Re: 4 kolejka (2023/2024). Odra - Podbeskidzie Bielsko-Biała.

#13
A dla mnie najważniejsza że w tak trudnym meczu ani przez moment nie było widać że remis nam starcza,
Wiadomo że raz inicjatywę miała Odra raz podbeskidzia ale to my bardziej chcieliśmy i zostało to narodzone.
Wazne zwycięstwo.
Kolombo pokazał że ma luz i z Galanem Makuszewskim i czapla i albsnem za nimi mogą stworzyć naprawdę mordercza formacje.
Gdyby jeszcze pirzycki zaskoczył i został playmejkerem to już wogole zmiażdży my ta ligę 😁
Niby widać ze pirzycki potrafi się zastawić i dobrze dograć, z drugiej jednak strony sporo razy ustawiał się na alibi i tylko pokazywał rękami komu zagrać.
Myślę że on dzisiaj wszedł żeby młody kamiński przemyślał głupia żółta z Tychami, ale liczę że dostanie jeszcze szanse i pokaże potencjał.

Re: 4 kolejka (2023/2024). Odra - Podbeskidzie Bielsko-Biała.

#15
Trudny mecz, dużo fauli z naszej strony ale jednocześnie mało kartek. Znów błąd bramkarza co pokazuje że trzeba atakować i wymuszać błędy. Sama gra z naszej strony raczej słaba, w końcówce też można było jedną z kontr zamienić na bramkę. Brawo dla Halucha za interwencję z 1 połowy. Znowu gramy mecz praktycznie bez zmian, rezerwowi nie łapią minut, szkoda, trener wyznaje zasadę "nie zmieniać jak idzie dobrze", ale naprawdę nie mamy wartościowych zmienników ? Wydaję mi się że brak młodego Kamińskiego wynika z ilości żółtych kartek i chęci wystawienia go w 1 składzie w Krakowie. Czekamy na info o Galanie. Bednarski zagrał w rezerwach, jakiś czas temu trener mówił że w niego wierzy, ale jeżeli jakiś ofensywny piłkarz ma odejść to pasuje tylko na niego.

Re: 4 kolejka (2023/2024). Odra - Podbeskidzie Bielsko-Biała.

#16
Odra moim zdaniem nie gra źle! Zespół jest dobrze ustawiony taktyczne, potrafimy cierpieć bez piłki w średnim bądź niskim presingu. Nie jest to futbolu widowiskowy ale skuteczny. Najlepszym przykładem jest to, że wciągu czterech meczów tylko Tychy przy drugiej bramce miały tyle wolnego miejsca przed bramką!
W obronie nie ma głupich błędów! I to co napisał ktoś wyżej po Odrze widać że dąży do zwycięstwa nie interesuje nas żaden minimalizm co pokazali grając w osłabieniu z Tychami. Gdzie strzelamy karnego i dzisiaj jesteśmy samodzielnym liderem! Dlatego brawo dla całego sztabu i drużyny oby tak dalej!!
cron