Re: 2 kolejka (2023/2024). Odra - Resovia Rzeszów.

#27
Już nie mogę się doczekać duetu hiszpan z kolumbijczykiem.
Dizisiaj jeszcze przynajmniej 2-3 borja holował bo widział że nie ma z kim grać.
Pomijając odwieczna dyskusje na temat Czapli jako napastnika, cieszę się że wreszcie mamy napastnika w zupełnie innym typie a nie jak zwykle "drewnianego dragala".
Myślę że ta para może się stać postrachem defensyw całej ligi...

Re: 2 kolejka (2023/2024). Odra - Resovia Rzeszów.

#29
cartman pisze:
poniedziałek, 31 lipca 2023, 6:41
Przecież nie było źle z frekwencją. Wchodziłem na mecz lekko spóźniony. Równo o 15:00 byłem pod bramą. Kolejka do biletów sięgała do połowy budynku klubowego. Takiej chyba jeszcze nie widziałem. Ci ludzie pewnie weszli na drugą połowę dopiero.
Za to martwi frekwencja na sektorze A...
Wczoraj to była porażka w sektorze A. Po co im tańsze karnety jak w młynie było 50 osób. Termalika czy Chrobry ma wiecej ludzi w młynie ...

Re: 2 kolejka (2023/2024). Odra - Resovia Rzeszów.

#30
smilee pisze:
niedziela, 30 lipca 2023, 21:22
Już nie mogę się doczekać duetu hiszpan z kolumbijczykiem.
Dizisiaj jeszcze przynajmniej 2-3 borja holował bo widział że nie ma z kim grać.
Pomijając odwieczna dyskusje na temat Czapli jako napastnika, cieszę się że wreszcie mamy napastnika w zupełnie innym typie a nie jak zwykle "drewnianego dragala".
Myślę że ta para może się stać postrachem defensyw całej ligi...
Za szybko za szybko budujesz nadzieje z niczego.
Nie widzielismy Kolumbijczyka w ani jednym meczu, Czapla strzelił gola, zagrał dobrze. Nie trzeba budowac zamkow na piasku. O ile Galan jest wspaniały, o tyle nic nie wiemy o pilkarzu z Ameryki Poludniowej. Musi potrenowac, zgrac sie z kolegami. W nizszysz ligach zagrał przyzwoicie, ale to nie to samo. Roznica w ligach jest tak wielka jak wodospad Niagara. Bedzie dobry na treningach to Nocon go wprowadzi. Nawet Urbanczyk dostaje szanse.

Re: 2 kolejka (2023/2024). Odra - Resovia Rzeszów.

#32
Ogólnie mecz nie był porywającym widowiskiem. Pierwsza połowa w miarę wyrównana. W drugiej błąd bramkarza, czerwona kartka, mądra gra w obronie i dwie bramki z kontry. Galan bardzo dobrze zaczął sezon ale widać że trochę na siłę próbuje sam skończyć akcję np. bramka na 2:0. Ale pomijając okoliczności strzelonych bramek to wielkie uznania dla całego zespołu, 8 bramek w dwóch meczach to wynik poza sferą marzeń. Oczywiście średnia spadnie ale najważniejsze żeby strzelić jedną bramkę więcej niż przeciwnik. Tak na oko na stadionie ok. 2-2,2 tys. ludzi.

Re: 2 kolejka (2023/2024). Odra - Resovia Rzeszów.

#37
snajper pisze:
wtorek, 1 sierpnia 2023, 14:15
nOrweg pisze:
wtorek, 1 sierpnia 2023, 6:01
Na 90 minut jest napisane widzów 1969!!
A skąd oni to wzięli?
To jest wlasnie to o czym mowimy wciaz, Odra ich gryzie w oczy. Wszystko trzeba zanizyc i jak mniej doceniac jezeli chodzi o temat Odry. Taka polityka przyglupow prowadzacych wszelkie programy.
No i po co gadasz takie głupoty. Jesteś na grupie na whatsapp i masz tam wytłumaczone dlaczego podana jest taka liczba.

