Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2023/2024. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#409
czubus pisze:
środa, 23 sierpnia 2023, 8:55
Jacelinho pisze:
wtorek, 22 sierpnia 2023, 14:43
Jak tak będzie grać Antczak jak do tej pory to w zimę wróci do Lecha.
Ta i kogo wyrzuci z kadry meczowej ? Velde, Gholizadeha czy Hoticia ?

Antczak zostanie do końca sezonu a co dalej zobaczymy
Pingot też miał jeszcze grać u nas, Lech skrócił wypożyczenie i teraz szuka dla niego klubu z ekstraklasy, podobnie może niestety być z Antczakiem.
W ogóle początek sezonu dosyć mocny, po 6 kolejkach 6 drużyn ze średnią 2 punktów i więcej.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2023/2024. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#414
Brak gry = brak rozwoju. Na teraz Żemło i Kamiński są nie do ruszenia, Tkocz pewnie chce grać i postanowił szukać gry w innym miejscu. Oczywiście że szkoda jego odejścia zwłaszcza że na horyzoncie wizja gry w 11 jest. Kartki (pewne), wahania formy (całkiem możliwe), urazy (oby nie). Nie chciał czekać (a może walczyć też) i odchodzi.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2023/2024. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#415
Biorąc pod uwagę tabelę po 8 kolejce z pierwszej 6 w kolejce numer 9 wygrała tylko Odra, Łęczna remis, porażki Tych, Motoru, Miedzi i Katowic. Odra z Łęczną troszkę z przodu za plecami ciasno. Jesteśmy po 1/4 sezonu, na teraz wygląda to bardzo dobrze. Ale to dopiero początek, oby obyło się bez kontuzji bo przy dużej liczbie kartek i tak ktoś pauzuje. Mam nadzieję że zmiennicy będą dawać radę.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2023/2024. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#418
... Wieczystej II
Oby znowu nasi sakuci popisali się nosem (bez sarkazmu) i chłop zaskoczył bo piszą że młody w arce szalał a potem po wioskach się tulal.
Martwi że wolał wieczysta od resovii choć nie sprawdzałem jak się z resovia rozstawal.
Powodzenia!
P. S. Na prawdę potrzebujemy kogoś za makucha. Kolombo wypadł a mikinic nie daje tyle ile obecnie powinien dawać skrzydłowy Odry.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2023/2024. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#421
Kris88 pisze:
wtorek, 26 września 2023, 2:46
Jakieś 6 lat temu zapowiadał się fajnie, ale jego przygoda z piłką potoczyła się różnie, grał w 3, 2 i 1 lidze, jak dobrze kojarzę to strzelił Odrze jedną albo dwie bramki. Zawodnik pozyskany poza okienkiem transferowym, nie wiem czy może być zgłoszony do rozgrywek aby zagrał jesienią.
Zawodnik bez klubu może być zgłoszony do rozgrywek w każdym momencie ich trwania.
Jaki sens miałoby ściągnięcie zawodnika, gdyby nie mógł grać?!

Sarmiento wraca do gry po przerwie reprezentacyjnej.
Kędziora i Nowak już w treningu biegowym, na wiosnę zdolni do gry.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2023/2024. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#423
Na koniec zeszłego sezonu mieliśmy 37 punktów, teraz po 10 kolejkach 23.
Zwycięzca ligi skończył z 66 punktami, gdybyśmy utrzymali obecną średnia punktów na mecz (oczywiście to niemożliwe) to idziemy na absurdalne 78 punktów (nie wiem czy nie rekord wszechcxasow) 😁

Wiem że to dopiero 10 kolejek ale może nasza forma dalej będzie rosła a nie spadała 😂

... Dobrze pomarzyć 😁

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2023/2024. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#424
Pomarzyć można, zwłaszcza że dobrze to wygląda. Niestety przyjdą chwile kryzysu itp. a wtedy nie będzie można się odwrócić od drużyny. No i nie zapominajmy że to nasza kochana 1 Liga. Ale fakt że nie wiele drużyn może pochwalić się taką zdobyczą punktową po 10 kolejkach, tylko nie zawsze to idzie z parą z miejscem na koniec sezonu. Odra w sezonie 2017/2018 po 10 kolejkach była na 1 miejscu (20 punktów) a taki Sosnowiec miał 10 punktów i awansował. W sezonie 2020/2021 też uzbieraliśmy 23 punkty (4 miejsce) a w kolejnych meczach na jesień dołożyliśmy tylko 3. Trzeba za każdym razem myśleć o najbliższym meczu i walczyć o każdy kawałek murawy.
cron