Re: ZMIANA TRENERA !!!

#276
kocu88 pisze:
pasibrzuch pisze: Argumenty że musi zostać ten bo nie ma innego, albo że jest tani........Wybaczcie są żenujące........czy naprawdę nie widać tego że drepczemy w miejscu??? przecież nawet trener nie obiecuje awansu.....
Mógłbyś nas oświecić, co jest śmiesznego w argumencie, że nie stać nas na lepszego trenera?
NIe ma wyników nie ma sponsorów, nawet Ratusz nie da pieniędzy miernocie...( i wcale się nie zdziwię jak kasę nam obetną) żeby coś osiągnąć trzeba zainwestować a dobry trener to przynajmniej połowa sukcesu...czy to naprawdę tak trudno to zrozumieć??........Piłka to biznes a w biznesie trzeba ryzykować a nie dreptać w miejscu
mówiąc że na nic lepszego nas nie stać

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#277
NIe ma wyników nie ma sponsorów...

no cóż, nie ma kasy (sponsorów) nie ma wyników. Chcesz ryzykować? powiedz mi czym? nie mamy nawet czym zaryzykować, bo nikt nie jest w stanie wyłożyć jakichkolwiek pieniędzy od siebie (no chyba że chcesz kolejnego upadku)

sorry pasibrzuch ale smuty walisz
Nie ma tutaj dla was miejsca, bo nie macie jaj
Słuszna sprawa, smutna prawda, tak musi być

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#278
to zalatw dobrego trenera i mu płać. Tak ciężko zrozumieć że może więcej nie chcą przeznaczyć na trenera?

ZMIANA TRENERA część 2

#279
Nie rozumiem dlaczego zamknięto wątek o zmianie trenera. Myślicie, że jak przestanie się o tym pisać to problem zniknie? Na forum takie samo prawo bytu mają jego zwolennicy jak i przeciwnicy dopóki nie łamią regulaminu forum.
Jedziecie po rządzie, TVN, Tusku i GW a sami używacie na swoim podwórku podobnych metod. Jęsli nie chcecie czytać wypocin zwolenników zmiany trenera to po prostu tam nie wchodzicie a nie zamykacie wątek bo wam on niewygodny albo macie takie widzimisie. Dziecinada!

Re: ZMIANA TRENERA część 2

#280
Tylko ile można czytać te same teksty zarówno zwolenników jak i przeciwników zmiany. Prawda jest taka, że nawet Guus Hiddink nie awansowałby w tym sezonie do II ligi. Nie wiadomo czy awansowałby w przyszłym sezonie. Najlepiej byłoby zmienić drużynę, bo przy dobrym składzie to i ja będąc trenerem miałbym awans.

Komuś się w główkach pomieszało po awansie z okręgówki i myślał, że z marszu będziemy robić awanse co roku.

Nie bronię tu Kaniuki porównuąc do Hiddinka bo całkowicie mi wisi kto będzie trenerem, mówiąc szczerze. Nie wierzyłem w awans (może miałem tylko lekką nadzieję tak jak w sumie przed każdym sezonem) i mam teraz luz psychiczny w przeciwieństwie do co niektórych.
Nie, nie chcemy was tu!
To nasz kraj!
Nie nie chcemy was tu!
I nie cofniemy się!

Re: ZMIANA TRENERA część 2

#281
Rudy pisze:Tylko ile można czytać te same teksty zarówno zwolenników jak i przeciwników zmiany..
Sam wyraziłeś swoje zdanie a ja je z chęcią przeczytam. Przecież nikt nikomu nie karze tego czytać a kto chce będzie sobie dyskutował. Opnie sie skończą to wątek sam umrze.
Taka bezmyślna moderacja jest gorsza niż żadna.

Re: ZMIANA TRENERA część 2

#282
Watek sie nie skonczy bo od 4 stron piszecie TO SAMO. Mi jest obojetne kto bedzie trenerem, ale jak mam czytac kolejne 200 postow takich samych to mnie skreca. Prosilem tam o nazwiska, to bedzie o czym gadac. Nie uslyszalem zadnego.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: ZMIANA TRENERA część 2

#283
LooZ^ pisze:Watek sie nie skonczy bo od 4 stron piszecie TO SAMO. Mi jest obojetne kto bedzie trenerem, ale jak mam czytac kolejne 200 postow takich samych to mnie skreca. Prosilem tam o nazwiska, to bedzie o czym gadac. Nie uslyszalem zadnego.
Jak cie skręca to po prostu nie czytaj.
Mi nie jest obojętne kto będzie. Nazwiska padały: Remien, Okaj, Agafon... teraz okazało sie ze Rzepka jest wolny ale czy to kibice mają szukac trenera? Może jeszcze zadzwonić i warunki dogadać. My se możemy tylko pogadać i od tego też jest forum.

