Re: WYBORY SAMORZADOWE 2010

#26
Faktycznie gomez, masz rację, moje niedopatrzenie (wszystko dlatego, że tam gdzie ja mieszkam są inne zasady). Wtedy poprzeczka jest zawieszona wyżej, trzeba by było dostać w granicach 600 - 1000 głosów na komitet (zależy od procentowego udziału innych komitetów) i nastawić się raczej tylko na jednego kandydata z komitetu do poszczególnych okręgów.

Re: WYBORY SAMORZADOWE 2010

#28
fcj pisze:Panowie, numer 10 z okregu V to chyba w ramach zartu podaliscie? Nie pamietacie jak ten pan byl wielkim kibolem? Zajawka trwala z cale pol roku. Myslicie, ze pamiec ma lepsza niz wytrwalosc? Nie zdziwcie sie tylko jak go poprzecie, a za 2 lata okaze sie ze pan Lukasz odnalazl sens swego zycia w sluzbach mundurowych. Bog przebacza, Odra nigdy? Pamietacie czy juz zapomnieliscie?
Zadałem sobie trud sprawdzenia kim jest ta osoba i widać pewne zapędy w stronę niebieskiego koloru

Z bloga Łukasza Żygadły:

"Okolica, która jest bardzo bezpieczna w takiej sytuacji staje się miejscem do przypadkowej bądź nie, wielkiej katastrofy, dobrego łupu dla rabusia itd. Może być też wspaniałym i niezapomnianym miejscem spotkań ludzi chętnych do wypicia pod chmurką bez nadzoru patrolu policyjnego."

http://gdziepole.bloog.pl/id,6096875,ti ... index.html

Haha zapewne pomoże nam ten pan w piciu piwka na stadionie ale tylko pod nadzorem patrolu policyjnego. Co do sezonowości tego osobnika także nie mam pytań na swoim blogu i nie tylko wyraźnie opisuje jak wielkim jest kibicem Odry, Orlika, Kolejorza... Pewnie jest też chuliganem Budowlanych z którymi w młodości jeździł na wyjazdy Naprawdę nie umniejszam nikomu "zasług" jeśli takie posiada jednak jestem zdecydowanym przeciwnikiem budowania poparcia kosztem naszej Odry.

Re: WYBORY SAMORZADOWE 2010

#32
http://nk.pl/#profile/670723

Zapraszam na profil Mojego znajomego , ktory staruje i chyba jako nieliczny w gronie startujacych posiada jakis poziom intelektualny . Wiem , ze niektorzy beda myslec ze to kolejny jakis baran czy cos, ale to mlody chlop , ktorego znam prywatnie i naparwde jest bardzo wporzadku. Rzadzko kiedy robi sie cos dla kogos a jesi to idzie w parze z zadowolniem to juz wogole w dzisiejszych czasach niemozliwe. Jednak ja reklamujac jego osobe mam z tego jakas radoche bo taki chłop w Radzie miasta by sie przydał. Zawsze mozna na Niego liczyc i naparwde tylko w extremalnych sytuacjach odmawia , zawsze kiedy moze cos zrobic i pomoc to to robi , bezinteresowanie. Tyle moge powiedziec na jego temat od strony takiej prywatnej , i tak kazdy zrobi jak chce. Ale naparwde porzadny gość! PATRYK ŚRÓDA !
Posiadasz szal ODRY, którego nie mam w swojej kolekcji ? - napisz, napewno sie dogadamy!

Re: WYBORY SAMORZADOWE 2010

#37
Pan Grabowski zapomniał chyba o jednym. Za te 4 lata jak on zbuduje stadion na 10 tysięcy, to w 1 lidze (bądź ekstraklasie, do której kiedyś wejść musimy) w wymaganiach będzie stadion na minimum 15 tysięcy :) jeśli się mylę nich mnie ktoś poprawi.
Odra jest najważniejsza !

Re: WYBORY SAMORZADOWE 2010

#38
Przynajmniej coś mówią o Odrze. Wiadomo, że 95% swoich postulatów nie spełnią, ale kampania to właśnie okres, żeby pokazać Opolanom, że Odra to ważny temat. I tak jest, bo wszystkie gazety lokalne witają nas (i będą witały, bo kandydaci dopiero rozkręcają się z obietnicami ;) ) nagłówkami typu "Garbowski obiecuje Odre w 1 lidze" czy "Debata pod znakiem Odry Opole" (zresztą zauważcie, że piszą o Odrze, nie Oderce). Jakby to spełnili to w ogóle byłoby super, ale nie jestem głupi i wiem, że trzeba będzie ich mocno pilnować i się upominać o swoje po wyborach (przynajmniej mamy podstawy - ich obietnice, z których można potem rozliczać).
A że Odra to ważny temat przekonałem się wczoraj, kiedy właśnie wizja Odry w 1 lidze wzbudziła największy entuzjazm i najgłośniejsze brawa na sali (a muszę dodać, że znajomych twarzy z Oleskiej na sali było może ze 2-3; reszta raczej na Odre nie chodzi, co tylko świadczy o tym, jakie jest zapotrzebowanie na sukces i dobry poziom piłki w Opolu)

