7 kolejka (2023/2024). Odra - Arka Gdynia.

#1
Do Opola przyjeżdża Arka podrażniona wysoką porażką w Krakowie. Odra też będzie chciała wrócić na zwycięską ścieżkę po remisie z Zagłębiem. Wydaje się że mecz nie ma faworyta, zapowiada się wyrównany mecz. W obronie pewnie bez zmian, ale ciekawe jak będzie wyglądać ofensywa. Po pauzie wraca Antczak, ale odszedł Makuszewski. Jak dla mnie dwie opcje do zagrania 1) Sarmiento/Mikinic, Galan, Antczak z przodu Czapliński/Sula, 2) Galan, Czapliński, Antczak z przodu Sula. Ciekawe co wymyśli trener, może całkiem co innego. Ostatnim zwycięskim ligowym meczem z Arką w Opolu pozostaje spotkanie z 2001 roku (3:0, bramki zdobywali: Wyrzykowski, Żarczyński i Juraszek).
Ostatnio zmieniony piątek, 1 września 2023, 7:41 przez Kris88, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: 7 kolejka (2023/2024). Odra - Arka Gdynia.

#9
gonzalo pisze:
sobota, 2 września 2023, 10:32
Czapla pomijając bardzo słabe wykończenie jest kozakiem
I tym meczem potwierdził to o czym pisałem, tyle co Czapla zapierdala to 🔥 w ogóle jaka my mamy pakę! Haluch porzadny, pewny bramkarz, obrona twarda bez żadnych mięczaków, Spychała no po prostu kozak*, Nizioł majster, Galan trochę za dużo próbuje ale i tak technicznie kot, Antczak no kurwa poezja, tak powinien grać każdy małolat, albo chociaż chcieć. Generalnie każdego można pochwalić, drużyna jest scalona, grają swoje, wiedzą co mają robić, zgranie kozak. Nawet kontuzja Nowaka, odejście Makuszewskiego gdzie są to mocni zawodnicy nie zrobiło wrażenia na drużynie i nie widać ich braku (wiem wiem pierwszy mecz dopiero bez Makiego). Tak jak bluzgalem po nich (najczęściej w myślach jednak) kiedy grali padake i odpierdalali wiochę tak teraz pokłony.. trzeba też potrafić docenić i pochwalić kiedy ktoś na to zasługuje. Oby tak dalej!

* U nas to w ogóle prawi obrońcy to kozaki, tak jak wcześniej np Janasik

Re: 7 kolejka (2023/2024). Odra - Arka Gdynia.

#10
Jakub Antczak i reszta :)
Niemożliwy jest ten chłopak. Przepaść w jakości między nim a Wróblem czy Surzynem. Albo Klimkiem. Szkoda że zbyt długo się nim nie pocieszymy, ale takie nasze miejsce w tym łańcuchu pokarmowym.
Borja czasami zbyt indywidualnie, a czasami zbyt koleżeńsko - dziś problem z decyzyjnością. Nasi stoperzy są w mega formie, szkoda, że obaj są o kartkę od zawieszenia.

Re: 7 kolejka (2023/2024). Odra - Arka Gdynia.

#13
Kolejne 3 pkt. nic tylko się cieszyć. Ogólnie w grze obronnej ok, procentuje zgranie. Końcówka 1 połowy słabsza. Mam wrażenie że słabo wykorzystaliśmy przewagę 1 zawodnika (nawet nie chodzi o kolejne bramki ale o samą grę w przewadze). Teraz 2 tygodnie przerwy (może jakiś sparing ? Albo część zawodników zagra w rezerwach ?) i jazda dalej. Dobra gra i dogodny terminarz na początku sezonu i mamy lidera.
cron