Re: ZMIANA TRENERA !!!

#126
Szczerze mówiąc to na twoje wypowiedzi snajper, z całym szacunkiem, narzuca się jedno słowo... pier-do-le-nie! Bez jaj.Znajmy umiar, dla mnie człowiek dobrze pokierował tą drużyną,cieszę się z tego co jest,jestem optymistą na przyszłą rundę, a ty narzekasz ostatnio na wszystko, nawet wtedy kiedy jest o wiele lepiej.Jeśli nawet nie wyjdzie to proszę Cię nie pisz później "a nie mówiłem, blablabla" bo akurat zachowanie trenera jest dobrą decyzją zarządu.

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#127
Klimek - chcialbym Cie poznac. Obiecaj, ze jak przyjade to sie spotkamy i zamieniemy pare slow na temat Odry. Wprowadzisz mnie.

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#128
snajper: Zapraszamy jak najszybciej. W Opolu dzieje sie na prawde duzo dobrego, po latach "mroku". Czasem po prostu chyba wszyscy mamy poczucie, ze opisujesz rzeczywistosc ktorej juz dawno nie ma.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#129
No tak, chyba pozostane na wspomnieniach sprzed stu lat. Ale dla kogo wiec jest to forum ? Jeszcze kilka miesiecy temu nie bylo co czytac i o czym dyskutowac.Jakis glupawy wpis raz dziennie. Kto tu ma krotka pamiec.

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#130
A czy ktos zabrania ci dyskutowac? Jestes tutaj mile widziany, ale musisz sie spodziewac, ze czasem twoje napastliwe posty spotkaja sie z riposta.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#131
Na wstepie pragne panu pogratulowac koncowki sezonu jesiennego.Wygrana ze Skalka na wyjezdzie byla sukcesem realnie malo oczekiwanym.Nie zmienia to jednak ogolnego wizerunku i caloksztaltu panskiej pracy z druzyna.A tutaj zauwazylem duzo bledow. Podczas panskiej pracy, nie uniknal pan w kilku meczach czesto powielanych bledow obrony,fatalnych w skutkach, szczegolnie widocznych podczas wykonywania stalych fragmentow gry.
Dokonywane zmiany czesto byly zupelnie nietrafione i wygladalo to tak, ze trener nie wie w jakiej formie jest dany zawodnik.Czesto zmienial pan sklad druzyny ktora nawet, gdy ta wygrala poprzedni mecz.Czego to bylo wynikiem ? Czy prowadzona przez pana druzyna uniknie podobnych bledow w rundzie wiosennej ?
Budzet Oderki jest scisle oparty rowniez o wplywy z sprzedanych biletow.Brak awansu to w rezultacie utrata kolejnych kibicow tzw. piknikow.Sponsorow w tej lidze nam nie przybywa.Nie wiemy jak zachowa sie miasto z nowymi w ratuszu.Czy mysli pan panie trenerze, ze w przyszlym sezonie 2011-2012 o awans bedzie wiec latwiej ?
Jestem kibicem Odry od czterdziestu lat a moj ojciec od szescdziesieciu.Bylismy z Odra w ekstraklasie jak i w piatej lidze,widzielismy juz wielu pilkarzy jak i obserwowalismy prace wielu trenerow. Dlatego najwazniejsze pytanie zadam panu na koniec.
Czy zajecie trzeciego lub nawet drugiego miejsca prowadzonej przez pana Oderki w trzeciej lidze ( de facto czwartej ) bedzie dla pana sukcesem czy porazka ?
Dziewiec pkt straty do lidera to naprawde bardzo duzo.
Napisalem to kilka miesiecy wczesniej. Przypominam tylko dla wszystkich ktorzy goraczkowali sie na moje slowa. Pragne obudzic jeszcze tych zagubionych Z PANEM TRENEREM KANIUKA NIE UZYSKALISMY AWNASNU W TYM ROKU I NIE UZYSKAMY W PRZYSZLYM. Co oczywista jest dla mnie gleboka tragedia. Kiedy otworzymy oczy ? Wszystko to wyglada jak glos laski i placz slepca.

