Re: Victoria Chróścice - Odra Opole, 09 października, 15:00

#56
ten mecz nie może zostać bez odzewu bo to się źle skończy!!!! co poczekamy na następny meczy zremisujemy z Leśnica i co będzie wszystko wporzo??

nasze grajki reprezentują ODRĘ.>>!!!! i nie mogą sobie pozwolić po średniej grze w kilku kolejkach odwalać takiego wała w meczu w którym powinni zmieść rywala z boiska...przecież Chróścice dostali ostatnio 0-4 od Orła Psary....

tak jak ktoś tu pisał to jest zakład pracy w którym za nie osiąganie wyniku trzeba płacić...

choćby w ramach nagany niech dostaną codziennie dodatkowy trening na siłowni i jogging o 6.00 rano...bo nie chce pisać tu o konsekwencji finansowej co byłoby może na razie przesadą...

Re: Victoria Chróścice - Odra Opole, 09 października, 15:00

#58
Panowie nie ma też co obarczać całą winą zawodników,oni robili to co im kazał trener. Długimi piłkami nic nie zdziałamy,brakuje prostopadłych podań i przyśpieszenia gry. Trener sobie upodobał grę długimi podaniami od obrońców do napastników, którzy mają po 170cm. Na naszych piątkowych spotkaniach na trybunach bywał Trener Job i doskonale przygotował swój zespół pod naszą taktykę. Zagęścili własną połowę i nie mogliśmy wiele zdziałać!!! Pytam się, dlaczego widząc, że obrana taktyka na ten mecz nic nie zdziała, Trener Kaniuka nie zareagował z ławki???
A dwa że niekoniecznie grają zawodnicy którzy na to zasługują!!! Gdzie jest Bednarski,Zaczyk,Borowiec,Wiszowaty i Kowalczyk???

Re: Victoria Chróścice - Odra Opole, 09 października, 15:00

#59
oderkaopole.pl pisze: Podjęto pierwsze kroki po blamażu Oderki w Chróścicach, mające na celu zmotywowanie piłkarzy do lepszej gry. Już w sobotę prezes naszego klubu Mariusz Gnoiński rozmawiał ze sztabem szkoleniowym, natomiast u w niedzielę rano poważną rozmowę z drużyną przeprowadził trener Dariusz Kaniuka. - Podjęliśmy decyzję, że do końca sezonu zawieszona została premia i jeśli nie zdobędziemy odpowiedniej liczby punktów, piłkarze jej nie otrzymają - mówi nasz szkoleniowiec. Premie za wygrane mecze otrzymują oprócz piłkarzy także trenerzy.

Drużyna OKS-u postanowiła także, że jeśli frekwencja na trybunach podczas piątkowego meczu z LZS-em Leśnica nie będzie zadowalająca, zawodnicy pokryją straty z wpływów z biletów z własnych kieszeni. Ma to zmotywować ich do większego zaangażowania. Ci zaś odczuwają, że sprawili kibicom wielki zawód i chcą za wszelka cenę zmazać plamę z sobotniego występu na boisku Victorii. Sportową złość, chęci i determinację pokazali na razie na niedzielnym treningu. Na efekty punktowe musimy poczekać do piątku.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Victoria Chróścice - Odra Opole, 09 października, 15:00

#64
LooZ^ pisze:No ja tam nie widzialem Darka zeby biegal po murawie. Wam bez kitu to nie dogodzi sie. Mam propozycje: wpierdolmy pilkarzom, wpierdolmy trenerom, wpierdolmy dzialaczom, rozpierdolmy stadion i zalozmy nowy klub, a co tam, fajnie sie po wioskach jezdzi, wiec mozemy i po b klasowych pojezdzic.
I po co ten sarkastyczny ton?
Ruch zarządu jest jak najbardziej w dobrą stronę ale...
...w meczach które ujebaliśmy widziałem Darka w roli trenera który to powinien równie za to oberwać po premiach co zawodnicy a nie uprawiać spychologie.

Re: Victoria Chróścice - Odra Opole, 09 października, 15:00

#68
LooZ^ pisze:No ja tam nie widzialem Darka zeby biegal po murawie. Wam bez kitu to nie dogodzi sie. Mam propozycje: wpierdolmy pilkarzom, wpierdolmy trenerom, wpierdolmy dzialaczom, rozpierdolmy stadion i zalozmy nowy klub, a co tam, fajnie sie po wioskach jezdzi, wiec mozemy i po b klasowych pojezdzic.
Z całym brakiem szacunku Looz - wyluzuj trochę, bo się wykończysz. Ludzie się wnerwiają dlatego, bo nie w smak im jeździć po wioskach. To właśnie MY i właśnie TU mamy prawo wylewać nasze żale i dzięki temu znaleźć ukojenie. Wtedy wszystko zostaje w rodzinie, a nie idzie w świat.

