31 kolejka (2022/2023). Odra - Stał Rzeszów.

#1
Spotkanie najlepszych drużyn ostatnich 5 meczów. Odra po 4 meczach bez porażki w ostatniej kolejce nie przywozi punktów z Niepołomic. Stal 3 zwycięstwa z rzędu. Odra po 6 meczach bez zwycięstwa u siebie odnosi 2 zwycięstwa z rzędu. Stal po 6 meczach bez zwycięstwa na wyjeździe wygrywa ostatnie "wyjazdowe" spotkanie z Resovią, na obcym stadionie wygrali ostatnio w listopadzie w Bełchatowie ze Skrą. Odra walczy o utrzymanie, Stal z dużymi szansami na baraże. Na jesień przegraliśmy w Rzeszowie 2:4. Czas na rewanż. Na pewno stać Nas na zwycięstwo ale trzeba zagrać równy mecz i wywierać presję na Stal.

Re: 31 kolejka (2022/2023). Odra - Stał Rzeszów.

#14
Też bardzo chciałbym jutro zwycięstwa które wiele wyjaśni ale spójrzcie na tabele za ostatnie 6-10 kolejek.
Stal idzie łeb w łeb z Wisłą i ma średnia ponad 2 punktów na mecz. To że niby na wyjazdach grają słabo to też lekko naciągane bo ostatnie mecze grali z mocnymi.
Mam jednak nadzieję że nasza drużyna w końcu wykorzysta (kolejna) szanse żeby odskoczyć i z większym optymizmem patrzyć na ostatnie 3 kolejki.

Re: 31 kolejka (2022/2023). Odra - Stał Rzeszów.

#15
smilee pisze:
piątek, 12 maja 2023, 20:25
Też bardzo chciałbym jutro zwycięstwa które wiele wyjaśni ale spójrzcie na tabele za ostatnie 6-10 kolejek.
Stal idzie łeb w łeb z Wisłą i ma średnia ponad 2 punktów na mecz. To że niby na wyjazdach grają słabo to też lekko naciągane bo ostatnie mecze grali z mocnymi.
Mam jednak nadzieję że nasza drużyna w końcu wykorzysta (kolejna) szanse żeby odskoczyć i z większym optymizmem patrzyć na ostatnie 3 kolejki.
Stal Rzeszów wygrała tylko 3 z 15 meczów wyjazdowych, to bardzo mało jak na drużynę walczącą o baraże.
Spodziewam się jutro otwartego meczu.

Re: 31 kolejka (2022/2023). Odra - Stał Rzeszów.

#16
mario11983 pisze:
piątek, 12 maja 2023, 20:35
smilee pisze:
piątek, 12 maja 2023, 20:25
Też bardzo chciałbym jutro zwycięstwa które wiele wyjaśni ale spójrzcie na tabele za ostatnie 6-10 kolejek.
Stal idzie łeb w łeb z Wisłą i ma średnia ponad 2 punktów na mecz. To że niby na wyjazdach grają słabo to też lekko naciągane bo ostatnie mecze grali z mocnymi.
Mam jednak nadzieję że nasza drużyna w końcu wykorzysta (kolejna) szanse żeby odskoczyć i z większym optymizmem patrzyć na ostatnie 3 kolejki.
Spodziewam się jutro otwartego meczu.
A ja wręcz przeciwnie. Wiedząc ile bramek strzela Stal, Odra na pewno nie będzie chciała ryzykować, bo z kolei wiedząc ile Stal ich traci - można domniemywać, że jakaś szansa z przodu się przydarzy.
Jeżeli Pikk jest zdrowy, to Szreka zostawiłbym na ławce, żeby w razie czego mieć bardziej ofensywny wariant do wprowadzenia w 2. połowie. To samo z Mikiniciem.

Re: 31 kolejka (2022/2023). Odra - Stał Rzeszów.

#23
Wielkie, wielkie brawa za mecz na bardzo wysokim poziomie. Nie daliśmy pograć jednej z lepszych drużyn ligi, nie ma ani jednego piłkarza do którego można by się przyczepić. Parafrazując piosenkę - "do utrzymania jeden krok". Może w Gliwicach, a myślę, że już na pewno z Chojnicami.

Na podsumowania przyjdzie jeszcze czas, ale chyba zgodzimy się, że zimowe okienko transferowe TOP? O Galanie nie ma sensu wspominać nawet (mówiłem, że będzie super działać w trio z Makuszewskim i Nowakiem), ale dziś kolejne dobre mecze W.Kamińskiego (bardzo niedoceniany zawodnik, wiele kluczowych przechwytów lub 'wybijań' z rytmu rywali - takiej "6" nam brakowało na jesień) oraz Pingota (pewnością nie ustepuje doświadczonemu M.Kamińskiemu). Dodając trzymającego poziom Pikka (choć przy tak grających Spychale i Szreku nie widać było jego braku) mamy 100% skuteczności, tutaj ukłony dla tych co się przyczynili do tych transferów!

Re: 31 kolejka (2022/2023). Odra - Stał Rzeszów.

#24
Nie wszystkie nie wszystkie. Urbanczyk to wielki strzał w kolano. Od poczatku byłem przeciwny.
On juz nawet nie powinien pojawiac sie na ławie do konca sezonu. Zreszta dzisiaj byl juz out od trenera i nie pojawil sie na murawie. Ale jeszcze dostał szanse na ławe. I dobrze.
A cały zespół wielkie wielkie brawa.
Ostatnio zmieniony sobota, 13 maja 2023, 20:28 przez snajper, łącznie zmieniany 1 raz.
cron