FORTUNA 1 LIGA - sezon 2023/2024. Runda wiosenna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#1
Plan przygotowań do rundy wiosennej. 7 stycznia - pierwszy trening, 13 stycznia - sparing ze Ślęzą Wrocław, 20 stycznia - sparing z Puszczą Niepołomice, 21-27 stycznia - zgrupowanie w Wałbrzychu, 24 stycznia - sparing z Chrobrym Głogów, 27 stycznia - sparing z Miedzią Legnica,
2 lutego - sparing z Ruchem Chorzów, 10 lutego - sparing z GKS-em Katowice. Podobno Maksymilian Dziuba z Lecha może do nas trafić na wypożyczenie. Kliku ważnym zawodnikom kończą się kontrakty na koniec sezonu, liczę na przedłużenie ich w najbliższych dniach a nie czekanie na koniec sezonu.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2023/2024. Runda wiosenna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#11
respest pisze:
niedziela, 7 stycznia 2024, 21:43
Jacelinho pisze:
niedziela, 7 stycznia 2024, 19:25
Wszyscy się wzmacniają a my czekamy na nie wiadomo co ech...
A teraz rzeczywistość: do tej pory transfery przeprowadziły jedynie Motor i może Polonia (przejście do Arki gościa z drugiej drużyny Pogoni nie liczę, bo to co najwyżej uzupełnienie ławki).

W S Z Y S C Y.
To że baranie całą wiedzę opierasz na 90 min i że do niedzieli kiedy to pisałem było mało ruchów nie oznacza że nic się nie dzieje. Teraz machina transferowa ruszyła już oficjalnie. Szkoda tylko że u nas sen zimowy.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2023/2024. Runda wiosenna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#12
Zapewne miałeś kumate info, że Stanclik przechodzi do Pruszkowa, ale poprosili cię żebyś się nie wysprzeglil.

Szkoda mi tracić czas na dyskusję z tobą, bo nawet nie zdajesz sobie sprawy jakim pośmiewiskiem tu jesteś (czemu wielokrotnie niektórzy pośrednio lub bezpośrednio tu dawali wyraz), ale z dobrego serca doradzałbym ci odcięcie się od internetu na jakiś czas.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2023/2024. Runda wiosenna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#14
Wiem, że to gdybanie, ale mam dużą słabość do Nowaka i uważam, że z nim w składzie w miejsce Mikinica bylibyśmy po rundzie wiosennej na jednym z miejsc dających awans. On, podobnie jak Galan, ma tą umiejętność przeprowadzenia jednej, kluczowej dla meczu akcji, dobrze że wraca.

Cieszy, że klub szuka najintensywniej tam, gdzie luka jest największa, co zresztą dużo osób tu zauważało, czyli środek pomocy. Cywiński czy Dziuba to ciekawe kierunki, dostępny jest jeszcze Żubrowski z Kotwicy, ale tam słyszałem o wymaganiach płacowych na poziomie Ekstraklasy. Wiem też, że Odra rozgląda się za bocznym obrońcą (co też zrozumiałe), choć to niełatwy do dopięcia temat, bo zapotrzebowanie na takich jest duże.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2023/2024. Runda wiosenna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#17
Przeczytajcie na Weszło artykuł o naszym dzisiejszym rywalu. Możliwe że klub ten upadnie za niecałe pół roku. Co nie zmienia faktu że takie wyniki z rywalem z takiego poziomu rozgrywkowego powinny być obowiązkowe. Sluga może odpali w końcu bo coś w ostatnich latach stanął w rozwoju. Najważniejsze że dziś bez kontuzji i lekki optymizm po tym meczu.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2023/2024. Runda wiosenna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#23
Trochę jestem w szoku z jakich "dziwnych" miejsc trafiają do nas ostatnio piłkarze - 2 liga belgijska, 4 liga hiszpańska, 2 liga czeska, wcześniej 2 liga słowacka, teraz Włoch z cypryjskiej ligi. Wygląda jakby ktoś z klubu dużo czasu spędzał na przeglądaniu podsyłanych przez międzynarodowe agencje wideo. No ale na razie skuteczność wysoka, także nie można mówić o sprowadzaniu szrotu, więc wierzę mocno, że i tym razem to będzie wzmocnienie, bo w CV są choćby grupy młodzieżowe Juventusu czy Torino.