Re: Byli piłkarze Odry

#101
Smolka jest cienki jak listopadowy lisc. Zawsze dobrze rozpoczyna, a potem fatalnie konczy I nie ma alternatywy. Nigdy nic nie osiagnie w trenerce. Chociaz jAk go zatrudnia w Jadze to bedzie wielki sukces. Tak uwazam, a zycie pokaze. Gdyby zostal w Mielcu, to w przyszlym roku obstawiam na ich spadek.

Re: Byli piłkarze Odry

#103
czubus pisze:Snajper ty naprawdę masz coś nie tak z głową.
Widziałeś chociaż jeden mecz Stali w tym sezonie,że tak twierdzisz ?
Czubus jak nazwa wskazuje juz czubem jest wielkim. Na pilce znam sie lepej niz ty dziecko. Mecze SStali widzialem, znam tez prace trenera Smolki, ktory zawsze ma koncepcje na pol sezonu, potem klapa. Jak poczekasz, za dwa lata sie czegos nauczysz. Zobaczysz co bedzie dalej z trenerem S. Dodam, ze to moje zdanie na temat jego pracy a tobie szczylu wara do tego. Nie komentuje twoich debich wpisow

Re: Byli piłkarze Odry

#104
snajper pisze:
czubus pisze:Snajper ty naprawdę masz coś nie tak z głową.
Widziałeś chociaż jeden mecz Stali w tym sezonie,że tak twierdzisz ?
Czubus jak nazwa wskazuje juz czubem jest wielkim. Na pilce znam sie lepej niz ty dziecko. Mecze SStali widzialem, znam tez prace trenera Smolki, ktory zawsze ma koncepcje na pol sezonu, potem klapa. Jak poczekasz, za dwa lata sie czegos nauczysz. Zobaczysz co bedzie dalej z trenerem S. Dodam, ze to moje zdanie na temat jego pracy a tobie szczylu wara do tego. Nie komentuje twoich debich wpisow
Jeśli oceniasz wiedzę o piłce tylko na podstawie nicku to spoko.Po drugie czemu nazywasz mnie dzieckiem i szczylem, skąd znasz mój wiek ? Można kogoś nie lubić, w tym przypadku Smółki, sam nie jestem jakimś jego wielkim fanem ale trzeba obiektywnie przyznać, że w Mielcu idzie mu przyzwoicie czego skutkiem jest zainteresowanie z klubów ekstraklasy. Ale co oni tam wiedzą, przecież ty wiesz lepiej, aż dziwne że Cię do C+ nie wzięli jako eksperta.

Re: Byli piłkarze Odry

#105
czubus daj spokój, Snajper żyje w swoim wyimaginowanym świecie nie od dziś, to taka nasza forumowa maskotka ostatnich lat przecież (co prawda, i do tego na dodatek niestety, zaczął udzielać się na innych portalach, ale całe szczęście tam go banują)
Nie ma tutaj dla was miejsca, bo nie macie jaj
Słuszna sprawa, smutna prawda, tak musi być

Re: Byli piłkarze Odry

#106
Na innych forach banuja ?! :) Na 90 minuts.pl, kiedy komentowalem stronniczosc strony, niezetelnosc, zanizane naszej frekwencji. I sam o moim banie poinformowalem, a teraz ty to bierzesz za argument ? To tak ja bym teraz napisalem : Szymon nie ma zielonego pojecia o pilce noznej, zna sie jedynie na zyciu kibicowskim, wiec po co komentuje wydarzenia. Sam sie tak wypowiadales na forum ! This is stupid. Kazdy ma prawo do swoich ocen bo jestesmy ludzmi.
Gra do konca juniorami - uwazam, ze byloby lepiej , ogranie mlodych, dodatkowo kasa, ale po pierwsze dzis szanuja nas wszyscy, poniewaz Odra gra fair I uczciwie do konca, podstawowI pilkarze chca grac do konca, zdobyc krola strzelcow, poprawic statystyki, ukonczyc sezon jako super team 2 ligi, a oczywiscie trener decyduje kto zagra, tyle, ze musi liczyc sie z opinia najlepszych pilkarzy!! Kto choc troche ma pojecie o szatnii, zna sie na realiach profesjonalnej pilki, wie oczym pisze. Sprawa Smolki. Mial szczesliwy epizod w Zawiszy, nic z tego nie wynika. Trafila do stabilnej Stali - finanse, stadion, kibice,wzmocnienia, wiec udalo sie Stal utrzymac. Ale zawsze tak bylo w poprzednich klubach, super poczatek a potem w dol. Gdy druzynie nie idzie, pan S obarcza wina wszystkich tylko nie siebie. Dla mnie to trener sezonu. Przewiduje, ze w nowym sezonie Stal M. bedzie walczyc o utrzymanie. Coc czubus moze go chwalic, moje zdanie jest inne. I czas poksze kto ma cos z glowka. Zobaczymy. Wszystkich kibicow Odry serdecznie pozdrawiam " big family ",szczegolnie tych którzy czasami tez sie myla, co nie znaczy , ze boli ich glowa

