Victoria Chróścice - Odra Opole, 09 października, 15:00

#1
Nadszedł czas na kolejną przekonującą victorię! Chodzi oczywiście o miażdżące zwycięstwo Odry na boisku w Chróścicach, a nie nazwę klubu z tej miejscowości.

Moim zdaniem w miarę wyrównany mecz będzie się toczył do momentu zdobycia przez Odrę drugiej bramki, potem na boisku panować będzie już tylko jedna drużyna, a kolejne gole będą kwestią czasu. Stawiam na niezagrożone zwycięstwo Odry 5 - 0.

Proponuję nic nie zmieniać w wyjściowej jedenastce (z meczu ze Stalą) – z przodu Ścisło z Borowcem, a za ich plecami Szepeta, Rewucki, Deja i Franek.
Ponadto zarówno obrona jak i cała drużyna musi poprawić odbiór piłki przy własnej bramce, podczas stałych fragmentów gry (Rybnik i Bielsko niestety to wykorzystały).
„Klub to nasza wspólna własność;
wobec klubu mamy tylko obowiązki;
dla klubu tylko wdzięczność”

Re: Victoria Chróścice - Odra Opole, 09 października, 15:00

#6
My mozemy tutaj sobie kombinowac ze skaldem a i tak trener robi po swojemu i marnym skutkiem. rezultaty sa nie do akceptacji w Opolu. Panowie to przeciez czwarta liga o klase wyzej gra Ruch Z. i zajmuje dosc wysokie miejsce jak na ich potrzeby i oczekiwania a o Kluczborku nawet nie chce wspominac. To wstyd dla takiego klubu jak Odra po tylu kolejkach miec tak duzo pkt straty do lidera. Wczesniej mowilismy ze inne kluby tez przezyly upadek ale pytam sie jaki klub z tych znanych mial zatwardzenie w czwartej lidze ?! Ludzie tutaj graja sami emeryci i amatorzy i Odra musi z nimi wygrywac. Wiem ze to mlodzi chlopcy ale jezeli teraz nie dadza rade to co dalej ? jak zagraja gdy przyjdzier im spotkac sie z klubami co graja o klase lub dwie wyzej. Pilkarze musza zrozumiec ze obecna liga dla Opola jest " duza przykroscia " i musi byc " przejsciowa z marszu ". Od tego jest trener . Swoje juz na ten temat mowilem. Sa ludzie ktorzy steruja klubem i im zalezy rownie mocno jak mi na sSUKCESIE bo to jedyna droga do pozyskania nowych sponsorow i nowych kibicow. Z takimi wynikami utrzymac srednia okolo tysiaca bedzie bardzo ciezko a to przeciez wazna galaz na ktorej klub opiera budzet ! Kaniuka zawodzi i tyle. Pilkarze zagrac potrafia czego przykladem ostatni mecz wiec czemu raz im sie chce a raz nie ?Niech Kaniuka zacznie wygrywac a oficjalnie odszczekam wszystko i go przeprosze ale niech k..wa zacznie wygrywac a nie plakac ze pilkarzy nie nauczy strzelac goli BO TO JEST 4 LIGA a nie ekstraklasa gdzie liczy sie serce. Jak nie potrafia wygrac po efektownych golach to niech zabiegaja tych starych pasisamarow z brzuchami tak ze zaczna sie przewracac a wtedy pilke wepchna do " pustej " bramy. Do Boju Odro Wasze Miejsce Nie Jest Tutaj !
Nie wiem ilu z Was zdaje sobie sp[rawe ze w radio gdy sa relacje z meczow to 15 min z Kluczborka relacja co 10 min potem ze stadionu Zdzichow gdzie zasiada na stadionie stu ludzi a relacji w radio slucha dwoch sluchaczy a ze stadionu Odry ku mojej rozpaczy do szalenstwa podaja dwie wzmianki po minucie z calego spotkania i jeszcze osmielaja sie mowic ze to relacja ze spotkania na zywo! Ilu kibicow ma Odra i ilu sluchaczy nawet gdy gra w 4 lidze a ile pozostale druzyny. Dla kogo sa te relacje ?
Co chce Wam tym powiedziec - Ze jak nie bedzie wynikow Odra w Opolu i wojewodztwie schodzic bedzie na margines a Metale i Zdzichy bedea piorytetowe ! Staram sie sluchac relacji z meczow ale radio OPOLE ma swoich kibicow w DUPIE i nawet nie ma tam jak sie dodzwonic. Bullshit

