Re: Byli piłkarze Odry

#401
Dawid Błanik został zgłoszony do rozgrywek III ligi w barwach rezerw Pogoni Szczecin.

23-letni pomocnik ostatnio wypożyczony był z Pogoni do Odry Opole. W minionym sezonie Fortuna I ligi rozegrał 19 meczów i zdobył jednego gola.

No cóż.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Byli piłkarze Odry

#402
LooZ^ pisze:
środa, 12 sierpnia 2020, 12:26
Dawid Błanik został zgłoszony do rozgrywek III ligi w barwach rezerw Pogoni Szczecin.

23-letni pomocnik ostatnio wypożyczony był z Pogoni do Odry Opole. W minionym sezonie Fortuna I ligi rozegrał 19 meczów i zdobył jednego gola.

No cóż.
Mega dziwny przypadek, pamiętam nasz pierwszy sezon w 1. lidze i jak chłopak sobie radził w Tychach. Tak czy siak, dobrze, że się pożegnaliśmy.

Re: Byli piłkarze Odry

#404
Poważnie? ;)

Odeszło tam ponad 11 piłkarzy, przyszło 8 z czego 4 to wypożyczenia, reszta to głównie ludzi z rozwiązanymi kontraktami. A już pod koniec sezonu grali dzieciakami. Bełchatów to raczej główny faworyt do spadku.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Byli piłkarze Odry

#405
A pamietacie wszyscy jak wiekszosc z Was mowila w poprzednim sezonie, ze Belchatow zostanie spuszczony do 2giej ligi przez PZPN i nic juz im nie pomoze, wiec Odra utrzyma sie. Zawsze powtarzalem i ostrzegalem zeby absolutnie nie zwracac na to uwagi, ze ostatnia rzecza na ziemi jest wierzyc i liczyc na to co informuje " oficjalnie " PZPN, oni zmieniaja zdanie co miesiac. Dobrze, ze Odra ( Zarzad i pilkarze ) wzieli to sobie do serca. Ufff

Re: Byli piłkarze Odry

#416
LEWANDOWSKI !! Dozylismy czasow gdy Polak stanowi o sile lub wrecz jest najwazniejszym ogniwem w najlepszym zespole na swiecie w 2019/2020 Brawo, pieknie, ze mozemy podziwiac obok kosmicznych pilkarzy jak Messi, Ronaldo nasze3go pilkarza. Mamy juz na trwale w historii Lewandowskiego i jako stary kibic powiem, ze taki Boniek i Lubanski ( ktorych mecze regularnie ogladalem ) mogliby smialo i bez obrazy buty mu czyscic.

Re: Byli piłkarze Odry

#418
snajper pisze:
niedziela, 23 sierpnia 2020, 21:49
LEWANDOWSKI !! Dozylismy czasow gdy Polak stanowi o sile lub wrecz jest najwazniejszym ogniwem w najlepszym zespole na swiecie w 2019/2020 Brawo, pieknie, ze mozemy podziwiac obok kosmicznych pilkarzy jak Messi, Ronaldo nasze3go pilkarza. Mamy juz na trwale w historii Lewandowskiego i jako stary kibic powiem, ze taki Boniek i Lubanski ( ktorych mecze regularnie ogladalem ) mogliby smialo i bez obrazy buty mu czyscic.
Emocje Ciebie poniosły z tymi butami. Nie można porównywać Zibiego, Włodka i Roberta. Były inne czasy. Ja Włodka Lubańskiego darzę ogromnym szcunkiem, jako człowieka i piłkarza. To jest idol mojej młodości. Bedąc w wojsku w Szczecinie wykorzystałem urlop za krwiodawstwo i na jego pożegnalny reprezentacyjny mecz pojechałem do Chorzowa ( Polska-Czechosłowacja 1:1). Pozdrawiam.
cron