Re: Byli piłkarze Odry

#107
snajper pisze:Na innych forach banuja ?! :) Na 90 minuts.pl, kiedy komentowalem stronniczosc strony, niezetelnosc, zanizane naszej frekwencji. I sam o moim banie poinformowalem, a teraz ty to bierzesz za argument ? To tak ja bym teraz napisalem : Szymon nie ma zielonego pojecia o pilce noznej, zna sie jedynie na zyciu kibicowskim, wiec po co komentuje wydarzenia. Sam sie tak wypowiadales na forum ! This is stupid. Kazdy ma prawo do swoich ocen bo jestesmy ludzmi.
Gra do konca juniorami - uwazam, ze byloby lepiej , ogranie mlodych, dodatkowo kasa, ale po pierwsze dzis szanuja nas wszyscy, poniewaz Odra gra fair I uczciwie do konca, podstawowI pilkarze chca grac do konca, zdobyc krola strzelcow, poprawic statystyki, ukonczyc sezon jako super team 2 ligi, a oczywiscie trener decyduje kto zagra, tyle, ze musi liczyc sie z opinia najlepszych pilkarzy!! Kto choc troche ma pojecie o szatnii, zna sie na realiach profesjonalnej pilki, wie oczym pisze. Sprawa Smolki. Mial szczesliwy epizod w Zawiszy, nic z tego nie wynika. Trafila do stabilnej Stali - finanse, stadion, kibice,wzmocnienia, wiec udalo sie Stal utrzymac. Ale zawsze tak bylo w poprzednich klubach, super poczatek a potem w dol. Gdy druzynie nie idzie, pan S obarcza wina wszystkich tylko nie siebie. Dla mnie to trener sezonu. Przewiduje, ze w nowym sezonie Stal M. bedzie walczyc o utrzymanie. Coc czubus moze go chwalic, moje zdanie jest inne. I czas poksze kto ma cos z glowka. Zobaczymy. Wszystkich kibicow Odry serdecznie pozdrawiam " big family ",szczegolnie tych którzy czasami tez sie myla, co nie znaczy , ze boli ich glowa

Nikt nie powiedział, że tak nie będzie, możliwe, że masz racje i Stal będzie się bić o utrzymanie a może o awans ? Tego nie wiemy. Prawda jest jednak taka, że za ten sezon Smółkę należy pochwalić, po raz kolejny wypaliły jego transfery. Zobacz ilu w Odrze jest piłkarzy których ściągnął Smółka.

Re: Byli piłkarze Odry

#108
W zyciu nie powiedzialwm, ze nie ma przeglad pilkarskiego! Napisalem, ze klody zaczynaja padac na wszystkich, kiedy druzynie jest pod gorke. Odra tez grala bardzo ladne z poczatku, a potem ciezko sie ogladalo meczarnie druzyny. Nie ma po co przypominac. Daj mu panie jak najlepiej

Re: Byli piłkarze Odry

#109
@Snajper - Ty mocny jesteś, serio.
Smółka to dobry trener. Że w Odrze nie zrobił awansu? Czysty pech i nie fart. Do dziś wracam do meczu Odry z Polonią na szczycie, który miał zaważyc na awansie. 3k ludzi, atmosfera i takie meczycho. Polonia wtedy była teoretycznie lepsza, ale Smółka tak to poukładał, że wygraliśmy.
Odpal sobie skrót z Meczu z Szombrami. Bodaj 3 słupki mielismy... Taka jest piłka.
Smółka to taki Probierz, autento, jest mnóstwo podobieństw.
Smółka jest cholernie ambitny, ma rozeznanie, wiedze, i zawsze się chciał uczuć. Ile to razy na meczach gdy nie szło, odwracał się do trybun, skakał i prosił o Doping. Albo jaką radoche miał po ważnych golach. Charyzmatyczny gość :)
To on ogarnął takiego Brusiłe, Perońskiego albo Gancarczyków nie mówiąc o reszcie. W Zawiszy nie miał teamu, ale jakoś tą druzyne sklejał i walczył do ostatnich kolejek o awans ( mniejsza co sie stało potem z Zawiszą ) a teraz wyciągnął Stal z dołka i robie dobrą robotę. Stal to typowy przeciętniak. Mozna kogos nie lubiec, ale - kur...de - obiektywne zdanie zawsze w cenie.