Re: Victoria Chróścice - Odra Opole, 09 października, 15:00

#9
a ja po części zgodzę się ze snajperem. Kaniuka zawodzi i ewidentnie. Patrząc na składy jakie wystawia,to niekoniecznie grają zawodnicy,którzy na to zasługują, bo czym sobie np. Tyc zasłużył na grę??? chłop to jedno wielkie nieporozumienie, Surowiak też miał być wzmocnieniem tej drużyny,ale na razie ewidentnie zawodzi,nie pomaga młodym kolegom,to już nie ten sam zawodnik co kilka sezonów temu. Podobnie Franek,ten koleś nie wyróżnia się niczym wielkim,dużo bardziej efektywni od niego są Deja i Rewucki. Może na skrzydle by jeszcze coś pograł,bo na środku jest totalnie zagubiony. Dlaczego i zawodnicy muszą grać,choć są młodsi i ambitniejsi??? To pytanie należy skierować do trenera i do prezesa,który ma ponoć wpływ na kadrę meczową. Jeśli dalej tak się będzie działo,to lepsze czasy mogę nie nadejść...

Re: Victoria Chróścice - Odra Opole, 09 października, 15:00

#12
Miarka się przebrała...
Gra żenująca tak na prawdę żadnej klarownej sytuacji strzeleckiej, chaos po straconej bramce kop do przodu i niech kombinują no kurwa bez jaj, jedyny Szepeta sie starał i ciągnał grę do przodu, poźniej jeszcze Sylfdorf dał niezłą zmianę a reszta ?!
Trzeba coś zmienić i to szybko bo jak będziemy tracić punkty w takim tempie to zaraz trzeba będzie uciekać z dolnej części tabeli, a mieliśmy przejść jak burza przez tą ligę !

Re: Victoria Chróścice - Odra Opole, 09 października, 15:00

#13
Gra Naszego Zespołu Totalne Dnoo!!! Nie jestem trenerem ale po cholere co mecz zmieniac wyjsciową 11?? Po dzisiejszym meczu piłkarze powinni wracac do Opola NA PIECHOTĘ!!! Za taką grę nie zasługują na dobre słowo!!! Rozumiem jeden słabszy mecz ale od kilku to samo?!
Zacznijmy Sięgac po zawodników z innych wojewodztw bo nasza 11 jest za słaba na tą ligę...
Następna sprawa dlaczego wolne wykonuje Surowiak? Co dośrodkowanie to totalna klapa!! W 4 lidze Franek Zdobywał piękne bramki a dlaczego teraz już nie wykonuje wolnych? Co do obrony Michniewicz widac że jest bardzo doświadczonym zawodnikiem ale Brzeźiński jest za wolny...
Jedyny jego + to wzrost....W Ataku powinien Grac Borowiec I Ścisło... Tycu ehh nie będę komentował pod koniec nawet podszedł do bramkarza...
A Budowanie akcji ciągle to samo zero zaskoczenia! Na skrzydło na skrzydło... żeby miec 1 celny i mocny strzał na mecz?!
Dodajcie coś od siebie ale ja tak oceniam właśnie naszą grę jeśli coś nie tak napisałem najwyżej sprostujecie...
ODRA TO MY!!!!...KIBICE!
Obrazek

