Re: Byli piłkarze Odry

#429
Moder pachnie rekordem transferowym ligi

Lech może rozbić bank w tym okienku transferowym za sprawą odejścia Jakuba Modera. Już jakiś czas temu informowaliśmy, że Kolejorz za swojego pomocnika ustalił zaporą kwotę odstępnego. W Lechu usłyszeliśmy bardzo klarowną wersję – poniżej dziesięciu milionów euro nie sprzedamy Kuby, nie zejdziemy o ani jedno euro. Postawa władz klubu była jasna. Lech nie chciał tracić w jednym okienku trzech swoich młodych wychowanków. Ale są oferty, których się nie odrzuca.

Z tego co słyszymy – lechici odrzucili już ofertę na blisko osiem milionów euro. Ponadto odrzucili też ciekawą propozycję z punktu widzenia sportowego. Dobry klub zachodni zaproponował Kolejorzowi sześć milionów euro plus roczne wypożyczenie do Lecha na kolejny sezon. Lechitów nie zadowalała jednak w tym przypadku kwota transferowa. Przy każdym zapytaniu o 21-letniego pomocnika Kolejorz dość stanowczo rzuca kwotę dziesięciu baniek euro.

I nie spotyka się ze słowami „za dużo, kończymy rozmowy”. Z kilku źródeł słyszymy, że ta kwota może zostać uiszczona jeszcze w tym oknie transferowym. Zainteresowanie Moderem jest bardzo duże i to z czołowych lig europejskich. Od osoby bliskiej Lecha słyszymy, że ewentualny dobry występ Modera w kadrze sprawiłby, że do transferu byłoby już bliziutko. Tym samym Kolejorz z przytupem pobiłby rekord transferowy Ekstraklasy
Źródło: Weszlo.com

Re: Byli piłkarze Odry

#437
Fantastyczna indywidualna akcja. Brawo Skrzypa. Nie jest jednak tak latwo dryblowac w 1szej lidze , potyczka z LKS-em pokazala nam jaka jest przepasc miedzy ekstraklapa, 1-sza, czy 2-ga liga. Zycze Skrzypie krola snajperow w 2 -iej lidze i dobrego angazu lub powrotu do 1-szej.

Re: Byli piłkarze Odry

#444
Finansowo myślę że zjedzie szybko jak ofert nie będzie, ja tam nie uważam go za pewny punkt (przynajmniej z czasów gry w Odrze) myślę że obaj obecni środkowi są lepsi i wszechstronniejsi. Sentyment sentymentem ale sportowo się dla mnie ten pomysł nie broni.

Re: Byli piłkarze Odry

#446
Bodzioch to idealny obrońca na pierwszą ligę. Wygrywa wszystkie głowy w polu karnym.
Pod koniec zeszłego sezonu, kiedy Stal robiła awans był ich podstawowym zawodnikiem.
Brał bym go jak jest szansa.
Oczami wyobraźni widzę go w parze z Kamykiem i uśmiecham się na samą myśl ;)
cron