Re: ZMIANA TRENERA część 2

#285
W poprzednim wątku Pasibrzuch napisał, że nie ma wyników, nie ma sponsorów. Wiele osób podaje ten argument więc chciałbym coniektórym przedstawić jak to wygląda w rzeczywistości.

1) Sponsorzy sami się nie zjawią, trzeba ich do tego przekonać.
2) Nie zawsze sukces sportowy jest kartą przetargową (ale przyznaje, ma duże znaczenie). Weźmy na przykład taką elektrownie. Czy Wy myślicie, że oni mają jakąś korzyść ze sponsorowania Bełchatowa czy kogokolwiek? Co, więcej prądu sprzedadzą? Czy opolskie ECO? Będziecie kaloryfery mieli zawsze na maksa odkręcone, żeby sponsor naszego klubu miał większy zysk? Każda firma ma jakiś budżet na reklame i musi go wydać. BOT ładuje kasę w Bełchatowie a nie w Opolu, bo tam po prostu ktoś osobę odpowiedzialną za marketing wziął na wódkę, dogadali się i mają hajs, a my marudzimy, że potrzebujemy lepszego trenera, awansu i nagle rozdzwonią się telefony w klubie od sponsorów.
3) W przypadku firm prywatnych jest trudniej, bo one muszą widzieć korzyści ze współpracy. Tutaj poziom sportowy ma większe znaczenie raczej na poziomie ekstraklasy (udział w europejskich pucharach itd.) Obecnie jesteśmy w 3 lidze (de facto w 4) więc uwierzcie mi, że to dużego znaczenia nie ma dla sponsora, dla niego po prostu jesteśmy w niskiej lidze.

Dlatego trzeba wyrobić sobie dobrą markę w Opolu, pokazać, że klub działa profesjonalnie, nie zadłuża się. Wtedy firmy zaczną Odrę traktować poważnie i będzie o czym rozmawiać.

Re: ZMIANA TRENERA część 2

#286
Rudy pisze:Tylko ile można czytać te same teksty zarówno zwolenników jak i przeciwników zmiany. Prawda jest taka, że nawet Guus Hiddink nie awansowałby w tym sezonie do II ligi. Nie wiadomo czy awansowałby w przyszłym sezonie. Najlepiej byłoby zmienić drużynę, bo przy dobrym składzie to i ja będąc trenerem miałbym awans.

Komuś się w główkach pomieszało po awansie z okręgówki i myślał, że z marszu będziemy robić awanse co roku.

Nie bronię tu Kaniuki porównuąc do Hiddinka bo całkowicie mi wisi kto będzie trenerem, mówiąc szczerze. Nie wierzyłem w awans (może miałem tylko lekką nadzieję tak jak w sumie przed każdym sezonem) i mam teraz luz psychiczny w przeciwieństwie do co niektórych.
Ale majac do dyspozycji taki sklad jak dzis, to rowniez uwazam, ze ty bys Odre utrzymal w tej lidze. Wiec o co chodzi moze lepiej grac bez trenera oszczedzic rok kase i walczyc za dwa lata o awans z lepszym, na ktorego kase zaoszczedzimy. To ile kosztuje taki trener z pierwszej ligi ktory jest na bezrobociu ? Moze ktos podac mi kwote ba nasz to w 4 lidze robic za poldarmo. I czy mozezmy sprawdzic ile bral z Rybnika lub Lesnicy ? Czy mam sam to sprawdzic bo to tajemnica sluzbowa.

Re: ZMIANA TRENERA część 2

#287
Dobra, snajper przegial pale. Zamykam ten temat, za zalozenie podobnego - ban dla autora. Prosilem was kurwa milion razy, a czytalem kurwa jego mac 743 post snajpera o tej samej tresci. To sie nazywa spam i jest karany banem. Jak bedzie temat zmiany trenera, watek zostanie otworzony.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.
cron