Re: Victoria Chróścice - Odra Opole, 09 października, 15:00

#20
LooZ^ pisze:Abstrahujac od calej reszty uwag, jak sobie ubzduraliscie, ze "mielismy przejsc jak burza przez ta lige" to pretensje mozecie miec tylko do siebie.
Nikt sobie k…a nic nie ubzdurał! I Ty i ja i setki innych osób podkręcają atmosferę sukcesu, po to żeby dodać piłkarzom i działaczom werwy do grania i działania. Gdybyśmy mieli pewność że będziemy dostawać w dupę od najsłabszych to z pewnością nie było by na 500 w Rybniku i po 300 na opolskich wioskach. Wszyscy (przynajmniej po cichu) liczyli na przejście przez III ligę jak burza i kto dzisiaj twierdzi inaczej jest kłamcą. Piłkarzom należą się ostre słowa „uznania” za nędzna grę i tyle.

Najprawdopodobniej czekają nas lata otchłani 4/3/2 ligowej, ale to nie oznacza że mamy się z tym godzić i bez słowa przyjmować wstydliwe porażki.

Ja zjawię się na następnych meczach i tak i tak, ale nie dlatego że urzekła mnie gra Odry, ale dlatego że lubię kibicowskie życie. A że przy okazji, za każdym razem (czy w Chróścicach i Krasiejowie czy w Kielcach, Wrocku lub Gdańsku), liczę na zwycięstwo - to chyba oczywiste. A jak go długo nie ma, to jestem wściekły.
„Klub to nasza wspólna własność;
wobec klubu mamy tylko obowiązki;
dla klubu tylko wdzięczność”

Re: Victoria Chróścice - Odra Opole, 09 października, 15:00

#21
kuba199234 pisze: Zacznijmy Sięgac po zawodników z innych wojewodztw bo nasza 11 jest za słaba na tą ligę...
I co, sciagniesz grajka za 4 razy wieksze pieniadze i wygra ci lige? Zadnych najemnikow-sprzedawczykow, te czasy mam nadzieje juz nigdy nie wroca. Nich gra mlodziez i ona sie rozwija, do niej nie bede mial pretensji. Panie Kaniuka mam bardzo dużo dobrej woli wzgledem Pana ale ta porazka to wstyd!!!

Re: Victoria Chróścice - Odra Opole, 09 października, 15:00

#22
Pisałem już o tym parę kolejek temu. Jeśli sie szybko nie utnie sytuacji w której tkwimy to będziemy w niej tkwić co najmniej do końca rundy albo i nawet sezonu. Ileż można śpiewać ze nic sie nie stało jak sie stało i dzieje sie z meczu na mecz coraz gorzej. Za wyniki drużyny odpowiada trener ale jak widać on nie potrafi zmienić tej sytuacji. Ja twierdze że ta drużyna i ten trener nie rokują absolutnie na lepszą przyszłość. A jak nie można zwolnić drużyny to trzeba zmienić trenera. Mleko sie rozlało i musi przyjść ktoś kto to posprząta. Z całym szacunkiem, pan Darek to spoko koleś, kolega, może i dobry trener ale wyników nie ma. Koniec, kropka.

Re: Victoria Chróścice - Odra Opole, 09 października, 15:00

#25
Dokładnie Wil, my jesteśmy Odra Opole i nie jakiś Krasiejów. My w tej lidze mamy być tylko na chwile. Ciśnienia nie ma ale awans kurwa ma być! Nie wyobrażam repetować w tej lidze bo za rok to na stadionie to będziemy mieć 200 osób z czego połowa to będą rodziny piłkarzy i będzie to kolejny argument w łapie dla wszystkich przeciwników budowania piłki w Opolu. Przerwę to sobie możemy zrobić klasę albo dwie wyżej. Takich warunków jak w Odrze może nam pozazdrościć większość drużyn w lidze a wyniki jakie są każdy widzi.
cron