Re: 26 kolejka (2023/2024). Odra - Miedź Legnica.

#2
Ciekawy to będzie mecz z jednego względu - skład Odry optymalny, ale z wymuszoną rewolucją w środku pola. Parę Niziołek-Purzycki zastąpią Continella-W.Kamiński i nie ukrywam że jestem bardzo ciekaw jak pokaże się w roli playmakera Włoch (wiadomo, że Kamiński to bardziej defensywny). Jeśli zda test, to chciałbym, żeby dostał do końca sezonu więcej szans.

A przy okazji monitorowałbym sytuację Boneckiego, Sosnowiec leci do 2 ligi a jego powrót mógłby dać nam więcej możliwości w przyszłym sezonie.

Czyżycki też przestał grać w tej rundzie w Koronie... ;)

Re: 26 kolejka (2023/2024). Odra - Miedź Legnica.

#9
Szczęśliwy i niezasłużenie zdobyty punkt. Miedź nas zdominowała i chwilowy zryw naszej ekipy nie przysłoni obrazu całego meczu. Przykro patrzyło się na grę, my nie potrafimy od jakiegoś czasu pograć długi czas piłką. Długie piłki od Halucha (to nie jego wina) i liczenie że może coś się uda zebrać i rozegrać na połowie rywala jest w 90 % skazane na porażkę, my nawet nie próbujemy grać od bramki. Napastnicy bez piłek nie zrobią nic, nie ma kto rozegrać, dużo niedokładności w kluczowych momentach, samymi przebłyskami skrzydeł nic nie ugramy. Continella dzisiaj nie widoczny ale chłopak też nie jest w rytmie meczowym. Mnie osobiście od dłuższego czasu podoba się Hebel, przedłużyć z nim kontrakt i spróbować go może nawet na rozegraniu. Frekwencja jest wznosząca (ale i tak według mnie powinna być większa) ale jak zawsze u nas jest uzależniona od wyników i w przypadku grania o nic to nawet 2k nie pęknie do końca sezonu bo drużyn z TOP-u dla przeciętnego kibica do końca sezonu na Oleskiej już nie będzie. Dzisiaj był remis dlatego w Katowicach trzeba wygrać.

Re: 26 kolejka (2023/2024). Odra - Miedź Legnica.

#10
Kris88 pisze: Dzisiaj był remis dlatego w Katowicach trzeba wygrać.
Zwycięstwo w Katowicach byłoby tak wielkim zaprzeczeniem logiki, że tylko w 1. lidze takie coś mogloby się zdarzyć.

Ten mecz będzie kończył serię trudnych rywali, bo do końca sezonu zostanie nam 7 kolejek, w których mierzymy się raczej ze słabszymi rywalami. Ale co z tego, skoro od początku grudnia (10 kolejek) Odrze udało się strzelić strzelić dwie bramki z gry (Purzycki i Piroch). Jeżeli cofniemy się do października, to dojdą dwie bramki strzelone po drodze Polonii Warszawa. Od wyjazdowego meczu z Motorem gra Odry posypała się całkowicie. Ostatnie 14 kolejek to 10 punktow - mniej zdobył wyłącznie klub-mem, czyli Sosnowiec.
Czytałem kiedyś o Noconiu, że jego drużyny na wiosnę grają dużo słabiej i u nas to się mocno potwierdziło. Po dobrych meczach w Gdyni i Gdańsku, myślałem że coś ruszy, ale to chyba jednak były wypadki przy pracy. Baraże nam już odjechały - może nie jakoś dramatycznie w zakresie punktów, ale od dłuższego czasu gramy na poziomie spadkowicza. Więc dobijmy jakoś do tych 40 punktów i trzeba myśleć o przyszłym sezonie. A będzie co robić w okienku transferowym, bo kilka dziur do załatania jest oczywistych - a w zasadzie jeżeli chodzi o potencjał ofensywny, to najchętniej zostawiłbym w podstawowym składzie tylko Czaplińskiego i Galana.

Re: 26 kolejka (2023/2024). Odra - Miedź Legnica.

#11
Z taką grą jak zaczniemy nowy sezon to Nocoń poleci do listopada z klubu. Totalny piach i antyfutbol , brak pomysłu na grę i zadyma przed stadionem nie zachęci ludzi do chodzenia na Odrę. Gra wygląda jak za Plewnii gdy go wywalili lub Rumaka show. Zarząd zadowolony bo nie chcą awansu w tym sezonie więc gramy o nic do końca sezonu. Szkoda bo zmarnowaliśmy świetny wynik z rundy jesiennej. Po awansie było to samo za Smyły. Nie uczą się na błędach w Opolu :(

Re: 26 kolejka (2023/2024). Odra - Miedź Legnica.

#14
respest pisze:
niedziela, 7 kwietnia 2024, 19:34
https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozn ... ews/237034

No nie powiem, niezły wyczyn tak słabym meczem zwolnić trenera rywali.

Trenera, który w przyszłości może być następcą Noconia? Mimo wyniku w Legnicy, dużo dobrego słyszałem o, kojarzonym głównie ze Zdzieszowicami, Belli.
Póki co szybciej widziałbym powrót Plewni niż Bellę. Średnia 1,37 w Miedzi typowanej do awansu to nie jest wynik, który mnie przekonuje.
cron