14 kolejka (2023/2024). Odra - Górnik Łęczna.

#1
Jutro do Opola przyjeżdża Górnik z Łęcznej. Spotkanie drużyn z najlepszą defensywą. Oba kluby po porażkach. Odra po ostatniej porażce zareagowała dwoma zwycięstwami. Dla gości to nowa sytuacja. Do tej pory Górnik grał seriami 3 remisy, 5 zwycięstw, 4 remisy i ostatnio 1 porażka, być może początek następnej serii. Górnik zagra bez Klemenza. W Odrze nikt nie pauzuje za kartki. Zagrożeni pauzą Purzycki, Niziołek i Galan. Ostatnie zwycięstwo u siebie z Łęczną to 3:0 w 2017 roku.

Re: 14 kolejka (2023/2024). Odra - Górnik Łęczna.

#8
Co do straconych bramek - no nie ułożyło się. Ta pierwsza mocno podcięła skrzydła. Ale problem Odry leży gdzie indziej. Nasza ofensywa jest oparta o Galana i Antczaka. A jeden i drugi są obecnie zdecydowanie pod formą. Mnóstwo złych decyzji, brak polotu w ataku. I najgorsze, że nic z tym nie można zrobić, bo nie mamy sensownych zmienników.

Kolejny po Motorze bardzo słaby mecz Odry. Szkoda, bo ta Łęczna zbytnio nie imponowała.

Re: 14 kolejka (2023/2024). Odra - Górnik Łęczna.

#9
Galan i Antczak dzisiaj jakby nie na swoich pozycjach. Surzyn zaskakująco dobra zmiana. Mikinič dla mnie zawsze był Dżokerem na drugą połowę, nie przekonuje mnie w pierwszej 11, ale to Pan Trener ustala skład, więc może nie ma lepszego na ten moment.
Cała drużyna dzisiaj tak średnio, bym powiedział. Tak średnio. Lepiej już było, taki mamy klimat.
Grać! Walczyć! Mocniej się starać! ;)
.

Re: 14 kolejka (2023/2024). Odra - Górnik Łęczna.

#15
Poprzednia kolejka ułożyła się beznadziejnie pod względem wyników, z kolei obecna wręcz rewelacyjnie.
Chociaż nie wiem tak do końca, czy ze zwycięstwa Lechii nad Tychami w długim terminie będziemy się faktycznie cieszyć.

Tak czy inaczej, trzeba zwalczyc obecny kryzys - z chociaż punktu przywiezionego z Płocka będę się cieszył, a później przerwa i czas na uporządkowanie sytuacji.

Re: 14 kolejka (2023/2024). Odra - Górnik Łęczna.

#16
Górnik wykorzystał nasze błędy w obronie. Tracimy trochę na tym że Żemło gra na prawej obronie, rozumiem że mamy kilka urazów ale to jest zawodnik na środek obrony. Wydawało mi się jakby presja zjadła naszych piłkarzy. Naszym graczom chyba nie służą mecze transmitowane w tv. Jeśli chcemy powalczyć o coś w tym sezonie trzeba szybko przerwać złą passę. Głowa do góry i jazda. Lidera mamy ...
cron