ZMIANA TRENERA !!!

#1
Jak można liczyć na wyniki skoro już w 6 kolejce grała prawie cała kadra a tylko do 6 kolejki jedynie Leon nie zaczynał meczu na ławce.Rozumiem mamy budować perspektywiczną drużynę lecz z trenerem D.K.od początku sezonu nie rozegraliśmy 1 dobrego meczu u siebie .Wiem jedno mamy w klubie uzdolnionego tren.asystenta W.Mielnika który zna większość materiału jak nikt inny w tym klubie . Więc apeluję zmieńmy trenera na W.MIELNIKA I DAJMY MU SZANSE !!!!!

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#4
Panowie - za ostra jazda! Ochłońmy i wróćmy do tematu w poniedziałek.
„Klub to nasza wspólna własność;
wobec klubu mamy tylko obowiązki;
dla klubu tylko wdzięczność”

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#5
Z tego co wiem to trener Mielnik nie ma papierów na te lige. Zreszta popieram rozeffa, ochłońmy...

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#7
rozeff pisze:Panowie - za ostra jazda! Ochłońmy i wróćmy do tematu w poniedziałek.
Od czego mamy ochłonąć od WSTYDU na całą opolszczyznę!!!
Skoro jesteśmy SZLACHTĄ( niebiesko-czerwoną) to szlachectwo ma być powodem do dumy nie do najadania się wstydu...i ja jako ten (niebiesko -czerwony) szlachcic chcę być ze swojego klubu DUMNY a nie przeżywać
"rebelię chłopstwa"....

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#8
Jeszcze mieczem i ogniem wyplenimy te chlopskie bunty ;)
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#9
Looz nam DOBREGO wodza trzeba a wtedy "Hej szable w dłoń"....
O piłkarzach mówię nie o kibicach!!!
Ostatnio zmieniony sobota, 9 października 2010, 19:57 przez pasibrzuch, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#10
zmiana trenera według mnie to jedyny sposób na lepsze wyniki i czasy...pan D pokazuje że nie radzi sobie w Odrze a co najgorsze nie ma pomysłu na wyjście z dołka w jakim jesteśmy...takiego wstydu jak dzisiaj to chyba jeszcze nie pamietam

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#11
To chyba rok chodzisz. Jak czytam wasze komentarze niektore to rece sie zalamuja. Wstyd to byl w 2001 jak sprzedawali mecze w drodze po awans.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#12
LooZ chodzi o grę naszej drużyny która była dzisiaj żałosna!!! W C klasie były ciekawsze mecze i bardziej składne akcje niż to kopanie na aferę w przód :)

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#13
Looz jak wiesz na Odre chodzę na pewno dłużej niż od 2001r. I powiem Ci jedno: przez te lata wyleczyłem z bezkresnej wiary w piłkarzy i trenerów. Może nie wszyscy ale znakomita większość z nich traktuje Odrę jak zakład pracy, a do zakładu pracy sie zatrudnia ludzi ale też i zwalnia. Zawsze tak było, jest i będzie, że w tym całym środowisku tylko kibic to człowiek który zrobi coś dla idei.
Ostatnio zmieniony sobota, 9 października 2010, 20:22 przez irek, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#14
Ja się nie znam na trenerach tak dobrze jak Wy tutaj patrząc na Wasze posty wyżej ale mogę powiedzieć a nawet wyrazić swoją opinie. "Pan D." to równy gość tak przynajmniej się przedstawia nic do niego nie mam a o pozycji jego klubu świadczy zaangażowanie piłkarzy ich doświadczenie, spryt, mądrość w podejmowaniu szybkich i trafnych decyzji a tu niestety jest kompletna kaszana nie wiedzieć tylko czym to jest spowodowane... Ja tylko mam nadzieję że w końcu się odblokują i powtórzą kolejne spotkanie tak jak z Orłem.
Bo w Sercu Mym TYLKO ODRA

