Re: 30 kolejka (2022/2023). Puszcza Niepołomice - Odra

#76
Uważam, że ten mecz spierfolił treneiro. Jak można zrobić tylko dwie zmiany w 60 min jeśli gra się totalnie nie klei a już się od dawna przegrywa 1:0. Masakra jakaś. Przecież to powinna być zmiana składu i jazda.

W sezonie gdzie do pierwszej spada Lechia, miedzianka, Śląsk my się jak frajerzy wrócimy do drugiej gdzie śmiało można powiedzieć że są to w chwili obecnej peryferie i dwójki innych zespołów.

Re: 30 kolejka (2022/2023). Puszcza Niepołomice - Odra

#77
Uważam, że ten mecz spierfolił treneiro. Jak można zrobić tylko dwie zmiany w 60 min jeśli gra się totalnie nie klei a już się od dawna przegrywa 1:0. Masakra jakaś. Przecież to powinna być zmiana składu i jazda.

W sezonig e gdzie do pierwszej spada Lechia, miedzianka, Śląsk my się jak frajerzy wrócimy do drugiej gdzie śmiało można powiedzieć że są to w chwili obecnej peryferie i dwójki innych zespołów.

Re: 30 kolejka (2022/2023). Puszcza Niepołomice - Odra

#78
33 Odra: Stal, Ruch(w),Chojnice,ŁKS (w)
31 Skra: tychy, leczna, chrobry(w), puszczą,stał (w)
34 Sosnowiec: nieciecza (w), Podbeskidzie, leczna (w), wisla (w), sandecja
34 tychy: skra (w), chrobry, puszczą (w), stal, Ruch (w)
35 leczna: skra (w), sosnowiec, chrobry (w), wisla
35 resovia: Chojnice, ŁKS (w), nieciecza, Podbeskidzie (w)
37 chrobry: gks,tychy (w), skra,leczna, puszczą (w)
37 gks: chrobry (w), puszczą, stal (w),Ruch, Chojnice (w)

Różowo nie jest, choć jeszcze nie wszystko stracone.
Tyle że ze stałą trzeba dać zdecydowanie więcej niż w ostatnich 2 meczach.
( nie przekonują mnie opinie trenera i kibiców ze graliśmy dobrze - NIE NIE GRALISMY i z taką gra w kolejnych meczach spadniemy z hukiem.
...a jak pokazują ostatnie lata o awans wcale łatwo nie będzie. Przede wszystkim po spadku kadra rozleci jak domek z kart

Re: 30 kolejka (2022/2023). Puszcza Niepołomice - Odra

#79
smilee pisze:
niedziela, 7 maja 2023, 12:17
33 Odra: Stal, Ruch(w),Chojnice,ŁKS (w)
31 Skra: tychy, leczna, chrobry(w), puszczą,stał (w)
34 Sosnowiec: nieciecza (w), Podbeskidzie, leczna (w), wisla (w), sandecja
34 tychy: skra (w), chrobry, puszczą (w), stal, Ruch (w)
35 leczna: skra (w), sosnowiec, chrobry (w), wisla
35 resovia: Chojnice, ŁKS (w), nieciecza, Podbeskidzie (w)
37 chrobry: gks,tychy (w), skra,leczna, puszczą (w)
37 gks: chrobry (w), puszczą, stal (w),Ruch, Chojnice (w)

Różowo nie jest, choć jeszcze nie wszystko stracone.
Tyle że ze stałą trzeba dać zdecydowanie więcej niż w ostatnich 2 meczach.
( nie przekonują mnie opinie trenera i kibiców ze graliśmy dobrze - NIE NIE GRALISMY i z taką gra w kolejnych meczach spadniemy z hukiem.
...a jak pokazują ostatnie lata o awans wcale łatwo nie będzie. Przede wszystkim po spadku kadra rozleci jak domek z kart
6 punktów powinno dać utrzymanie wszystko w nastawieniu piłkarzy, jak jest zaangażowanie to jest gra i wynik. Obawiam się że zacznie się kupie/sprzedam albo zakłady. Walka o rozstawienie baraży powinna pomóc.

