2 kolejka (2023/2024). Odra - Resovia Rzeszów.

#1
Po wygranej w Rzeszowie ze Stalą czas na Resovię która w 1 kolejce przegrała Zniczem Pruszków. Od czasu powrotu zespołu z Rzeszowa do 1 Ligi Odra wygrała z Resovią tylko raz - w 2020 roku po bramce Piecha. W Resovii w trakcie okienka transferowego doszło do rewolucji, zespół opuściło aż 13 zawodników. Odra wydaje się faworytem, ale boisko wszystko zweryfikuje. Fajnie byłoby strzelić szybko bramkę i ustawić sobie mecz jak ze Stalą, ale wydaje mi się że to będzie całkiem inny mecz. Ostatni raz pierwszy mecz w Opolu wygrywamy w 2018 roku z Tychami. Niestety na ten moment szykuje się słaba frekwencja.

Re: 2 kolejka (2023/2024). Odra - Resovia Rzeszów.

#21
smilee pisze:
niedziela, 30 lipca 2023, 18:24
Pod względem techniki i swobody to myślę że nie tylko w 21w.
Poprzedni Hiszpan tak nie błyszczał, skrzypa (ma chyba najwięcej bramek w 21w dla Odry) strzeli co prawda bramkę jak zlatan ale tylko 1.
Piech trafił już nie w pełni formy. Ciężko szukać konkurencji.
A co ciekawe makuszewski też daje rade i mógłby o top 5 powalczyć.
Nawet niekoniecznie mówiłem o zawodnikach ofensywnych. Miałem na myśli ogólnie piłkarza, który miałby taki wpływ na drużynę i tak bardzo się wyróżniał, niezależnie od pozycji.

Re: 2 kolejka (2023/2024). Odra - Resovia Rzeszów.

#22
wijamurzyn pisze:
niedziela, 30 lipca 2023, 19:54
smilee pisze:
niedziela, 30 lipca 2023, 18:24
Pod względem techniki i swobody to myślę że nie tylko w 21w.
Poprzedni Hiszpan tak nie błyszczał, skrzypa (ma chyba najwięcej bramek w 21w dla Odry) strzeli co prawda bramkę jak zlatan ale tylko 1.
Piech trafił już nie w pełni formy. Ciężko szukać konkurencji.
A co ciekawe makuszewski też daje rade i mógłby o top 5 powalczyć.
Nawet niekoniecznie mówiłem o zawodnikach ofensywnych. Miałem na myśli ogólnie piłkarza, który miałby taki wpływ na drużynę i tak bardzo się wyróżniał, niezależnie od pozycji.
Tak na szybko przychodzi mi do głowy Abramowicz, jak był u nas było widać, że to świetny piłkarz i teraz w Ekstraklasie to potwierdza.

Re: 2 kolejka (2023/2024). Odra - Resovia Rzeszów.

#25
Brawa za pewne zwycięstwo, w końcu na spokojnie zgodnie z przewidywaniami. Galan wiadomo, piłkarz przerastający ligę i chyba rzeczywiście technicznie nikogo lepszego w XXI w nie było u nas (choć dzisiaj trochę mnie irytował że gra egoistycznie i widac było ze bardzo chce strzelić gola), ogólnie cały zespół na wysokim poziomie, ale pragne zwrócić uwagę na innego piłkarza o którym się nie mówi, a niesłusznie, bo zasługuje jak mało kto. Mowa o Spychale - dla mnie top, najlepszy obrońca obecnie w Odrze i nie skłamie dużo jak napisze ze jeden z najlepszych bocznych obrońców w lidze. Bardzo dobre czytanie gry w obronie, ciąg na bramkę przeciwnika, fajne wyjścia do piłek i podania do kolegów. Już poprzedni sezon miał dobry, ale teraz zaczął z wysokiego C. No i drugi mecz i drugi raz trzeba pochwalić Antczaka - jeśli wypożyczać piłkarzy z Ekstraklasy, to właśnie takich.

Przyjemnie patrzeć na tak grająca Odrę, raz jeszcze podziękowania dla drużyny i czekam z nadzieja na mecz z Tychami, który będzie już o wiele poważniejszym sprawdzianem (z całym szacunkiem do klubów z Rzeszowa, potwierdzają przedsezonowe opinie na ich temat).
cron