Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2023/2024. Runda wiosenna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#26
https://odraopole.pl/aktualnosci/vittor ... dry-opole/

Potwierdzone (szacunek Mario za info). Za dużego ryzyka nie ma, bo kontrakt na pół roku z opcją przedłużenia o kolejne 1,5 roku. Mam tylko nadzieję, że gość z marszu wejdzie w trening, bez klubu pozostawał w sumie tylko od początku stycznia.

Zwróciłbym też uwagę, że w newsie napisane jest, że to "pierwsze wzmocnienie", więc spodziewałbym się jeszcze jakichś ruchów.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2023/2024. Runda wiosenna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#29
Tak jeszcze w ramach ciekawostki - https://www.youtube.com/watch?v=BeVwcGDAG7I

Zagrania z poprzedniego sezonu na Cyprze, gdzie zagrał w większości meczów. Nie wiem dlaczego w tym sezonie się to odwróciło i spędził na boisku tylko 10 minut, ale też nie oszukujmy się, że gdyby regularnie grał tam, to trafiłby do Odry (z klubu, który jeszcze całkiem niedawno grał w europejskich pucharach). A co do filmiku, to oczywiście wyciąć można wszystko tak, żeby piłkarz wyglądał jak totalny wonderkid, ale co na pierwszy rzut oka widać, to 'szybką nogę', czego w polskim szkoleniu rzadko kiedy się uświadczy. Zobaczymy czy fizycznie będzie gotowy.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2023/2024. Runda wiosenna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#35
Jacelinho pisze:
niedziela, 21 stycznia 2024, 10:06
Kalinowski i Waliś nie znajdują się w kadrze na zgrupowanie. Pierwszy odchodzi a drugi wypożyczenie pewnie, Szkoda że nie dostał nawet szansy na grę.
Kalinowski nie odchodzi, jest kontuzjowany.
Waliś dostał swoją szansę w rezerwach, gdzie nie błyszczał i dwukrotnie ukarany został czerwoną kartką.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2023/2024. Runda wiosenna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#37
mario11983 pisze:
niedziela, 21 stycznia 2024, 11:19
smilee pisze:
sobota, 20 stycznia 2024, 22:00
Kris88 pisze:
sobota, 20 stycznia 2024, 21:56
Ciekawe na jakiej pozycji widzi go trener.
Na pozycji czapli 😁
Włoch do środka do pary z Niziołkiem.
Jakoś tego nie widzę, zabraknie tutaj szóstki. Po obejrzeniu kompilacji obstawiałem, że właśnie bardziej w miejsce Niziołka, bo jako defensywny pomocnik Continella na Cyprze w zasadzie nie grał.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2023/2024. Runda wiosenna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#41
Witaj!

Plan przygotowań do rundy wiosennej brzmi bardzo intensywnie, co z pewnością pozwoli drużynie być dobrze przygotowaną na nadchodzące wyzwania. Sparingi z tymi zespołami z pewnością dostarczą cennego doświadczenia i pozwolą sprawdzić aktualną formę zawodników. ;)
Trzymam kciuki za udane zgrupowanie, owocne sparingi oraz udany początek rundy wiosennej!
Pozdrawiam, Adam :)

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2023/2024. Runda wiosenna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#46
Kris88 pisze:
poniedziałek, 12 lutego 2024, 15:21
Czapliński ogólnie zagrał tylko w sparingach na obozie. Coś na pewno jest na rzeczy. A może ktoś się orientuje jak sprawa z Kędziorą i Nowakiem (w sparingach 0 minut).
Był wywiad z trenerem i mówił, że wrócił Nowak i Kędziora ale niestety u Nowaka noga zaraz napuchła i niewiadomo kiedy będzie gotowy
TYLKO ODRA OKS !!!

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2023/2024. Runda wiosenna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#50
No nie da się ukryć, że projekt opolskiej Odry upadł już jakiś czas temu po odejściu Kostrzyckiego, Marca, a oprócz tego pojawia się coraz więcej zawodników spoza Polski. Ogólnie nie mam z tym problemu, bo Opole jest tak biedne jeśli chodzi o talent piłkarski, że budowanie na nim drużyny na miarę ekstraklasy jest wręcz niemożliwe. Zresztą ciekawe jaka będzie przyszłość Wróbla i Sapielaka po tym sezonie, bo skończą już wiek młodzieżowca, a mając 21 lat już trzeba pewien poziom dowozić. Żaden z nich tego nie robi, także dla mnie sprawa jest prosta.
cron