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#133
Sam nie wiem. Ty siedzisz w klubie, widzisz lepiej z bliska, wiec zrob jak uwazasz. Mozesz to wymazac, bo znowu co skoczniejsi beda uwazac, ze pierdole i nie mam racji, a Kaniuka jest besciak w tej lidze. Rob jak uwazasz LooZ^

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#134
snajper pisze:Na wstepie pragne panu pogratulowac koncowki sezonu jesiennego.Wygrana ze Skalka na wyjezdzie byla sukcesem realnie malo oczekiwanym.Nie zmienia to jednak ogolnego wizerunku i caloksztaltu panskiej pracy z druzyna.A tutaj zauwazylem duzo bledow. Podczas panskiej pracy, nie uniknal pan w kilku meczach czesto powielanych bledow obrony,fatalnych w skutkach, szczegolnie widocznych podczas wykonywania stalych fragmentow gry.
Dokonywane zmiany czesto byly zupelnie nietrafione i wygladalo to tak, ze trener nie wie w jakiej formie jest dany zawodnik.Czesto zmienial pan sklad druzyny ktora nawet, gdy ta wygrala poprzedni mecz.Czego to bylo wynikiem ? Czy prowadzona przez pana druzyna uniknie podobnych bledow w rundzie wiosennej ?
Budzet Oderki jest scisle oparty rowniez o wplywy z sprzedanych biletow.Brak awansu to w rezultacie utrata kolejnych kibicow tzw. piknikow.Sponsorow w tej lidze nam nie przybywa.Nie wiemy jak zachowa sie miasto z nowymi w ratuszu.Czy mysli pan panie trenerze, ze w przyszlym sezonie 2011-2012 o awans bedzie wiec latwiej ?
Jestem kibicem Odry od czterdziestu lat a moj ojciec od szescdziesieciu.Bylismy z Odra w ekstraklasie jak i w piatej lidze,widzielismy juz wielu pilkarzy jak i obserwowalismy prace wielu trenerow. Dlatego najwazniejsze pytanie zadam panu na koniec.
Czy zajecie trzeciego lub nawet drugiego miejsca prowadzonej przez pana Oderki w trzeciej lidze ( de facto czwartej ) bedzie dla pana sukcesem czy porazka ?
Dziewiec pkt straty do lidera to naprawde bardzo duzo.
Napisalem to kilka miesiecy wczesniej. Przypominam tylko dla wszystkich ktorzy goraczkowali sie na moje slowa. Pragne obudzic jeszcze tych zagubionych Z PANEM TRENEREM KANIUKA NIE UZYSKALISMY AWNASNU W TYM ROKU I NIE UZYSKAMY W PRZYSZLYM. Co oczywista jest dla mnie gleboka tragedia. Kiedy otworzymy oczy ? Wszystko to wyglada jak glos laski i placz slepca.
Lubię to!:) I zgadzam się, wreszcie ktoś mądry wypowiedział się na temat naszego trenera i jego poczynań.

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#135
To ja też napiszę słówko do trenera...Panie Kaniuka,proszę z całego serca żeby dzięki Panu Odra awansowała ligę wyżej!! I z Panem żebyśmy weszli w mecze II ligi zachodniej! Na pohybel wszystkim niedowiarkom, którzy uważają że wszystkiemu winien jest trener, mimo że to nie od gra na boisku, to nie od jest od strzelania bramek, ani od dobrego pokrycia napastników przeciwnej drużyny przez obrońców Odry!
Mam nadzieję że w przyszłym roku, z nowym doświadczeniem i wiedzą zdobytą w tym sezonie, przejdziemy przez tą ligę jak burza.

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#136
Jeden mecz w plecy i najlepiej chłopa zgnoić zmieszać z gównem itd....
Kaniuka wie co robi a jeden słabszy mecz nie może przekeślić jego dotychczasowej pracy!!!
Gdyby Odra wygrała to by pewnie wszyscy bili konia i go klepali po plecach.....
TYLKO ODRA OKS !!!

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#137
Klimek, to za co odpowiedzialny jest trener?
Pitek, nie jeden słabszy a dużo, dużo więcej i właśnie tu jest pies pogrzebany. Jakby nie potracili głupio punktów ze słabeuszami to o przegraną z Rybnikiem nikt by nie miał pretensji.
Wiem, wiem ... przecież była za duża presja. To teraz sobie wyobraźcie jaka będzie w następnym sezonie.

