Re: ZMIANA TRENERA !!!

#176
A czy jeśli jakiś wódz przegra kilka bitew, a wygra wojnę to nadal jest do wymiany? ;) Ten temat można nawet zamknąć, bo i tak forumowicze nie będą decydować o zmianach na tej posadzie..
____________________________________________Kulturalny Klub Kibica__________________________________________

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#177
Po co zamykac temat? W prawie kazdym klubie chca wywalac trenera po kilku niepowodzeniach. Wojciechowski to inna bajka - jego zoo jego tygrysy moze dla mnie zmieniac sobie coachow co mecz - stac go na to.
Odnosnie naszego klubu to praca trenera powinna byc wg. mnie podsumowana na koniec sezonu. Co za roznica czy zajmiemy teraz miejsce 3 czy 5? Wazne jest czy ta druzyna i ten trener SA w STANIE grac o awans w przyszlym sezonie i ten awans wywalczyc!
Klub nie trabil latem ze mamy awansowac w tym roku a jak nie to sztab szkoleniowy won. Jak ktos sie tak napalil to ja mu sie wcale nie dziwie ze jest rozczarowany. Pamiec ludzka jest bardzo krotka i wiekszosc juz zapomniala w jakie gowno pakowala sie Odra takze zonglujac trenerami.
Jesli zarzad klubu nie bedzie robil nerwowych ruchow, a jasno stawial cele tak jak to zreszta robi to trener "sam sie zwolni".
Dla mnie takim sygnałem będzie zdobycie mniejszej ilosci punktow (majac silniejszy sklad) wiosna 2011 niz jesienia 2010.

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#178
Mek pisze:A czy jeśli jakiś wódz przegra kilka bitew, a wygra wojnę to nadal jest do wymiany? ;) Ten temat można nawet zamknąć, bo i tak forumowicze nie będą decydować o zmianach na tej posadzie..
O właśnie... trzeba wprowadzić zakaz krytyki pracy trenera bo jeszcze to przeczyta i sie obrazi lub podupadnie jego morale. W ogóle trzeba wprowadzić zakaz krytyki czegokolwiek i gdziekolwiek co sie tyczy naszego klubu. Będziemy sobie tylko tłumnie przychodzić na Oleską i jeździć na mecze. Cały czas będziemy sobie wierzyć, że kiedyś będzie dobrze, a w międzyczasie będziemy wspominać jak to nasza Odra kiedyś w latach siedemdziesiątych ubiegłego stulecia ogrywała Legie przy Łazienkowskiej.

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#179
Mek pisze:A czy jeśli jakiś wódz przegra kilka bitew, a wygra wojnę to nadal jest do wymiany? ;) Ten temat można nawet zamknąć, bo i tak forumowicze nie będą decydować o zmianach na tej posadzie..
Jak na razie przegrywa bitwy,a wygranie wojny to tylko pobożne życzenia jego wiernych ...
wojnę wygrywa się przez wygrywanie bitew ...i a nie tłumaczenie że znowu się nie udało....
A tak w ogóle to ..gdzie napisałem że chcę zmienić trenera, cały czas dążę do tego żeby COś powiedział konkretnego {typu ...obiecuję wam awans w przyszłym sezonie albo ; myślę że damy radę teraz albo nie podejmuję się bo nie damy rady ...... a nie no wiecie rozumiecie znowu nie wyszło...ale pracujemy itd itp

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#180
Mr. Smith pisze:
Mek pisze:A czy jeśli jakiś wódz przegra kilka bitew, a wygra wojnę to nadal jest do wymiany? ;) Ten temat można nawet zamknąć, bo i tak forumowicze nie będą decydować o zmianach na tej posadzie..
O właśnie... trzeba wprowadzić zakaz krytyki pracy trenera bo jeszcze to przeczyta i sie obrazi lub podupadnie jego morale. W ogóle trzeba wprowadzić zakaz krytyki czegokolwiek i gdziekolwiek co sie tyczy naszego klubu. Będziemy sobie tylko tłumnie przychodzić na Oleską i jeździć na mecze. Cały czas będziemy sobie wierzyć, że kiedyś będzie dobrze, a w międzyczasie będziemy wspominać jak to nasza Odra kiedyś w latach siedemdziesiątych ubiegłego stulecia ogrywała Legie przy Łazienkowskiej.
100% racja