Chętnie odebrał bym prawo wyrażania swoich opinii o poczynaniach Odry tym, którzy od dawna nie chodzą na jej mecze, ale „jeżdżą” po niej przy każdej okazji. Niestety nie mam takiej władzy.

Ostatnio coraz częściej dajesz się ponieść emocjom ocierając się o obrażanie wielu forumowiczów.

Stadion to nie Teatr, Forum Kibiców to nie Gość Niedzielny, pozwól się ludziom wyszumieć, a nie jeździsz po bandzie.
LooZ^ pisze: Wam bez kitu to nie dogodzi sie. Mam propozycje: wpierdolmy pilkarzom, wpierdolmy trenerom, wpierdolmy dzialaczom, rozpierdolmy stadion i zalozmy nowy klub
„Klub to nasza wspólna własność;
wobec klubu mamy tylko obowiązki;
dla klubu tylko wdzięczność”

Re: Victoria Chróścice - Odra Opole, 09 października, 15:00

#69
Z calym brakiem szacunku? ;> No, to niezle :D

Nikt nie broni wylewac zali, ja tym bardziej. Tylko jak slucham ze tym trzeba wpierdolic, tych wypierdolic, tym zrobic to, tym zrobic tamto to nie wiem czy nie pomylilem miejsc. Szczegolnie ze w 95% przypadkow osoby najwiecej gadajace nawet na spotkaniu z pilkarzami by sie nie pojawily. I kieruje to glownie do tych ktorych posty wczoraj polecialy, bo nie brakowalo tutaj i grozb po nazwiskach wobec konkretnych pilkarzy czy trenera.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Victoria Chróścice - Odra Opole, 09 października, 15:00

#70
Dzięki, jakbym raz w tygodniu kogoś nie sprowokował to bym był chory. A wynika to trochę z tego że jestem cholernie czuły na punkcie generalizacji (wrzucania wszystkich do jednego wora).

Posty, których nie czytamy, bo je wycinasz, nam nie wadzą, więc nie zawsze wiemy skąd w Tobie tyle jadu.

Z całym wielkim szacunkiem.
„Klub to nasza wspólna własność;
wobec klubu mamy tylko obowiązki;
dla klubu tylko wdzięczność”

Re: Victoria Chróścice - Odra Opole, 09 października, 15:00

#71
Ja rozumiem że tu jest forum i każdy może mówić co chce,uważać się za nie wiem kogo tak jak większość dzieciaków neostrady czy jak to tam się mówi. W każdym razie łatwo jest mówić a gorzej wykonać,każdy z was to by wprowadzil takie i takie zmiany i już gra miałaby być inna.A może to nie jest takie proste?
Też nie jestem za tym żeby zwalniać trenera mimo że nie mam zdania o tym czy jest dobrym trenerem czy słabym,to nie on jest od strzelania bramek! Przecież piłkarze też maja rozum i jeśli widzą że długie podania nie mają sensu to inaczej tez potrafią zagrać.
Uważacie że wpierdolenie grajkom i działaczom coś da? Będą się bać kibiców,a my sami stracimy renomę,na którą ponoć pracujemy żeby zjednoczyć całą Opolszczyznę.Co my jesteśmy? Górnik Zabrze? Żeby bić piłkarzy,którzy też są przecież ludźmi,łapie ich zmęczenie,trema,popełniają błędy itd?

Re: Victoria Chróścice - Odra Opole, 09 października, 15:00

#72
sklad byl jaki byl, racvja, ze byloby 5 do 0 ale innym skladem! inna druzyna! bo to jest racja, dlaczego na bokach nie gra szepeta i bednarski? w srodku jawor czy nawet rewucki, nie zapominajac o deji! to sa ludzie! zdzichu byl calkowicie zablokowany, nie mogl nic zrobic, ale gdzie sa ci inni wielcy ludzie? borowca w ogole w skladzie nie bylo, co sie dzieje. to byl jeden wielki kabareton. wypadaja ze skladu lub tylko grzeja lawe dobrzy zawodnicy. juz nie pamietamy ile im zawdzieczamy? trener nie pamieta bo go nie bylo, ale czemu na nich nie stawia to chuj go jasny wie.

Re: Victoria Chróścice - Odra Opole, 09 października, 15:00

#73
surowiak i tyc to jedno nieporozumienie,surowy w meczu z bielskiem dwa razy zle wyrzucil pilke z autu.dlaczego graja?ktos ich sprowadzil i tylko dlatego.nie rozumiem dlaczego nie wchodzi bednarski,jest szybki i sieje poploch w druzynach rywali.co do szepety to w 60 minucie w meczu z bielskiem,lapaly go skurcze,jest katastrofalnie przygotowany fizycznie,podobnie jak jaworski.moim zdaniem na prawej obronie powinien grac kowalczyk,a nie surowyto tylko moje skromne zdanie
cron