Re: 2 kolejka (2023/2024). Odra - Resovia Rzeszów.

#39
snajper pisze:
czwartek, 3 sierpnia 2023, 17:59
A co nie tak powiedziałem ? W Polsce zanizaja warosc, osiagniecia i liczy dotyczace Odry. Tak jest od lat. Idoityczne zebym nawet teraz podawał przyklady, gdyz bylo ich multim. A to,.że jestem na grupie WhatsApp to tylko powody do dumy. Do tego nie ukrywam sie I nigdy nie ukryqałem, jak ty pod czubusiami. Żadnego tam tamiego nie ma. Wiec zastanow sie nad soba.
Tak oczywiście wszyscy się uwzięli na Odre. Nie rozumiesz więc Ci powtórze. Liczba tam podana jest wzięta od delegata i liczą się tylko osoby które przeszły przez kołowrotek.

Re: 2 kolejka (2023/2024). Odra - Resovia Rzeszów.

#42
pitek88 pisze:
piątek, 4 sierpnia 2023, 6:53
Liczba 1969 to najprawdopodobniej ludzie którzy przeszli przez kołowrotki.Karnety vip,goście zaproszeni, akademia Odry,sponsorzy wychodzą inaczej i oni raczej sie nie zaliczają do tej liczby widzów
Oni też powinni wchodzic przez bramki. W zeszlym sezonie na Ruchu i Wisle bilety wyprzedane oficjalnie frekwencja ponizej 3000. Gosci chyba też nie liczą.
Przy takich okolicznosciach Nieciecza nas bije.

Re: 2 kolejka (2023/2024). Odra - Resovia Rzeszów.

#43
Wiadomo VIPy, byli pilkarze, oficjele z urzedow maja wchodzic za darmo. A młodziez czesto uczaca sie i nie pracujaca jeszcze kiedy kombinuje jak dostac sie na stadion za friko to krytykujemu. Moj ojciec kiedys dawno gdy jeszcze żył ( sto lat temu prawie ) dał mi ostrą reprymende, kiedy powiedziałem mu, ze z kolegami wskoczylismy na Odre przez płot za darmoche. Pamietam do dzisiaj słowa - " Jezeli to jest twoj klub i zależy ci na nim, to dlaczego go okradasz z biletu. Co gdyby tak wszyscy robili, to tak jak okrasc kogos w swoim własnym domu ". Od tego czasu nigdy nie wszedlem bez biletu, choc okazji było wiele.
Dlatego jestem zniesmaczony kiedy dzis kilkaset osob potrafi wejsc bez wstydu za darmoche. Mozna zrozumiec byle gwiazdy klubu, president miasta, kiludziesieciu ludzi, ale setki ?! Wstyd.

Re: 2 kolejka (2023/2024). Odra - Resovia Rzeszów.

#44
Do powyzszego dodam, ze kiedy nie bylo kasy na bilet, chodzilem sprzedac makulature i butelki. Potem po kolesi, nie bylo komorek, wogole tetefonow ludzie nie mieli. Wiec gwizdy lub pukania do kilku mieszkan, a potem grupą do Semafora zeby jeszcze kilku kibicow zebrać, tych ktorzy ociagali sie przy piwie i dopiero wieksza banda maszerowalismy na Oleska. Takie byly czasy, zupelnie inne realia.

Re: 2 kolejka (2023/2024). Odra - Resovia Rzeszów.

#46
To tam u ciebie w bloku i na Wrockawskiej kibice Legii bzykali sobie nasze opolanki, przy okazji przyjazdu na mecz Legii z Odra. W koncu namierzylismy ich :)))) Ale do dzisiaj nie maja o to do nas pretensji, bo wiedzieli, ze Odra z L- ka ma kose. Nie spodziewali sie jedynie, ze zostana namierzeni bez szali. Kiedys czytalem wspomnienia kibica Legii z wyjazdu do Opola. Uwazaja, ze byla u nas taka adrenaline jak malo gdzie.
cron