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#181
Jeszcze wprowadżmy zakaz jakiejkolwiek krytyki albo cenzurę żeby się broń Boże nikt nie obrażił albo nie wku...ił grzecznie przytakujmy że;jest bardzo świetnie , mamy tylko, mały budżet i z tego się bierze wszechobecny nasz pech a poza tym wszystko jest naprawdę super......
Mam pomysł ,a może dla podratowania budżetu tych tysiąc???? najwierniejszych zagra w toto lotka a nuż widelec ktoś parę milionów wygra i już będzie.... ekstraklasa

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#182
Pierdolicie jakby to byla ostatnia szansa na awans.
Wole rok pojezdzic na te jebane wioski, ale zeby powstala grupa Najwierniejszych, ktora bedzie wszedzie, pojedziemy na 2 koniec Polski i bedzie Nas minimum 100 osob, niz robic szybki awans, a potem jak wynikow nie bedzie to chetnych na wypad np na Baltyk Gdynia bedzie bardzo malo. To jest forum pilkarskie, wiec o zyciu kibicowskim nie ma co sie rozpisywac,
ale wyluzjcie sie troche,
przed tym sezonem awans byla brany pod uwage ale nie byl glownym celem, klub mial sie rozwijac, pozyskiwac sponsorow, miasto z roku na rok daje coraz wiecej pieniedzy bo ufa nowej Odrze.

A Wy tutaj sie podniecacie niezdrowo ze wszystko chujowe itp, bylismy 2 lata temu w 1 lidze i ile osob bylo chetnych na dalekie wyprawy?
Wyluzujcie troche, spokojnie, to jest mloda druzyna, mlody klub, ktory ma 1.5 roku, dajmy sobie rok na awans do 2 ligi, tam sie zaczyna powazna gra w pilke, sa dalekie wyjazdy, przezyjemy wiele przygod, ale nie mozna nic na sile. Fajnie byloby sciagnac paru lepszych grajkow, lepszego trenera, ale po 3 latach znowu klub bylby w dlugach, niepotrzzebne problemy itd.
Mamy nowy Klub bez dlugow, i trzeba to elegancko prowadzic, nie podniecac sie na wyrost, sciagac mlodych z regionu, w tym roku moze nie damy rady, wyprzedzi Nas Rybnik, ktory siedzi w tej lidze od lat i w tym roku jest ich ostatnia szansa, za rok My bedziemy swietowac, ale musimy byc cierpliwi, jezdzic za pilkarzami i pokazywac ze jestesmy Najwierniejsza ekipa w Polsce.

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#183
Panowie kurwa mać, zamiast tutaj wylewać żale, napiszcie maila do klubu/trenera, żeby się konstruktywnie wypowiedział, a nie co chwile jęki, że trener się nie chce ustosunkować do wyników itp. bo pisaniem tutaj nic nie zmienicie. a jeszcze lepiej, pójdźcie na trening i zapytajcie trenera prosto w oczy i będzie święty spokój, bo tego nie da się już czytać.
Odra jest najważniejsza !

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#184
Mek pisze:A czy jeśli jakiś wódz przegra kilka bitew, a wygra wojnę to nadal jest do wymiany? ;) Ten temat można nawet zamknąć, bo i tak forumowicze nie będą decydować o zmianach na tej posadzie..
zielu pisze:Panowie kurwa mać, zamiast tutaj wylewać żale, napiszcie maila do klubu/trenera, żeby się konstruktywnie wypowiedział, a nie co chwile jęki, że trener się nie chce ustosunkować do wyników itp. bo pisaniem tutaj nic nie zmienicie. a jeszcze lepiej, pójdźcie na trening i zapytajcie trenera prosto w oczy i będzie święty spokój, bo tego nie da się już czytać.
Ja mam trochę inne zdanie, temat założono wiadomo po co, na pewno nie dla pochwał, wchodzę tu wtedy gdy szukam ostrej jazdy po trenerze, dobrze mi to robi po zawalonych meczach i awansach.

