Re: ZMIANA TRENERA !!!

#201
tak pewnie, zmień trenera po sezonie, nowy będzie miał na przygotowanie drużyny miesiąc i na pewno w ten czas nauczy ich czegoś nowego.
swoją droga ciekawe kto miałby przyjść na miejsce Kaniuki? no słucham, jak już tak się mądrzycie.
Odra jest najważniejsza !

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#202
Raz widziałem dwóch pod monopolowym na moim osiedlu na Zaodrzu pijących browarki.Ale po nazwiskach nie wymienie bo to raczej bez celu zresztą to też ludzie od czasu do czasu można raczej.
btw na stronie bksu jest relacja i video z meczu + wypowiedzi trenerów.Rozkmincie jaka frajerska bramka. I to samo wytłumaczenie jak zawsze 'Przeważaliśmy ale..' ;d

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#203
tak widziałem przed meczem z polonią łaziska...nie było by problemu gdyby na drugi dzień wygrali mecz...niestety ale w takim klubie jak Odra takie rzeczy nie powinny mieć miejsca!

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#204
Panowie lubicie wypić browarka co? I co jakbyście byli piłkarzami to nagle co weekendowy browar by się skończył? Piłkarz też człowiek pić musi :) Tak na prawdę wypicie browara czy dwóch nie wnosi dużej różnicy w poczynania sportowe :) Wiem sam po sobie czy znajomych. U niektórych bywa nawet na odwrót :) Jeśli organizm jest przyzwyczajony do alkoholu w małych ilościach to wręcz szkodzi mu nagłe odstawienie używki.

Aha, Łukasz 1945, w którym miejscu bronimy się przed spadkiem? :) bo ja myślałem że spadają ostatnie 3 miejsca a nie pierwsza 5 :)

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#205
zielu pisze:tak pewnie, zmień trenera po sezonie, nowy będzie miał na przygotowanie drużyny miesiąc i na pewno w ten czas nauczy ich czegoś nowego.
swoją droga ciekawe kto miałby przyjść na miejsce Kaniuki? no słucham, jak już tak się mądrzycie.
Remień, Okaj.

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#208
green pisze:Leo Beenhakker :D
już mieliśmy holendra jednego i wystarczy że to był jakiś tam pionek (w Holandii) a w Odrze takie nadzieje sobie narobili ;]

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#210
mieszane mam myśli... z jednej strony za wyniki zespołu oczywiście odpowiada trener,ale z drugiej... jeśli 10 zawodników "gryzie trawe" to trener i nawet bramkarz nie jest im potrzebny bo sobie poradzą. Jeśli jednak biegają po boisku dając z siebie wszystko,ale jak "zabłąkane owce" to musi być "pasterz",który ich poprowadzi z piłką do tej bramki. Więc... albo pasterz do wymiany albo owce albo ...

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#211
Trener powinien zostac i wykazac sie w drugim sezonie swojej pracy, bo zazwyczaj wtedy druzyny graja lepiej. Zatrudniając nowego mozemy zapomniec o awansie w przyszlym roku, bo skąd wziąc kase i trenera ktory w miesiac, dwa nauczy piłkarzy nowej taktyki, sposobu i wizji gry? Moze Jose Mourinho bedzie chcial sie sprawdzic za darmo w III lidze opolsko-śląskiej? Albo za pensje Pana Kaniuki.
Pocisk powinien isc na piłkarzy. W tamtej rundzie po przegranej w Chróścicach i słabiutkiej grze w nastepnej kolejce na Oleskiej, poszlo kilka okrzykow w ich strone za brak zaangazowania, ambicji (ktorych brak mozna zauwazyc w ostatnich meczach) - co zaowocowało wynikami, bo w nastepnych meczach kazdy z pilkarzy zapierdalał za trzech.

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#213
dokładnie, nie zmiana trenera tylko pocisk na piłkarzy będzie miał jakis efekt... popieram przedmówcę dwa posty wyżej !!!
Powiewa flaga gdy wiatr się zerwie,
a na tej fladze jest biel i czerwień,
czerwień to krew , biel - serce czyste,
Piękne są nasze Barwy Ojczyste...

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#214
D. Kaniuka powinien zostać i tyle... to jest moje zdanie !!! Duże grono osób bardzo krytykuje trenera a tak naprawdę to sie kurwa wogóle nie zna na piłce....
Powiewa flaga gdy wiatr się zerwie,
a na tej fladze jest biel i czerwień,
czerwień to krew , biel - serce czyste,
Piękne są nasze Barwy Ojczyste...

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#215
A mówcie sobie co chcecie, ja uważam w potencjał w drużynie jest tyko trzeba wszystko umiejętnie poukładać ...Co się zmieni w przyszłym sezonie????

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#216
pasibrzuch pisze:A mówcie sobie co chcecie, ja uważam w potencjał w drużynie jest tyko trzeba wszystko umiejętnie poukładać ...Co się zmieni w przyszłym sezonie????
Może jakies propozycje, nazwiska...
Hę?

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#217
Czy na stronie glownej nie mozna zamiescic sondy dotyczacej pana Kaniuki. Przykladowo dowiemy sie ilu kibicow uwaza ze powinien pozostac ilu ze powinien odejsc. Bedzie czarno na bialym jakie pozostalo zaufanie kibicow w jego mozliwosci. Wiadomo juz ze pozostanie na swoim stanowisku, ale nie chociaz wie jak wygladaja obecne proporcje i zaufanie kibicow w jego warsztat trenerski. Czy to cos zlego. Przeciez zawsze rozlicza sie pracownika za wykonanie zleconej roboty.