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#138
snajper weź nie rozmieszaj ludzi. Nie widzisz meczy a się wypowiadasz o wyrzuceniu trenera. Zgadzam się z Pitkiem w naszym pięknym kraju jest taka "cudowna" mentalność, że jak drużyna przegra mecz to trzeba zgnoić trenera i go wyrzucić. Wystarczy zobaczyć taką ligę angielską. Ile tam jest zmian trenera w ciągu całego sezonu? 2 góra 3. a u nas 30

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#139
Uf, dobrze ze Guardioli z FCB nie wyrzucili po przegraniu z Realem. To ponoc najlepsza druzyna w historii futbolu, a przegrali mecz! I to jaki! Powinny poleciec glowy!
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#140
z tą złośliwością to już Looz nie przesadzaj, bo niedługo nikt nie będzie mógł mieć własnego zdania...
Trenera na razie bym nie zmieniał, ale też go tak nie wychwalajcie bo naprawdę obecnie z ODRĄ żadnego ważnego meczu nie wygrał, a już porażki w chróścicach nikt nie pamięta?

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#142
LooZ^ pisze:Uf, dobrze ze Guardioli z FCB nie wyrzucili po przegraniu z Realem. To ponoc najlepsza druzyna w historii futbolu, a przegrali mecz! I to jaki! Powinny poleciec glowy!
Ale Guardiola miał takie sukcesy za które można mu dać dziesięć szans i to jest PORAŻKA nie PRZEGRANA

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#143
Znowu chcecie zmieniac trenera po przegraliśmy mecz? I Co nam to da? od nowa będzie trzeba układac zespół taktyka a zawodnicy i tak nie do końca dojrzeją mentalnie to rozgrywania meczów na "szczycie"....
Nie ma co już tragizowac i przeżywac każdemu zdarzają się wzloty i upadki bo na tym polega piłka nie da się wszystkiego wygrywac zawszę przychodzą słabsze dni i każdy powinien się z tym zgodzic! Moim zdaniem Trener najmniej tutaj zawiódł bo nie mógł wbiec niestety na murawę i pogonic zawodników a jego zmiany kadrowe i rozmowa w szatni pomogła bo 2 połowa była owiele lepsza od pierwszej!
Obrazek

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#144
gadzon skończ. Napisałem że trenera bym nie zwalniał,ale nie rozumiem czemu wy się nim tak zachwycacie?Wygrana w Żabnicy była elegancka, ale w jakim jeszcze meczu wygrali z teoretycznie mocniejszą lub równą drużyną? Do tego dodajmy kto w naszej lidze ma takie warunki do trenowania, doping który niesie piłkarzy jak my?

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#145
Wyluzuj Jancol. Ja tylko sie odnioslem do tego, ze wedlug Twojej wczesniejszej wypowiedzi nie wygral zadnego waznego meczu.

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#146
Klimek pisze:To ja też napiszę słówko do trenera...Panie Kaniuka,proszę z całego serca żeby dzięki Panu Odra awansowała ligę wyżej!! I z Panem żebyśmy weszli w mecze II ligi zachodniej! Na pohybel wszystkim niedowiarkom, którzy uważają że wszystkiemu winien jest trener, mimo że to nie od gra na boisku, to nie od jest od strzelania bramek, ani od dobrego pokrycia napastników przeciwnej drużyny przez obrońców Odry!
Mam nadzieję że w przyszłym roku, z nowym doświadczeniem i wiedzą zdobytą w tym sezonie, przejdziemy przez tą ligę jak burza.
Postaw mu ołtarzyk, zapal kadzidełko albo świeczkę pomódl się jeżeli to pomoże jestem za.....
Ale póki co przejebaliśmy awans i za to odpowiada trener i jego sztab żadne,, bo wiecie rozumiecie itd tego nie usprawiedliwia