PS
A tobie zielu współczuję, bo z racji "obowiązków zawodowych" musisz czytać wszystko, czy chcesz czy nie chcesz:) - dobra robota 24 na dobę, podziwiam!
„Klub to nasza wspólna własność;
wobec klubu mamy tylko obowiązki;
dla klubu tylko wdzięczność”

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#185
zielu pisze:Panowie kurwa mać, zamiast tutaj wylewać żale, napiszcie maila do klubu/trenera, żeby się konstruktywnie wypowiedział, a nie co chwile jęki, że trener się nie chce ustosunkować do wyników itp. bo pisaniem tutaj nic nie zmienicie. a jeszcze lepiej, pójdźcie na trening i zapytajcie trenera prosto w oczy i będzie święty spokój, bo tego nie da się już czytać.
i tu się zdziwisz,,,Byłem na sparingu pytałem ...usłyszalem ..dyplomatyczne milczenie....

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#186
Kochani bracia z Odry ! Jest mi tak ciezko o tym pisac po sto razy, ale jeszcze raz krotko.
Napisal jeden z kolegow, ze wyrasta ekipa ktora pojedzie zawsze w 100 lub wiecej osob i potem beda jezdzic z rok w wyzszej lidze. A to nie jest tak jak znam zycie i kiboli i piknikow.Dlaczego na mecz z Laziskami pojechalo 30 osob ? Poniewaz Odra gra juz o pietruche. O jaki wynik ( kibicow )mozemy postarac sie w meczu przeciwko BKS ?
Drugi kolega napisal, ze miasto dolozy bo u nas wszystko cacy w klubie. Ohhhh. Mam takie pobozne zyczenie jak i Ty, ale juz w tym sezonie bylo tak sobie i w kolejnym ktorz to wie. Przeciez nie czarujmy sie ,iasto pomaga klubowie poniewaz ten ma wspanialych kibicow a nie dobra druzyne. Czy uda nam sie znowu. W tej lidze szukac sponsorow to jak igly w stogu siana. Ludzie Polska w 2012 organizuje ME i teraz wlasnie jest najwiekszy czas by cos ugrac z budzetami i znalezc sponsora. W Opolu jest o to strasznie trudno. Wiem ze grajac w wyzszej klasie nie ma takiej gwarancji ale jednak wynik sportowy zawsze jest jakims przetargiem. Jak to jest ze druzyna sie wzmacnia trener zna ten klub i chyba graczy ( mam taka nadzieje po tylu miesiacach ) jak lyse konie a wynik jest taki marniutki. Radzimy, zeby poczekac na przyszly sezon - a jak WSZYSCY tutaj piszacy zakladaja awansujemy w przyszlym. Tak, ale napiszcie mi blagam NA CZYM OPIERACIE SWOJE NADZIEJE ZYCZENIA ??? Na jakiej podstawie zakladacie ze w przyszlym roku Kaniuka nauczy ich grac inaczej, gryzc trawe, stosowac sie do jego zalozen,taktyki, przestana powielac po sto kroc te same bledy przy stalych fragmentach gry. Ktos napisal, ze pilkarze mlodzi, a czy w innych klubach graja tylko starzy ? Sprowadzilismy doswiadczonych a trenerowi nie udalo sie ich wkomponowac w zespol. Czy Michniewicz grajac w Piascie w 1 i 2 lidze zapomnial jak sie gra czy moze to jest wynikiem bledow szkoleniowych i zalozen taktycznych ? Prawda, ze mozemy poczekac kolejny rok, ale gdy w nowym sezonie PRESJA BEDZIE ZDWOJONA to trener da sobie rade z tymi pilkarzami z ktorymi nie poradzil sobie teraz BEZ PRESJI AWANSU ? Odpowiedz jest oczywista i brutalna NIE.
I NIC Kurna nie mam osobiscie do pana Kaniuki, nie zrobil mi krzywdy, wyglada sympatycznie,koledzy mowili mi, ze jest super koles i byl dobrym nauczycielem WF-u, ale w Odrze sobie nie radzil ( dawniej ) jak i nie radzi sobie dzis - Mentalnie nie jest on przygotowany do tego, zeby prowadzic taki zespol jakim jest ODRA. To nie jest Lesnica czy Krapkowice. Tam na 100 % z takimi pilkarzami wygrywalby mecz za meczem. Tak jak trenerzy lamia sobie zeby na Legii I Wisle w kraju, tak samo jest z ODRA w Opolskim. Tutaj MUSI byc trener z charyzma.
Wiemy, ze Kaniuka pozostanie na nowy sezon. I to jest decyzja wlodarzy naszego Zarzadu - Klubu i nalezy ja uszanowac. Ile mozemy ta decyzja zyskac a ile stracic ? To juz rachunek dla nich ( ktorym zycze z serca jak najlepiej ).
Na koniec jeszcze pytanie do Was Najlepsi Kibice w calej 4 lidze polskiej !!!!!! Dlaczego Lisinski ktory zajmuje sie klubem, ma tam duzo swoich obowiazkow, zawsze zatrzasnieta glowe mniejszymi i wiekszymi problemami, zostal wystawiony przez trenera na mecz z Rybnikiem. Czy trener nie wie w jakiej formie byl ostatnio ten pilkarz ? Czy moze nie do konca ustala co i jak. To duzy zarzut, moze i mylny, ale przerabialismy to juz kilka lat temu, o czym mlodsi kibice nie pamietaja, bo ich na Oleskiej jeszcze nie bylo. W Odrze jest potrzbny trener TWARDZIEL ktory bedzzie mial posluch u wszystkich. Gdy trzeba zgani i odstawi a w innym momencie pochwali.
Forum jest dla nas kibicow. Tutaj sobie dyskutujemy i kazdy ma prawo miec swoje zdanie. Moje wypociny nikt w klubie nie czyta i slusznie. To opinia starego kibica, a nie fachowca. Widac jaki kawal dobrej roboty odwalili. W tym roku juz nie odszczekam ze Kaniuka jest dobry i mylilem sie acz tego najbardziej pragnalem. Oczekuje na nowy sezon. Niech to bedzie sezon Tego w ktorego Wy wierzycie bracia. Chce sie mylis w mojej ocenie, ale nic na to nie wskazuje. Gdy znowu bede mial racje pogroze sie w pijanstwie czy cholera wie co.