Re: Byli piłkarze Odry

#110
Foker pisze:@Snajper - Ty mocny jesteś, serio.
Smółka to dobry trener. Że w Odrze nie zrobił awansu? Czysty pech i nie fart. Do dziś wracam do meczu Odry z Polonią na szczycie, który miał zaważyc na awansie. 3k ludzi, atmosfera i takie meczycho. Polonia wtedy była teoretycznie lepsza, ale Smółka tak to poukładał, że wygraliśmy.
Odpal sobie skrót z Meczu z Szombrami. Bodaj 3 słupki mielismy... Taka jest piłka.
Smółka to taki Probierz, autento, jest mnóstwo podobieństw.
Smółka jest cholernie ambitny, ma rozeznanie, wiedze, i zawsze się chciał uczuć. Ile to razy na meczach gdy nie szło, odwracał się do trybun, skakał i prosił o Doping. Albo jaką radoche miał po ważnych golach. Charyzmatyczny gość :)
To on ogarnął takiego Brusiłe, Perońskiego albo Gancarczyków nie mówiąc o reszcie. W Zawiszy nie miał teamu, ale jakoś tą druzyne sklejał i walczył do ostatnich kolejek o awans ( mniejsza co sie stało potem z Zawiszą ) a teraz wyciągnął Stal z dołka i robie dobrą robotę. Stal to typowy przeciętniak. Mozna kogos nie lubiec, ale - kur...de - obiektywne zdanie zawsze w cenie.
kolego Foker obiektywnie to moze i ja lubie pana Smolke, za to co osiagnal w zyciu, za to jaki to czlowiek,itp. Ale nie w tym rzecZ.
Oczywiscie, ze ogladalem mecz przeciw Polonii, ktory taki Ci sie podobal, ogladalem rowniez mecz i dwie poprzeczki przeciw Szombierkom, ktory niespodziewanie zakonczylismy porazka z druzyna walczaca o " dobre imie Bytomia ", tyle tylko, ze gra sie przez caly sezon, mistrzostwo Polski zdobywamy nie po jednym lub dwoch spotkaniach i za to sie ludzi rozlicza. Podobnie jak w pracy, kiedy jedna rzecz zrobisz super, ale zajebiesz kilka to stracisz ta prace, bo przyjda na twoje miejsce lepsi. Proste. To, ze fajnie bylo lub nawet super na jednym , dwu meczach nie ma w ogolnym biznesie znaczenia. Przykladowo i prosciej - Na meczu przeciw Widzewowi w 2008 roku mielismy najwiekszy mlyn i chyba najlepszy doping w historii - Czy to oznacza, ze trener ( chyba byl wtedy Polak ) byl swietny ? Po upadku Odry, gdy zaczynalismy od dna ( nawet nie wiem czy juz chodziles na Oleska ) na mecze przychodzilo ponad 2000 ludzi pelnych nadzieji w 4 lidze !!!- Czy dlatego, ze trener Kaniuka Dariusz byl dobrym managerem ? Kiedy zespol prowadzil Copjak w 3 lidze, mielismy jeden z najlepszych wyjazdow do Jastrzebia - Czy to zasluga trenera ? Jak wszyscy skonczyli i gdzie sa dzis mozesz sobie postudiowac. W Opolu i na opolszczyznie ludzie kochali i kochaja pilke, jezeli jest szansa na sukces kibice budza sie ze snu, i wala na stadion na wazniejszy mecz sezonu ( do tego dawniej swietnie i preznie dzialali kibice Odry ktorzy propagowali mecze ), czy to bylo zasluga tamtych trenerow COME ON . O tym czy Trener jest dobry lub nie dowiadujemy sie po pewnym okresie jego pracy. Powtarzam, ze trener Smolka zawiodl w Opolu i dobrze , ze odszedl , dlatego dzis cieszymy sie pierwsza liga. Szanuje Twoje zdanie, a kto z nas bedzie mial racje dowiemy sie za dwa lata, trzy lata. Na dzis cieszmy sie wielkim sukcesem i skonczmy juz z tym trenerem Stali Mielc, bo mamy swojego i jego praca mnie interesuje. Tylko Odra

Re: Byli piłkarze Odry

#117
Wywiad z Waldemarem Gancarczykiem na stronie Stali Mielec:

http://stalmielec.com/?p=38395

Najbardziej znamienny fragment:

,,To była naprawdę ciężka decyzja. Szkoda było zostawiać przyjaciół z zespołu w Opolu. Zmiana otoczenia nie zawsze okazuje się czymś dobrym dla piłkarza, ja jednak nie żałuję. Postawiłem na rozwój piłkarski, który z pewnością będzie miał miejsce pod egidą trenera Zbigniewa Smółki, a czego nie mogłem doświadczyć w Odrze, kiedy zespół prowadził Jan Furlepa".

