Re: Odra Opole - Myszków

#2
Odry z dużej litery piszemy. Wg mnie Odra zasłużyła na zwycięstwo. Była drużyną zdecydowanie lepszą, niestety nie potrafiła tego wykorzystać i strzelić jeszcze jedną bramkę co w końcówce się zemściło. Kibicowsko, w sumie jeżeli chodzi o doping dzisiejszy mecz jeden z najleszpych jakie ostatnio były. Liczba osób na sektorze A też dobra, ale zawsze może być nas więcej.

Re: Odra Opole - Myszków

#4
odra051296 pisze:Mecz w wykonaniu Odry - żenuła..... totalne zero.. strasznie wolna gra , jeśli chodzi o karnego dla nich to zapewniam że był bo byłem na A i widziałem całą sytuację - zasłużony karny bezsensowne zachowanie obrońcy.
odra051296 coś mi się wydaje, że jesteś jakimś niespełnionym piłkarsko zawodnikiem (albo rezerwowym pierwszej drużyny który siedzi na trybunach) bo wg dużo osób gra była dobra i fajnie że chłopaki walczyli i nie odpuścili! a teraz 3 pkt w Krasiejowie muszą być!! PS. zdanie zaczynasz dużą literą a nazwę klubu małą ;]

Re: Odra Opole - Myszków

#5
odra051296 pisze:Mecz w wykonaniu Odry - żenuła..... totalne zero.. strasznie wolna gra , jeśli chodzi o karnego dla nich to zapewniam że był bo byłem na A i widziałem całą sytuację - zasłużony karny bezsensowne zachowanie obrońcy.
Ty chyba byłeś na innym meczu, a może jakieś"lekarstwa" bierzesz??

Re: Odra Opole - Myszków

#6
Najbardziej boli to,że drugi mecz u siebie i stracone punkty przez sędziego.
Odra jak najbardziej zasłużyła na 3 punkty.
Chyba przyznacie,że z Kubą na bramce nie straszny jest żaden rywal ;)
Obrona wolnego z okolic pola karnego,majstersztyk ;D
Amor patriae nostra lex
cron