Do boju marsz Odro
Jestesmy tu Odro
Trzy punkty masz Odro
Krzyczymy spiewamy na bramki czekamy
Do boju marsz...

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#187
Jeśli w Opolu jest cięzko znaleźć sponsora to może przenieśmy klub jak popierdółkę z Grodziska do Warszawskiej Polonii? albo może jeszcze inaczej bądźmy jak Lech Amica Poznań...Jest ciężko, to trzeba sobie radzić z tym co jest.Za wytrwałość i cierpliwość przyjdą kiedyś nagrody,a jeżeli znowu ktoś napisze że już się naczekał, to nic na to nie poradzimy. Mamy wejść na murawę i zastąpić piłkarzy?! Dajmy trochę czasu, na prawdę może być lepiej :)

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#188
Klimek fajnie, ze Odra ma takich mocnych optymistow jak Ty. Pisze to ze szczerosci. Ale jak nie bedzie wynikow to i Tych najwierniejszych zacznie NAM UBYWAC. Nie kazdy kibic ktorego widziales na Rowie usiadzie jutro obok Ciebie. Po slabyym meczu nowi, pikniki,znajomi juz tam moga nie trafic.Tego sie tez obawiam, bo jak wiesz budzet klubu oparty jest rowniez o wplywy z biletow. To mnie martwi.Wazne zebysmy mieli wiecej takich jak Ty czy Loo^Z czy zielu willy pasibrzuch respect i kilkudziesieciu innych co z Odra na Zawsze

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#189
Może inaczej, ja sam nie chcę uważać siebie za największego fanatyka, wiem co mogę dla Odry zrobić i w pewnym stopniu poświęcam jej swoje życie,ale są też takie aspekty w których za wiele nie mogę zdziałać. Nawet wyjazdy na mecze, to coś z czym trzeba się uporać z racji odległości i innych zajęć i planów. Zgodzę się z tym że Odra utrzymuje się również z biletów, to prawda że niestety w pewnych momentach ludzi zabraknie i będzie problem.Ale mam nadzieję że ludzie nie będą wracać na Odrę za wynikami, tylko bedą wracać dla atmosfery na trybunach. Po meczu z Rowem, który tak na prawdę nie był wcale najlepszy kibicowsko na młynie w tym sezonie (Wydaje mi się że o wiele lepsza zabawa była na meczu z BKSem, pomimo braku kibiców) ludzie którzy po raz pierwszy przyjechali z nami na mecz, mówili że jest zajebista atmosfera i dlatego mają zamiar wrócić na Oleską na następne mecze :)

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#190
Hej wlasnie w plecy z bielskiem dostalismy. Moim skromnym zdaniem trener K nie jest na tyle dobrym fachowcem zeby trenowac taki klub jak odra. Panowie nasze ambicje i mam nadzieje kopaczy tez siegaja wyzej niz utrzymanie sie w III lidze ktora tak naprawde jest czwarta. Pan trener niech wraca trenowac lzs bo z nim wynikow nie ma i nie bedzie. Takie moje skromne zdanie...