Re: 30 kolejka (2022/2023). Puszcza Niepołomice - Odra

#80
queswho pisze:
niedziela, 7 maja 2023, 12:48

6 punktów powinno dać utrzymanie wszystko w nastawieniu piłkarzy, jak jest zaangażowanie to jest gra i wynik. Obawiam się że zacznie się kupie/sprzedam albo zakłady. Walka o rozstawienie baraży powinna pomóc.
I właśnie o to nastawienie się obawiam :-(
Nie oglądam raczej meczów innych drużyn ale ostatnio zobaczyłem kilka naszych bezpośrednich przeciwników o utrzymanie i równie miernie spisują się ostatnio tylko tychy i Chrobry. Cała reszta gryzie trawę. Nie chcę zarzucać piłkarzom braku ambicji ale jak pisałem mam wrażenie że cała reszta ma świadomość że walczy o życie a nasze grajki jakby nie dopuszczały tego że widmo spadku zagląda nam w oczy. Widzieliście presing lksu jak przegrywali z Wisłą? To jest walka (o inny cel), nasze ostatnie mecze to wyczekiwanie na to co się zdarzy a obawiam się że z takim podejściem to już możemy się pakować. Stał po wygraniu z Arka wyraźnie włączyła się do walki o baraże więc z nami zagrają na maksa, chojnice niezależnie od tego czy spuszczone czy nie też się nie położą a nawet zwycięstwo z nimi utrzymania może nie dać. Obawiam się (obym się mylił) że twkiac w obecnym marazmie ze stałą gładko dostaniemy wpierdol i staniemy przed koniecznością urwania punktów parze liderów, co jak się wszyscy domyślamy łatwe nie będzie. Odwieczne układy i układziki (bardziej grzecznościowe niż finansowe) powodują iż drużyny takie jak leczna, tychy czy sosnowiec są w teoretycznie lepszej sytuacji, skra i resovia naprawdę walczą, więc kto ma spaść jak nie my...?

... Zaczynam się naprawdę martwić :-(

Re: 30 kolejka (2022/2023). Puszcza Niepołomice - Odra

#82
W ostatnich 2 przegrała ze słaba puszcza nie robiąc nie żeby wygrać (nie licząc kilku minutowego zrywu) i wygrała z tragicznie słabym Chrobrym po bramce stopera w końcówce. W żadnym z tych meczów nie wiedziałem gryzienia trawy. A do tego druga połowa że skra, mecz z resovia.
Chwala za punty bo one są najważniejsze ale nasze ostatnie mecze optymizmem nie napawają...

Re: 30 kolejka (2022/2023). Puszcza Niepołomice - Odra

#90
smilee pisze:
niedziela, 7 maja 2023, 15:11
Taka sama słaba dla obu drużyn
Ale dla Odry bardziej, bo na wyjeździe. ;)
Mam wrażenie, że gdyby Haluch nie ugrzązł w bagnie, to sięgnąłby strzał, który trafił w słupek, nie było by dobitki i gola dla Puszczy. Później było tylko gorzej.
Na szczęście Skra przegrała z Tychami, wciąż pozostajemy nad kreską. A może dla nas lepszy byłby remis tych drużyn? Aż tak się nie znam. ;)
.

Re: 30 kolejka (2022/2023). Puszcza Niepołomice - Odra

#93
snajper pisze:
sobota, 6 maja 2023, 20:51
...
I teraz mam tylko nadzieje, ze w przewidywanich wynikow kolega smilee zawsze sie myli, wiec spodziewam sie, że Skra przepierdoli. Inaczej mamy czarne chmury panowie nad utrzymaniem 1szej ligi.
........
No i stało się tak jak przewidywałem. Kolega smilee ponownie pomylił się co do wyniku ( nie graj hazardowo ), Skra nareszcie przegrała tym samym pozostawiając nam cień nadzieji.

Re: 30 kolejka (2022/2023). Puszcza Niepołomice - Odra

#98
wijamurzyn pisze:
poniedziałek, 8 maja 2023, 21:26
Patrząc na to, że Skra ma prawie 70% to w teorii nie powinniśmy się niczego bać. Wszystko w naszych rękach (nogach)
Z pierwszą częścią się nie zgadzam - Skra wygra z Łęczną, my przegramy ze Stalą i to my będziemy mieli 70% szans na spadek.
Prawdą jest, że wszystko w naszych nogach - dwa mecze u siebie trzeba wygrać i do utrzymania powinno wystarczyć.

Ale trzeba przyznać, że sytuacja jest ciekawa - na 4 kolejki przed końcem znamy już 2 spadkowiczów, a do trzeciego miejsca spadkowego nadal 5 mocnych kandydatów (Tychy się właśnie wymiksowały).
cron