Re: Byli piłkarze Odry

#251
Odra nie miała stylu, ale w jednej statystyce Smyła wypada lepiej - traciliśmy dużo mniej bramek. Już teraz, na 7 kolejek przed końcem, mamy o 3 bramki stracone więcej niż w 34 kolejkach zeszłego sezonu. Chociaż akurat w straconych bramkach, to kto wie czy nie pobijemy jakiegoś rekordu - zeszłoroczny Ruch Chorzów wykręcił mocne 58 bramek, ale myślę że to jest spokojnie do pobicia.

Re: Byli piłkarze Odry

#252
Mozemy stracic i 60 a zdobyc 120 i byc liderem, wazne jest to aby zawsze miec conajmniej 1 wiecej. A tak poważnie to nawet jak stracone były lepsze za Smyly, miejsce w tabeli podobne to i tak mimo wszystko wolę Rumaka bo chociaz czasem pyknie i gramy dobrze.
A tak jeszcze powazniej to tez mnie to wkurwia ze nigdy nie wiadomo czy wygramy z liderem czy zagramy jak lajzy z garbarnia :-(

Re: Byli piłkarze Odry

#261
Nie mam nic do Weinzetela i doceniam jego przywiązanie, ale szczerze mówiąc nie rozumiem Waszych zachwytów nad nim. Jak dla mnie przeciętny bramkarz z bardzo slabymi wrecz umiejętnościami wznawiania gry. Choć obecni bramkarze Odry tez do orłów nie należą to obiektywnie przynajmniej jeden jak nie obaj sa lepsi od T. W.
Choc z drugiej strony trzeba nam zawodników zaangażowanych...

Re: Byli piłkarze Odry

#263
Dokładnie. Tobi był słaby w rozegraniu, ale na linii to jest absolutny TOP w Polsce i to nie jest moja opinia, a trenerów z wielu polskich klubów które go obserwowały. Nasz wspaniały Zarząd i Dyrektor nigdzie się nie wybierają, wiec Tobi na pewno nie wróci, ale może w jakimś wywiadzie kiedyś opowie kto go chciał i jak go potraktowała Odra.

Ten wspaniały Krysiak w meczu z ŁKSem 2 razy pakował piłkę w aut obok swojego pola karnego.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Byli piłkarze Odry

#265
Krysiak jest słaby, nawet bardzo, w każdym aspekcie - nie daje nic ekstra drużynie. Szromnik nogami gra bardzo dobrze, ale czysto bramkarsko nie jest orłem (choć wydaje mi się, że nadal jest lepszy od jedynki Odry). Tobi jest chyba najlepszy z nich wszystkich jeśli chodzi o umiejętności, ale chłopak w każdym meczu popełnia przynajmniej jeden duży błąd, który często bezpośrednio prowadzi do gola...

Rosa może być, co najwyżej, przydatny w rozgrzewce bramkarza nr 1 na przyszły sezon. Niezrozumiały ruch. 4 czyste konta na 20 meczów w II lidze. Strata pieniędzy.

Re: Byli piłkarze Odry

#266
Dla mnie obecna ekipa jest spalona jeżeli chodzi o transfery, więc zaufania nie mam żadnego, ale akurat ocena bramkarza tylko po czystych kontach to trochę mało. Grał w słabej drużynie, podejrzewam że nieźle to tam przecwiczyli strzałami na bramkę. Nie skreslalbym go, ale zgadzam sie, ze nie wygląda to na transfer jedynki do bramki.

Re: Byli piłkarze Odry

#267
zebro pisze:
wtorek, 21 maja 2019, 14:51
Dla mnie obecna ekipa jest spalona jeżeli chodzi o transfery, więc zaufania nie mam żadnego, ale akurat ocena bramkarza tylko po czystych kontach to trochę mało. Grał w słabej drużynie, podejrzewam że nieźle to tam przecwiczyli strzałami na bramkę. Nie skreslalbym go, ale zgadzam sie, ze nie wygląda to na transfer jedynki do bramki.
Oczywiście, że nie oceniam chłopaka tylko po liczbie czystych kont, ale one dobrze obrazują jego umiejętności. Gdybym go nie widział w meczu, to bym się nie wypowiadał.

Re: Byli piłkarze Odry

#275
ALEKSANDER KOWALSKI NA DŁUŻEJ W „DUMIE WARMII”

Pochodzący z Namysłowa 20 – letni obrońca Aleksander Kowalski podpisał kontrakt ze Stomilem Olsztyn na dwa lata z opcją przedłużenia o kolejne dwa.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.
cron