Re: Skałka Żabnica - Odra Opole 14.11.2010

#53
rozeff - napisze tak brachu - To bylo cos wiecej niz zwykly wyjazd. To byl mecz o ktorym pamieta sie latami. Twoj wyjazd pelen fantazji,zabawy i dowcipu przyniosl Nam Wszystkim szczescie ! Dzieki. Brawo pilkarze za walke i wynik. Brawo kibice, wszyscy Ci ktorzy wbrew pieprzonym i niesprawiedliwym zakazom pokazali prawdziwy charakter niebieskoczerwonych kibicow Odry i pojawili sie na stadionie skalko-glowych prezesow idiotow od siedmiu bolesci i przywiezli NAM wspanialy wynik z niezdobytego PASTWISKA z laweczkami.ODRA miala ma i miec bedzie wspanialych kibicow co sa z druzyna na dobre i na zle.
Jeszcze raz dzieki.Tym razem pan Kamiuka zdal egzamin i obrona podolala tak jak na to zasluguje klub Odra i jego kibice. Oby zimowa przerwa nie byla spartaczona. Nie chcemy sluchac na wiosne glupich tlumaczen. Odra ma grac i wygrywac i przywrocic nam 2 lige.

Re: Skałka Żabnica - Odra Opole 14.11.2010

#54
Wygraliśmy - tak więc zespół i sztab trenerski pokazali, że będą się liczyć o awans do 2 ligi. Teraz trzeba pójśc już za ciosem i wygrywać na wiosnę co się da! Widać, że psychika jest mocna. Wygrana w chyba najważniejszym meczu rundy z nieobliczalnym przeciwnikiem. Tak więc jedziemy na wiosnę do Katowic (Rozwój) w 1000 osób świętować awans (jak już ktoś wspomniał na forum) ;-)
ODRA OPOLE 1945

Re: Skałka Żabnica - Odra Opole 14.11.2010

#62
Wszystko wszystkim,ale ostatnie zdjęcie jest ... masakryczne. Odniosłam wrażenie,że zebrała się banda kryminalistów/recydywistów z oddziału zamkniętego (nie kojarzyć z zespołem ;) ),a panowie ubrani w "skafandry" tylko czekali na jeden drobny głupi pretekst,aby zacząć strzelać jak do kaczek. To jest piłka nożna dla kibiców? Tam było ich miejsce? Was się trzeba bać? Tacy groźni jesteście? nie wiedziałam :/
Ależ satysfakcja z wyniku tym bardziej,że nie proszeni goście byli,zobaczyli i "zwyciężyli",a pewny już awansu lider nie jest już liderem hahaha
Wiosną pełna mobilizacja i mam nadzieję,iż Oderka pokaże gdzie jest jej i gdzie jest ich miejsce.
cron