33 kolejka (2022/2023). Odra - Chojniczanka Chojnice.

#1
Przedostatnia kolejka, ostatni mecz sezonu na Oleskiej. Oby to był najważniejszy mecz sezonu, remis daje nam utrzymanie, Chojniczanka ze spadkiem do II ligi. Odra ostatnie 3 mecze u siebie ze zwycięstwami, Chojniczanka 4 ostanie mecze wyjazdowe to porażki. Ogólnie goście w tym sezonie nie odnieśli zwycięstwa na wyjeździe (5 remisów i 11 porażek). Liczę na zwycięstwo ale pewnie łatwo nie będzie.

Re: 33 kolejka (2022/2023). Odra - Chojniczanka Chojnice.

#8
Chyba nasz trener wie co robii prawda ? Nawet z tych co ma potrafi zrobic druzyne. Poczeajmy do konca a pewnym jest, ze trener i Zarzad zakontraktuja kogos znacznie lepszego niz Skrzypa. On juz u nas pogral. Wazne, zeby zatrzymac trzon Odry. O Hiszpanie tylko marze. Gdyby zostal i dolaczylibysmy jeszcze kogos do niego na szpicy to bajke mozemy pisac. Jednak teraz trzeba pyknac Chojniczanke i oby wysoko.

Re: 33 kolejka (2022/2023). Odra - Chojniczanka Chojnice.

#9
snajper pisze:
środa, 24 maja 2023, 14:02
Chyba nasz trener wie co robii prawda ? Nawet z tych co ma potrafi zrobic druzyne. Poczeajmy do konca a pewnym jest, ze trener i Zarzad zakontraktuja kogos znacznie lepszego niz Skrzypa. On juz u nas pogral. Wazne, zeby zatrzymac trzon Odry. O Hiszpanie tylko marze. Gdyby zostal i dolaczylibysmy jeszcze kogos do niego na szpicy to bajke mozemy pisac. Jednak teraz trzeba pyknac Chojniczanke i oby wysoko.
Mam nadzieję, że wie. Potrafi. Czekam na kogoś znacznie lepszego niż Skrzypa i nigdzie nie pisze że chce żeby wrócił. Fakty są takie a nie inne (ilość strzelonych bramek). Mi tam wystarczy 1:0, bez grania nawet biorę remis, byle się utrzymać i spokojnie jechać do Łodzi.

Re: 33 kolejka (2022/2023). Odra - Chojniczanka Chojnice.

#11
Skończcie z tym Skrzypą, miał jedną konkretną rundę z Pszczółką a potem grał padake trafiał 1 na 7 sytuacji i jeszcze ten karny z ZS.
Teraz strzela głównie z karnych i raz my się udało z połowy boiska.
Wszyscy dopisują punkty a Chojniczanka może być bardzo niewygodnym rywalem, trzeba pamiętać że gramy bez Nizioła Nowaka i Mikiego. Obstawiam, że Pingot będzie na ławce i zagra Żemło więc będzie inny młodzieżowiec grać.

Re: 33 kolejka (2022/2023). Odra - Chojniczanka Chojnice.

#12
Mecz z Chojniczanką będzie ciężki, tym bardziej że Brede delikatnie mówiąc nie "przepada" za Noconiem.
Jeśli Pingot na ławie, to kto jako młodzieżowiec? Zostaje Klimek i Guzdek...
Myślę, że mimo wszystko trener postawi na Pingota i nie zaryzykuje z innym młodzieżowcem. Za duża utrata jakości.
Niziołka szkoda, pewnie za niego Urbańczyk. Mikinić i Nowak to tylko rezerwowi, którzy mogliby się jednak przydać w 2 połowie.,

Re: 33 kolejka (2022/2023). Odra - Chojniczanka Chojnice.

#13
mario11983 pisze:
środa, 24 maja 2023, 17:55
Mecz z Chojniczanką będzie ciężki, tym bardziej że Brede delikatnie mówiąc nie "przepada" za Noconiem.
Jeśli Pingot na ławie, to kto jako młodzieżowiec? Zostaje Klimek i Guzdek...
Myślę, że mimo wszystko trener postawi na Pingota i nie zaryzykuje z innym młodzieżowcem. Za duża utrata jakości.
Niziołka szkoda, pewnie za niego Urbańczyk. Mikinić i Nowak to tylko rezerwowi, którzy mogliby się jednak przydać w 2 połowie.,
Jeszcze jest Tkocz na lewą obronę.

Re: 33 kolejka (2022/2023). Odra - Chojniczanka Chojnice.

#14
queswho pisze:
środa, 24 maja 2023, 17:59
mario11983 pisze:
środa, 24 maja 2023, 17:55
Mecz z Chojniczanką będzie ciężki, tym bardziej że Brede delikatnie mówiąc nie "przepada" za Noconiem.
Jeśli Pingot na ławie, to kto jako młodzieżowiec? Zostaje Klimek i Guzdek...
Myślę, że mimo wszystko trener postawi na Pingota i nie zaryzykuje z innym młodzieżowcem. Za duża utrata jakości.
Niziołka szkoda, pewnie za niego Urbańczyk. Mikinić i Nowak to tylko rezerwowi, którzy mogliby się jednak przydać w 2 połowie.,
Jeszcze jest Tkocz na lewą obronę.
No fakt, tak mało Tkocz gra wiosną (zaledwie 2 minuty), że zapomniałem o nim. Też za duże ryzyko.
Jeszcze trener może przejść na grę 3 środkowych obrońców (Pingot, Kamiński, Żemło).

Re: 33 kolejka (2022/2023). Odra - Chojniczanka Chojnice.

#24
Mecz o utrzymanie z druzyna ktora juz dawno spadła, grajac u siebie remisujemy. I dobrze, ze tak skonczyło się, a nie jeszcze gorzej. Słabo. W tym meczu dla kibica nie do konca bylo wiadomo kto tutaj juz spadł, a kto broni sie przed spadkiem. Wazny punkt. Wazne utrzymanie. Szkoda wiecej słów w tym temacie.
Ostatnio zmieniony niedziela, 28 maja 2023, 15:11 przez snajper, łącznie zmieniany 1 raz.
cron