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#218
pasibrzuch pisze:
rozeff pisze:Panowie - za ostra jazda! Ochłońmy i wróćmy do tematu w poniedziałek.
Od czego mamy ochłonąć od WSTYDU na całą opolszczyznę!!!
Skoro jesteśmy SZLACHTĄ( niebiesko-czerwoną) to szlachectwo ma być powodem do dumy nie do najadania się wstydu...i ja jako ten (niebiesko -czerwony) szlachcic chcę być ze swojego klubu DUMNY a nie przeżywać
"rebelię chłopstwa"....
W ktory poniedzialek powrocimy do tematu ? Oby nie w PRIMA APRILIS

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#219
Jak na razie to na stadionie odbywa sie sonda czy administracja forum powinna dac ci bana. Chyba powinienes sie cieszyc, ze owa administracja nie jest przesadnie posluszna wynikom stadionowych sondazy.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#220
LooZ^ pisze:Jak na razie to na stadionie odbywa sie sonda czy administracja forum powinna dac ci bana. Chyba powinienes sie cieszyc, ze owa administracja nie jest przesadnie posluszna wynikom stadionowych sondazy.
Looz, to co piszesz wydaje się być prawdą - u Snajpera, czy Pasibrzucha widzimy w tym momencie tylko malkontenctwo, ale w sumie prawda może być całkiem inna...

ekstraklasa dla nich to nie jest tak jak dla większości z nas mit, tylko żywe wspomnienia. Oni tęsknią za czymś, za czym my nawet nie możemy i tylko tym usprawiedliwiam ich wpisy.

Oni już przeżyli ekstraklasę (wtedy pierwszą ligę) i chcieli by jej jak najszybciej, my natomiast patrzymy na to bardziej realnie
Nie ma tutaj dla was miejsca, bo nie macie jaj
Słuszna sprawa, smutna prawda, tak musi być

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#221
Co nie zmienia postaci rzeczy, że niecierpliwy admin po trzech piwach dałby bana za ciągłe wypociny na temat biedy w szeregach klubu.. Rozumiem post co miesiąc, albo i co tydzień - ale dziennie czytać wpisy tych samych osób będące kalką poprzednich zaczyna wku...ć. Każdy już na pamięć zna zdanie obu panów na temat trenera i zarządu, a oni dziennie je powtarzają - każdy chciał awansu, każdy chce oglądać Odrę walczącą w wyższych ligach w pięknym stylu ale tylko ci, którzy nie patrzą przez różowe okulary wiedzą, że wszystko przyjdzie dopiero z czasem!
____________________________________________Kulturalny Klub Kibica__________________________________________

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#222
Szyman pisze:
LooZ^ pisze:Jak na razie to na stadionie odbywa sie sonda czy administracja forum powinna dac ci bana. Chyba powinienes sie cieszyc, ze owa administracja nie jest przesadnie posluszna wynikom stadionowych sondazy.
Looz, to co piszesz wydaje się być prawdą - u Snajpera, czy Pasibrzucha widzimy w tym momencie tylko malkontenctwo, ale w sumie prawda może być całkiem inna...

ekstraklasa dla nich to nie jest tak jak dla większości z nas mit, tylko żywe wspomnienia. Oni tęsknią za czymś, za czym my nawet nie możemy i tylko tym usprawiedliwiam ich wpisy.

Oni już przeżyli ekstraklasę (wtedy pierwszą ligę) i chcieli by jej jak najszybciej, my natomiast patrzymy na to bardziej realnie
A może to oni doświadczeniem widzą to czego Wy młodzieńczą nadzieją i fantazją nie zauważacie?

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#223
"Mlodziencza nadzieja i fantazja" :D Tak, mam 26 lat i od 17 chodze na Odre, z pewnoscia duzo we mnie "mlodzienczej nadziei i fantazji".
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#224
LooZ^ pisze:"Mlodziencza nadzieja i fantazja" :D Tak, mam 26 lat i od 17 chodze na Odre, z pewnoscia duzo we mnie "mlodzienczej nadziei i fantazji".
Zapomniałem dodać że wiem, że tego ot tak nie przyjmiecie bo to naturalne, ale nie przejmuj się to nic złego. Choć jak na taki staż na trybunach i nie tylko, powinieneś nieco więcej widzieć i rozumieć ale oczywiscie Ty wiesz lepiej i niech tak zostanie.

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#225
Mr. Smith pisze:
A może to oni doświadczeniem widzą to czego Wy młodzieńczą nadzieją i fantazją nie zauważacie?
Szyman pisze:ekstraklasa dla nich to nie jest tak jak dla większości z nas mit, tylko żywe wspomnienia. Oni tęsknią za czymś, za czym my nawet nie możemy
wydaje mi się, że to to samo... tyle, że ty napisałeś to od drugiej strony...
Mr. Smith pisze:Zapomniałem dodać że wiem, że tego ot tak nie przyjmiecie bo to naturalne, ale nie przejmuj się to nic złego. Choć jak na taki staż na trybunach i nie tylko, powinieneś nieco więcej widzieć i rozumieć ale oczywiscie Ty wiesz lepiej i niech tak zostanie.
co do Looza... przyznaje ci 100 % racji, ma duży staż na trybunach i nie tylko i wie dużo więcej
Nie ma tutaj dla was miejsca, bo nie macie jaj
Słuszna sprawa, smutna prawda, tak musi być
cron