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#191
po pierwsze Odra, a nie odra, po drugie na meczu nie byłeś, a kto nie widział meczu nie ma prawa się wypowiadać co do gry.
Odra jest najważniejsza !

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#192
z tego co czytam z relacji strony Bksu to Bks kontrolował mecz i oprócz bramki strzelili jeszcze dwie na których były WĄTPLIWE spalone.Kurwa no to jest jakaś katastrofa w tej rundzie nawet Victoria Częstochowa nie przegrała w Bielsku ja już nie mówie że ten sezon jest stracony ja mówie że ten zespół w takim składzie grając TAKĄ TAKTYKĄ nie ma szans awansować w następnym roku.Znowu zaczyna sie to samo co w tamtej rundzie gralismy dobrze do momentu meczu z Rybnikiem a potem remisy z polonią z bielskiem i kompromitujące porażki.Looz mówił że temat miejsca Leśnicy w tamtym sezonie(Gdy trenował ją Kaniuka)jest nie na forum ale jakim cudem ten zespół jest na drugim miejscu ma 5 pkt straty do Rybnika i jest na pewno faworytem meczu z nami mimo tego że w tamtym sezonie byli na ÓSMYM miejscu. Łudźmy sie dalej

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#193
Tragedia Panie Darku, moje zaufanie też się wyczerpało... Widać Leśnicy zmiana pracownika na stanowisku trenera przyniosła korzyść, pozbyli się najsłabszego ogniwa :)

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#194
No,ale panowie nie przesadzajcie Mourinho i Ferguson klubów nie zmienią. Jak dla mnie nie ma lepszego fachowca na Opolszczyźnie i jak na ten poziom rozgrywek.
Amor patriae nostra lex

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#195
Bob pisze:No,ale panowie nie przesadzajcie Mourinho i Ferguson klubów nie zmienią.
Tak, masz rację ich nie zmienią, bo ci panowie mają spore sukcesy na swoim koncie. Tylko jakie sukcesy osiągnął trener Kaniuka dotychczas?

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#196
Fakt nie widzialem meczu i jak juz napisalem wyrazilem swoje zdanie bo chyba po to jest forum i powyzszy temat. Lubie pana trenera bo szanuje kibicow ale za fachowoscia trenerow przemawiaja wyniki a ich niestety brak. Uwazam ze potencal pilkarski na awans jak najbardziej w tym sezonie byl, kibicowsko I liga nam sie nalezy a w przyszlym roq z panem Darkiem tez awansu nie ugramy. Facet wporzadku ale ODRZE potrzebny jest trener

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#197
Dobrze ale musimy odpowiedzieć na jedno pytanie.
Kto mógłby zastąpić pana Darka na stanowisku trenera? Patrząc na nasz skromny budżet i poziom rozgrywek.
Amor patriae nostra lex

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#198
Ci nieprzekonani do znmiany trenera mogą zmienić zdanie w sobote po ewentualnnej przegranej z Victorią. Ironicznie zabrzmi ale przyjeżdzają jako faworyt bo w meczu z Rybnikiem grali ponoć zajebiście i prowadzili a rybnik wymęczył zwycięstwo w doliczonym czasie gry. Victori nie było potrzeba 3,5 tysiąca kibiców,graczy ściągnietych z 1 ligi i trenera z nazwiskiem żeby zagrali dobrze z Rowem.

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#199
Panowie co musi się stać aby niektórzy z was stwierdzili że pan Kaniuka odszedł z Odry? mamy się bronic przed spadkiem? Zimowe wzmocnienia i obietnice że w każdym meczu gramy na 100% nic nie dało! piłkarze dzień przed meczem siedzą sobie na ławeczce w mieście i chleją browary a na drugi dzień grają mecz!!!kaniuka nie ma żadnej kontroli nad piłkarzami. PO SEZONIE ZMIANA TRENERA!!!
cron