyjnych, towarzyszył nam na ważniejszych wyjazdach, no i oczywiście szalał na murawie w przerwach meczy na Oleskiej.
http://www.youtube.com/watch?v=DaVCfVbu ... grec_index

Od pierwszego pomysłu do wersji ostatecznej (najlepszej i najciekawszej) upływa zawsze dużo wody w Odrze, więc puszczajcie wodze fantazji i wrzucajcie wasze propozycje, temat jest na całą przerwę zimową i jeszcze dłużej. Maskotka mogła by zadebiutować już w II lidze, … albo dopiero w ekstraklasie(?)
A może klub szarpnie się na konkurs oficjalny i zaliczy pomysły z tego wątku:)
„Klub to nasza wspólna własność;
wobec klubu mamy tylko obowiązki;
dla klubu tylko wdzięczność”

Re: MASKOTKA

#4
moim zdaniem maskotka moglaby byc forma sponsoringu. sponsor placilby klubowi w zamian za obecnosc swojej maskotki na stadionie podczas meczu. mialby dowolnosc co do jej wygladu (z jednym wyjatkiem: z oczywistych wzgledow musialaby miec niebiesko-czerwone elementy), moglby umiescic na niej swoje logo i sam ja nazwac.
ale to tylko taki luzny pomysl :)

Re: MASKOTKA

#9
Geordie's pisze:Ja bym wykorzystał jednak jakiś symbol Opola. Może maskotka w kształcie mikrofonu? Coś zapożyczonego z logo Festiwalu Opolskiego. I nazwa? Hmm mikrofon nie pasuje, więc może MagaFan? Tak tylko myślę....
nie, no to teraz ja odpadam:)))
„Klub to nasza wspólna własność;
wobec klubu mamy tylko obowiązki;
dla klubu tylko wdzięczność”

Re: MASKOTKA

#12
A ja mam pomysł taki nieco innego kalibru , może postaci z flagi KKK MISSISIPI ?
- zartuje oczywiscie. Ale zdanie mam takie, że co by sie nie działo i jakiej maskotki klub nie wypusci to i tak beda ludzie ktorym sie pomysl nie bedzie podobał, dlatego trzeba dać cos co trafi w serca kibicow albo co calkowicie nie pasuje...
Zróbmy maskotke- karykature ; prezydenta miasta Opola - Pana Z i wszystko bedzie jasne. A na jajach zrobimy mu wielkie koła motorów żużlowych ...
Posiadasz szal ODRY, którego nie mam w swojej kolekcji ? - napisz, napewno sie dogadamy!

Re: MASKOTKA

#22
to może by zrobić zrzutke na meczu pod wejściem lub doliczyć 1 zł. do każdego biletu i zakupić strój takiej maskotki "Vikinga"... koszt takiej maskotki nie powinien przekroczyć 500 zł to już raczej cena bardzo wygórowana i zawyżona... co wy na to ?
Powiewa flaga gdy wiatr się zerwie,
a na tej fladze jest biel i czerwień,
czerwień to krew , biel - serce czyste,
Piękne są nasze Barwy Ojczyste...
cron