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#147
Kaniuka dobry trener gra tym co ma i jakoś to wychodzi nie ma co go zwalniac bo nie widze nikogo na jego miejsce.Nie mozna go tylko obwiniać o porażki bo ty by bylo bez sensu zawiodła cała druzyna paru zawodników musi odejść patu musi przyjśc bo z pustego i salomon nie naleje

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#148
La Vida Loca pisze:Kaniuka dobry trener gra tym co ma i jakoś to wychodzi nie ma co go zwalniac bo nie widze nikogo na jego miejsce.Nie mozna go tylko obwiniać o porażki bo ty by bylo bez sensu zawiodła cała druzyna paru zawodników musi odejść patu musi przyjśc bo z pustego i salomon nie naleje
No ręce opadają, przecież ma wzmocnienia jakich chciał linię obrony (podobno) zajebistą mamy sciągnąć pilkarzy z Barcelony czy z Realu Madryt żeby pan Kaniuka w końcu stworzył drużynę????
Ostatnio zmieniony środa, 27 kwietnia 2011, 12:25 przez pasibrzuch, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#149
W następnym sezonie będzie jeszcze większa presja bo nie widzę inaczej jak podstawowy cel to awans. Klika niepowodzeń na początku i zacznie sie nerwówa wieksza niz jest i była. Ktoś wtedy podejmie decyzje, która mógł podjąć rok temu. Zrobi się to asekuracyjnie, w pośpiechu i panicznie ale już za późno zatrudni się tego trenera który będzie akurat wolny. W połowie sezonu do rozbitej drużyny przyjdzie nowy trener i powie ze teraz to on potrzebuje czasu na budowanie drużyny bo tamto czy tamto. Karnetów sie wiele już nie sprzeda a na trybunach bedą pustki. Zacznie sie cisnienie z ratusza ze jak to jest tyle kasy a wy dalej po wioskach. Ktoś tam wywrze presje bo przecież są tez inne kluby do tej kasy i obetnie sie dotacje bo progresu nie widać. Wtedy to już ostatni gasi swiatło. Klub potrzebuje sukcesu aby sie uwarygodnic w oczach darczyńców ale i także pokazać włodarzom miasta ze kasa nie idzie w piach.
Bezkresna wiara to cecha fanatycznego kibica a to taka pesymistyczna skrótowa wizja dla zobrazowania niektórym jak to może wyglądać.

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#150
Ku*wa Pasibrzuch, po prostu wkur*ia mnie to pesymistyczne gadanie.nigdy nie ważne w jakim klubie nie byłem zwolennikiem zwalniana trenerów bo to jak grają piłkarze zależy od nich samych.Po prostu nie oczekuję od razu zajebistych wyników wygrywania meczu za meczem, bo to się nikomu nie zdaża, nawet śmierdząca Barcelona przegrywa mecze z jakimiś beniaminkami, a przecież to jedna z lepszych drużyn na świecie, której dopiero w tym roku udało się wygrać z Ukraińskim Shachtarem.Rozumiem rola trenera jest ważna,ale w tym momencie za takie pieniądze nie znajdziesz godnego,lepszego zastępce.I nie wychwalam Kaniuki, nie będę mu stawiał ani ołtarzy ani pomników,ale nie rozumiem powodów żeby go zmieniać, a niektórzy np. Ty czy Snajper od początku na niego narzekacie.Różnica międy IV ligą Opolską a III Opolsko-Śląską jest niestety duża i nie wiem czy jesteś ślepy ale powinieneś to zauważyć,nikt nie gwarantował że Odra od razu wjedzie na szczyty! Najlepsze drużyny buduje się z cierpliwością, bo wtedy wszystko jest na swoim miejscu i jest świetnie zorganizowane. Niecałe dwa lata to trochę mało... nie uważasz? Może sam spróbuj założyć porządny klub, zająć się organizacją i zostań dodatkowo trenerem pierwszej drużyny , jeśli na to wszystko tak narzekasz! Jestem zdania że jeśli sam nie jesteś w stanie wziąć się za coś takiego to nie masz prawa tak natarczywie na to narzekać! I sorry próbowałem w miarę trzymać nerwy na wodzy z racji różnicy wieku między nami, ale wkurwia mnie strasznie narzekanie ludzi, że jakie to życie jest beznadziejne i do dupy...
cron