Re: Byli piłkarze Odry

#120
mahavishnuu pisze:Wywiad z Waldemarem Gancarczykiem na stronie Stali Mielec:

http://stalmielec.com/?p=38395

Najbardziej znamienny fragment:

,,To była naprawdę ciężka decyzja. Szkoda było zostawiać przyjaciół z zespołu w Opolu. Zmiana otoczenia nie zawsze okazuje się czymś dobrym dla piłkarza, ja jednak nie żałuję. Postawiłem na rozwój piłkarski, który z pewnością będzie miał miejsce pod egidą trenera Zbigniewa Smółki, a czego nie mogłem doświadczyć w Odrze, kiedy zespół prowadził Jan Furlepa".

Napisze tak - Gancarek Jajcarek.
szkoda mi, ze odszedl, ale oczerniac bylego trenera z ktorym uzyskal dwa awansy to juz lekka przesada i duzy nietakt . Za Smolki NIGDY nie awanowal, a grail razem ( byli ) kilka sezonow. Wiec po co pierdzielic farmazony. Po drugie, Furlepa odszedl, a Gancarczyk i tak zdecydowal sie pobiec za Smolka i opusic Odre i kolegow. Problem chyba byl gdzies indziej. O ile pamietam trener Furlepa wystawial najlepszych pilkarzy w skladzie. mial do tego wyjatkowe oko, a pan Waldek mial kontuzje, kilka meczow prezentowal sie slabiej, w kilku innych byl zmieniany i to prawdopodobnie nie podobalo sie gwiezdzie z Olawy. Te jego metody bez faworytow.
Moze i Furlepa mial archaiczne metody treningow, ale w okresie ostatnich dwudziestu a moze i trzydziestu lat, nikt nie odniosl takiego sukcesu. Za to my kibice musimy mu byc wdzieczni i pilkarze uwazam tez. A czy Garnek odniesie sukces z trenerem Smolka i jak sie tam rozwinie pilkarsko - zobaczymy.
Chyba wszyscy liczylismy na to, ze Zarzad, o ile juz zdecydowal sie zmienic trenera ku radosci pilkarzy, to bedzie to wymiana atrakcyjna i przemyslana z rozsadkiem zarazem, a jak jest to wiemy wszyscy. Nie chce absolutnie skreslac nowego sternika zespolu juz na starcie, ale niech pracuje kurwa niech pracuje dla swojego, pilkarzy i naszego wspolnego dobra.

Re: Byli piłkarze Odry

#121
jojo pisze:
nOrweg pisze:Nie ma to jak wchodzić w dupe trenerowi bez wazeliny!!!
To ty chyba nie wiesz ile lat jest współpracy między Smółką a Waldkiem
Dlatego tak napisałem kumple i w dodatku razem nic nie osiągnęli. A niech się znają od przedszkola.

Re: Byli piłkarze Odry

#122
Waldek zapewne to był jeden z tych któremu nie na rękę były wyniki Furlepy.Właśnie przez znajomość ze Smolka.A sam fakt,że zawodnicy maczaja palce w zwolnieniu trenera świadczy tylko o zarządzie. W takim Lechu pokazali Robakowi i Pawloskiemu kto tu jest szefem!

Re: Byli piłkarze Odry

#123
Pierdolenie.

Piłkarz ma parę praw, jednym z nich jest prawo do dobrego treningu który go piłkarsko rozwija. Sam Furlepa w wywiadzie mówił, że ma na to i na analizę przeciwnika wyjebane. Tyle.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Byli piłkarze Odry

#125
Może i pierdolenie.Ale dwa awanse w półtora roku bez analizy przeciwnika to też jest sztuka.A piłkarz ma prawo do rozwoju zgodzę się,ale do zwalniania trenera Nie! Specjalnie dałem tu przykład Lecha. Bjelica wystąpił w programie Liga+ekstra i tam powiedział że nie widzi potrzeby korzystania z psychologa.Tak w ostatnim czasie popularnego.I nie robiono nerwowych ruchów. Konflikt z pilkarzami też był,ale pokazano gdzie jest miejsce piłkarza i co mu wolno.Tyle
cron