19 kolejka (2023/2024). Resovia Rzeszów - Odra.

#1
Ostatni mecz w tym roku to wyjazd do Rzeszowa na Resovię gdzie historycznie jeszcze nie wygraliśmy. Resovia trzy porażki z rzędu (ogólnie i u siebie też), Odra dwa mecze bez zwycięstwa, a na wyjeździe cztery mecze bez kompletu punktów i bez strzelonej bramki. Odra bez Galana, Żemło zagrożony pauzą. W Opolu wygraliśmy 3:0. Gospodarze są na miejscu spadkowym, jeśli myślimy o fajnym miejscu na koniec sezonu to takie mecze trzeba wygrywać, nie ważne w jakim stylu. Do boju OKS.

Re: 19 kolejka (2023/2024). Resovia Rzeszów - Odra.

#11
Czarne kutasy ustawiły mecz.
Zdecydowanie powinniśmy się odwołać od kartki to może przynajmniej odsuną kutadow z varu choć nam już to meczu nie zwróci.

Myślę że nie bylo innej opcji niż zwycięstwo gdyby nie ten babol sędziów.
Dominowalismy a resovia nawet w przewadze zupełnie chuja grała.
Z drugiej strony może nie trzeba było zdejmować hebla tylko grać swoje na 3 obrońców bo resovia słaba. Po straconej bramce zmiana powinna być natychmiast a nie po kilku minutach.
Na plus dzisiaj surzyn.

Re: 19 kolejka (2023/2024). Resovia Rzeszów - Odra.

#12
Trochę kac po tym meczu.
Dobry początek, potem ta idiotyczna kartka.
Nawet w dziesiątkę prowadziliśmy grę , a na końcu ten babol do własnej bramy.
Szkoda bo mogliśmy zamknąć, tę w sumie bardzo udaną rundę zwycięstwem i utrzymaniem wysokiej pozycji, no i w lepszych nastrojach.
Trzeba teraz ochłonąć po tej końcówce, odpocząć i nabrać na nowo wiary i wigoru.
Dzięki Chłopaki za dużo radochy w tej rundzie !!!!!!
Czekamy, z nadzieją na wiosnę i jeszcze lepsze czasy !!!!
TYLKO ODRA OKS !!!!!

Re: 19 kolejka (2023/2024). Resovia Rzeszów - Odra.

#13
Dwie kolejki rewanżów i tylko jeden punkt z drużynami usytuawanych niżej w tabeli. Jak Odra ochłonie , odpocznie, nabierze wiary i wigoru czyli ujmując jednym wyrażeniem przepracuje zimę . Gdzie będziemy da odpowiedż lutowy mecz w Tychach. Układ meczów jest taki że Odra znajdzie się na równi pochyłej i będzie zjeżdżać coraz niżej ku środku tabeli.

Re: 19 kolejka (2023/2024). Resovia Rzeszów - Odra.

#18
Martwią mnie tez decyzje Noconia pod koniec. A raczej w ostatnich 6,7 meczach.
Zamiast Pirocha, ktory zawinił troszke w meczu z Łeczna, na mecz wychodzi Żemło, przemęczony i bez formy I oczywiście strzela znowu do własnej budy. Potem Nocob zmienia najlepszego Hebla. Same pomyłki. A przeciez z Łeczna s·abo zagrali wszyscy pilkarze w pierwszej połowie, a zjebał Miki. I co ? MIKINIC wciaz posiadał zaufanie trenera, a Piroch juz nie. Martwi mnie to wszystko. Nocoń zaczyna znowu walczyc o miano strażaka w kubach gdzie trenuje. A my liczylismy wszyscy na jego sukces i gre Odry na poziomie w całym sezonie. Od 14 czy 15 kolejki noe gralismy juz nic. Jednak pozostawilbym go na stanowisku. Chyba ze Mamrot, ktory mnie wkurzył, bo ograł nas jak dzieci w Opolu na meczu na ktory przyjechałem z tak daleka. Kutas.
Potem za zarozumialstwo z mikrofonem i serie remisow wywalili go z Łecznej. Karma jak nic. Zawsze trzeba szanowac innych trenerów, gdy sam nim jestes.
cron