Odra II Opole?

#1
Wiele klubów posiada swoje rezerwy, które grają gdzieś po niższych ligach. Takowymi mogą też się pochwalić nawet zdzichy. Myślano w klubie o uruchomieniu Odry II Opole? Jakie widzicie "ZA" i jakie "PRZECIW"? Pewnie to kolejne wydatki (nawet drobne pensje, autokar itp), ale z drugiej strony fajna inwestycja w młodych zawodników nie mieszczących się w pierwszej drużynie, żeby mogli się ogrywać.

Re: Odra II Opole?

#2
Nie ma to sensu w chwili obecnej. Wiekszosz pilkarzy w pierwszej druzynie to juniorzy, a ci ktorzy sie nie mieszcza graja w juniorach u wojtka mielnika ktorzy graja mecze z duzo lepszymi przeciwnikami niz graliby w okregowce.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Odra II Opole?

#3
Co do tych przeciwników w juniorach to poza nami(Odrą) ,Kluczborkiem,Pomologią no i może Rodłem to same słabe drużyny.Myślę ,że taka okręgówka by się przydała.Pozatym jest taka możliwość ,ponieważ Odra przejęła Sławice (tzn zawodników ,którzy nie zdecydowali się na przejście do Ozimka) ,więc można by było zajać miejsce Sławic w Okręgówce (nazwijmy to fuzją) i piłkarze ,którzy nie łapią się do składu mogli by tam grać.Kto wie może jakiś awans ? Ale wątpie ,żeby nasz Klub coś takiego wymyślił.



A apropo fuzji to miało być coś takiego tylko jakoś nasz klub zawalił czy tam się nie dogadał , no nie wiem tego poprostu.W każdym razie 2 liga juniorów starszych w naszym klubie(juniorzy młodsi r.94 grają w tej lidze) jest po szyldem Oderka 2 Opole Sławice.Mecze rozgrywane u siebie są grane na płycie w Sławicach.

Re: Odra II Opole?

#4
Kiedyś Odra jak grała w 2 lidze to miała rezerwy w okręgówce tylko że wtedy było dużo piłkarzy trochę starszych.A teraz jest dużo młodzierzy i grają w juniorach.Pewnie jak by powstały rezerwy to musiały by grać gdzieś w A klasie a tam to jedynie można nabawić się kontuzji niż liczyć na ogranie :)
TYLKO ODRA OKS !!!

Re: Odra II Opole?

#5
Według mnie narazie rezerwy nie są potrzebne. Skład jest młody, Ci niemieszczący się w kadrze nabierają doświadczenia w 4 lidze. Lepiej wypożyczać ich do innych klubów Opolszczyzny. Po 1 budujemy markę Odry jako klubu głównego w województwie, który swoich słabszych zawodników "zsyła" do mniejszych klubów z regionu. Po 2 może dla nas to nie jest ważne, ale dla tych mniejszych klubów taki zawodnik jest dziękczynnym darem. Czasami nie umieją sklecić kadry, a takie wypożyczenie spada im jak gwiazdka z nieba. Co za tym idzie wzrasta sympatia do klubu z którego zawodnik jest wypożyczony. Bo zamiast trzymać go w rezerwach, schyla się i pomaga tym małym. Tak to widzę, chyba się za dużo nie mylę.
cron