Re: WYBORY SAMORZADOWE 2010

#39
widze ze jestes bardzo kumaty zakladajac kumate konto tylko po to zeby zareklamowac kandydata.... a moze to ty marcin ? :D tylko dlaczego swoje nazwisko piszesz FEC a nie FEĆ ? :D :D :D no i Odry sie wstydzisz ze nie ma ani slowa w tej notce na temat twojej postaci ? ...

poza tym jak juz jestesmy w temacie partii komunistycznej wypowiedz garbowskiego ktory GWARANTUJE <lol2> nam pierwsza lige zobaczyc mozna tutaj

http://www.dailymotion.pl/video/xfk9pu_ ... from=embed
dwa kolory mienia sie

Re: WYBORY SAMORZADOWE 2010

#40
Odry Garbowskiego jak coś ;] a wypowiedź jest mega ta jest śmieszna czemu nie wszedł na stadion albo lepiej na sektor A, sektor rodzinny, sektor VIP albo nasza klatka i nie zrobił sobie tam wywiadu? Mega mnie ten wywiad rozśmieszył i mam nadzieje że nikt nie da sobie wmówić słów Pana sędziego bo dużo mówić może każdy :) A odnośnie Marcina Fecia to mógł sobie lepszą partię wybrać chociaż :)

Re: WYBORY SAMORZADOWE 2010

#42
Szkoda, ze chyba wstydzi sie Odry bo nie ma o tym ani slowa.

Mielismy dzisiaj spotkanie z Pania Porowska. Zrobila chyba na wszystkich obecnych dobre wrazenie. Nie obiecywala cudow, nie ukrywala ze nie zna sie na pilce i sie nia nie interesuje, ale przedstawila swoj plan na Odre i jej rozwoj i brzmial on dla nas realnie i uczciwie.

Wyczynow Pana Garbowskiego nawet nie skomentuje.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: WYBORY SAMORZADOWE 2010

#43
Oby tylko "hamulcowy" nie wygrał w 1turze. Niestety patrząc wstecz Opole głosuje na partie (p.o),a nie na konkretnych ludzi. Nie wiem kto będzie dla Nas najlepszy , lecz wiem że nigdy nie zagłosuje na w/w personę która jest tak pewna swej wygranej , że nawet obiecać coś Nam kibicom to dla niego za dużo. 2 osobą jest oczywiście nasz opolski Pierr Luigi Collina . Ja" czerwonych" nie uznaje. Kończąc- dla Nas nadzieją może być 2 tura.

Re: WYBORY SAMORZADOWE 2010

#45
swendrak pisze:Odry Garbowskiego jak coś ;] a wypowiedź jest mega ta jest śmieszna czemu nie wszedł na stadion albo lepiej na sektor A, sektor rodzinny, sektor VIP albo nasza klatka i nie zrobił sobie tam wywiadu? Mega mnie ten wywiad rozśmieszył i mam nadzieje że nikt nie da sobie wmówić słów Pana sędziego bo dużo mówić może każdy :) A odnośnie Marcina Fecia to mógł sobie lepszą partię wybrać chociaż :)
JAK MOZNA PRZECZYTAĆ FECIU JEST BEZ PARTYJNY,MOZE CHCIALBY ALE NIE MOZE ?!!TAKA POLITYKA!!ALE NAPEWNO DAŁ Y RADE NAM POMOC I TYLE W TYM TEMACIE

Re: WYBORY SAMORZADOWE 2010

#46
swendrak pisze:Odry Garbowskiego jak coś ;] a wypowiedź jest mega ta jest śmieszna czemu nie wszedł na stadion albo lepiej na sektor A, sektor rodzinny, sektor VIP albo nasza klatka i nie zrobił sobie tam wywiadu? Mega mnie ten wywiad rozśmieszył i mam nadzieje że nikt nie da sobie wmówić słów Pana sędziego bo dużo mówić może każdy :) A odnośnie Marcina Fecia to mógł sobie lepszą partię wybrać chociaż :)
LEPSZA GORSZA MYSLE ZE NIE MA ZNACZENIA?!!TO BYŁ WYBÓR NIE ŚWIADOMY ,BO MARCIN JEST BEZPARTYJNY.LICZY SIE DOBRO SPORTU OPOLSKEIGO I TEGO SIE TRZYMAJMY

Re: WYBORY SAMORZADOWE 2010

#49
Jak tak czytam te wpisy Marcina vel kumaty to jak tu na niego zagłosować, no jak? Aż dziw bierze że cie wpisali na jakąkolwiek listę. Przecież ten styl jaki pamiętam z komentarzy pod newsami na oficjalnej jest niepowtarzalny. Z resztą nie trzeba być Sherlockiem żeby się połapać. Już jednego takiego mądrego w radzie mamy co sam o sobie pisał, tylko kurwa zapomniał, że ze swojego maila to wysyłał. Tacy ludzie chcą właśnie rządzić... no ale 2 koła miesięcznie przez 4 lata piechotą nie chodzą. Ręce opadają....
cron