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#15
Irek, oczywiscie, masz racje, to zwalniajmy :) Nie mam wsrod pilkarzy ani trenerow kolegow, spora ilosc osob stad ma z nimi lepsze kontakty niz ja, wiec dla mnie wyjebanie ich wszystkich nie jest zadnym problemem. Czy tym zagraniem zrealizujemy wizje, ktora nakreslilem w listopadzie 2008 roku? Nie wiem, ale ja sie ogolnie nie znam na pilce i ciesze sie swoja ignorancja, moze dlatego nie oczekuje tak nerwowych ruchow jak wiekszosc z was ;)
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#16
My nie oczekujemy nerwowych ale ZDECYDOWANYCH ruchów konkretnych i skutecznyych..
Może nie tylko od trenera ale także zarządu ODERKI, bo jak na razie zarząd milczy...NIC SIĘ NIE STAŁO??!!!

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#18
Gra nie jest dobra, ale nie przesadzajcie z tą zmianą trenera. I apeluje do innych - dajcie trenerowi czas, przynajmniej do końca rundy!

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#19
Szymon, wyniki robią frekwencje. Bez tego to szuka dla sztuki a tego nikt nie chce. Od początku byłem zdania ze niepostawienie przed drużyną jasnego celu w postaci awansu było błędem bo wiadomo było, ze w Opolu oczekiwania na tym poziome zawsze będą większe. Przecież Odra to nie drużyna która ma sie ogrywać w takich ligach.
Wszystkich wyjebać nie można ale jednego najbardziej odpowiedzialnego i owszem. Z resztą nie boje się napisać, że trener powinien sobie to przemyśleć i ostatecznie sam zdecydować czy się nadaje do tej roboty w Odrze czy nie. Ja uważam że już późno na takie zmiany ale ok, jeśli nie będzie korzystnego wyniku z Leśnicą, a za taki w tej sytuacji uważam tylko zwycięstwo to trener sam powinien odejść i tak zarząd to powinien trenerowi przedstawić.

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#20
Ludzie!Co to Polonia W-wa,czy Atletico Madryt?Rozumiem każdy z nas na początku sezonu chciał awansu,ale liga weryfikuje nasze plany.9 kolejka a wy trenera zwalniacie.Tyle się mówi o nerwowych działaczch.Zobaczcie przykład Kafarskiego z Lechii G.,Probierza z Jagi.Tam zachowano zimną krew,i powoli efekty widzac.Jak dla mnie więcej spokoju.

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#21
Minelo juz pare godzin i czlowiek ochlonol.Nie mozna zmieniac trenera po paru kolejkach.Trzeba dac mu troche czasu niech w spokoju popracuje do konca sezonu i wtedy bedziemy go rozliczac.Mnie martwi brak stanowczej reakcji zarzadu na ciagle roszady w skladzie.Niewiem czym to jest spowodowane moze tym ze trener i prezes sa kolegami? i prezes nie potrafi jasno i konkretnie porozmawiac z trenerem.Jak ta drurzyna ma grac dobrze jak zaden pilkarz nie jest pewny miejsca w skladzie.Pilkarz musi zaufac trenerowi i na odwrot. A w tej sytuacji zadna ze stron sobie nie ufa.PANIE PREZESIE OCZEKUJEMY KONKRETNEJ REAKCJI ale nie zmiany trenera.
Obrazek

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#22
Mariusz niech lepiej sie trzyma daleko od ustalania skladu ;)
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#23
Nie mowie ze ma ukladac sklad tylko wplynac na trenera zeby sie wkoncu zdecydowal i ustabilizowal sklad a nie ciagle nim zaglowal.
Obrazek

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#24
No wlasnie nie jestem pewien, czy nie jest jedna z osob odpowiedzialnych za te zonglerki.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#25
LooZ^ pisze:No wlasnie nie jestem pewien, czy nie jest jedna z osob odpowiedzialnych za te zonglerki.
No to czemu temat nazywa sie zmiana trenera a nie zmiana prezesa?
Obrazek
cron