Re: Odra Opole - Rozwój Katowice 11.11.2010

#27
Bob pisze:
Geordie's pisze: Rozwój w pierwszej połówce miał 3 stuprocentowe sytuacje do strzelenia bramki (bronił Rozmus, był słupek).
A to że My byliśmy przez ost. 15 min na połowie rywala to niestety nic nie wyniknęło. Rzuty rożne trzeba wykorzystywać. Lepiej mieć tylko 1 i strzelić bramkę.
Teraz trzeba liczyć na zwycięstwo w Żabnicy. ROW dziś ograł Skałkę.
Staram się być obiektywny i masz rację na rzecz pierwszej połowy Rozwój niestety zagrał lepiej (jeszcze raz brawa dla Rozmusa),jednakże druga połowa to jak dla mnie prawdziwa dominacja Odry Rozwój miał może z 3 sytuacje,z czego jedną wykorzystał,my za to multum sytuacji(tak jak napisałeś rzuty rożne,które niektóre były wykonywane fatalnie,albo jeżeli już była dobra wrzutka to któryś z zawodników mijał się z piłką). Jeżeli awansujemy do II ligi (a mam nadzieję,że awansujemy) to taką grą nie zwojujemy jej i nie wiem,co się dzieje z naszą obroną,to co czasami oni odprawiają to jest parodia! Jak można 'wypuścić tyle razy piłkarza Rozwoju,żeby był sam na sam z naszym bramkarzem?! Przyjdą bardziej klasowe zespoły to bądźmy szczerzy nawet Rozmus czy Bella tu nie pomoże.
Pozdrawiam Geordie's :)
Zgadzam się. Mecz z Rozwojem pokazał, że Odra prezentuje w tej chwili niestety III-ligowy poziom. Na szczęście jest czas, żeby to zmienić. W II lidze już nie ma zmiłuj się. Trzeba zdecydowanie wykorzystywać więcej sytuacji. A obronie należy się solidny trening.
Pozdro Bob.
ODRA OPOLE 1945

Re: Odra Opole - Rozwój Katowice 11.11.2010

#28
Odra prezentuje poziom 3 ligowy poniewaz gra w trzeciej lidze. Jak awansuja to nastepuje mala rotacja, slabszych pilkarzy odstawia sie na praktyke do Dobrzenia a pozostawia sie tych ktorzy nie zawiedli i maja szanse dalszego rozwoju. Sklad uzupelnia sie nowymi pilkarzami w ramach zasobnosci klubowej kasy. Jak widac druzyna nie jest odpowiednio przygotowana do sezonu. Cien nadzieji pozostal ale o wygrana z druzyna Skalki Zabnica ( co to jest ? ) bedzie bardzo trudno. Wierzyc trzeba bo wiara umiera ostatnia. Jak kibice Odry zauwazyli, wielu dobrych pilkarzy biega po boiskach 3 ligi i napewno kogos dalo by sie sciagnac do Opola po awansie. Delikatnie przypomne, ze zadna inna druzyna w naszej lidze nie maiala takiego budzetu ! Dlatego wnioski i konsekwencje ( w razie porazki ze Skalka ) winny byc wyciagniete. Ktos napewno zawinil. A bajki o zespole ktory dopiero awansowal do 3 ligi to dla grzecznych dzieci. Mamy koniec 2011 roku i kazdy chyba wie jak buduje sie dobra druzyne. Pozdrawiam i trzymam kciuki za pilkarzy w ostatnim meczu - NAJWAZNIEJSZYM w tej rundzie jak sie okazuje.Jeszcze jedno,nieobecnosc Michniewicza w tym meczu da nam odpowiedz jakich mamy pozostalych obroncow w klubie i jak z takim problemem poradzi sobie trener
( niby najlepszy w 3 lidze jak ktos powiedzial ).

Re: Odra Opole - Rozwój Katowice 11.11.2010

#35
Oczywiście. Najlepiej z góry założyc że nic się nie uda. Wyobraź sobie teraz sytuację że któryś z chłopaków to teraz czyta. Gdybym to zobaczył to miałbym zajebistą ochotę do gry. Na chuj się starac jak i tak na nas się wypiął. Powiadasz że pieniądze to podstawa? Popatrz na obecną pierwszą ligę. Termalica Bruk-Bet Nieciecza czy Kolejarz Stróże to nie są potentaci finansowi a jednak sobie radzą. Pieniądze są ważne jednak nimi się meczu nie wygra.

Re: Odra Opole - Rozwój Katowice 11.11.2010

#38
snajper jako ten młodszy kibic czytając Twoje wypowiedzi kiedyś uważałem je za logiczne i z sensem. Teraz czytając każdą Twoją wypowiedź nie wiem czy uważać je za śmieszne czy za obraźliwe, czy jeszcze za jakieś inne. Wypowiadasz się zza oceanu jakbyś wiedział o wszystkim i o wszystkich, ale za przeproszeniem i nie obrażając - gówno wiesz.

nie będę dalej się wypowiadał bo wytłuszczonym drukiem przekazuję sens swojej wypowiedzi.
Nie ma tutaj dla was miejsca, bo nie macie jaj
Słuszna sprawa, smutna prawda, tak musi być

Re: Odra Opole - Rozwój Katowice 11.11.2010

#39
Ruch Zdzieszowice juz w naszej lidze nie gra. Obecne druzyny maja mniejsze lub podobne budzety ( oficjalnie ) i nie trzeba mieszkac w Opolu zeby to sprawdzic. To ze w Opolu jest finansowa bryndza to wie kazdy, bo taka druzyna jak Odra zasluguje na wiecej niz jalmuzne, ale o tym juz pisalem dosc czesto. O wielu rzeczech nie wiem, ale wiele interesujacych info mozna znalezc jeseli sie troche postarasz. Jednak w moich wypowiedziach czesto jest wiecej zyczenia niz realistyki ( ta wciaz w Opolu jest tragiczna ) bo tylko Wiara i dzialaniem mozemy cos wiecej osiaganc ( o ile nie mamy wystarczajacej kasy liczy sie charakter ).
Szyman jezeli wiesz wiecej to podziel sie z Nami. Z gory dzieki
cron