Re: Skra Częstochowa- Odra Opole

#29
Braki kondycyjne, czy podswiadome oszczedzanie sie. Nie rozumiem jak mozna zagrac jedna połowe prawie koncertowo, a druga czekac na to co bedzie, wrecz oczekiwac skarcenia. I grac zupełnie inny futbol. Tak to wyglada jak gdyby Inna druzyna wychodziła po przerwie. Kiedys strzelalismy w koncowkach, albo dobijajac przeciwnika, czy tez przechylalismy zwyciestwo na nasza strone, a teraz my dajemy innym nas dogonic lub dobic w koncowkach.

Re: Skra Częstochowa- Odra Opole

#32
Sosnowiec już kilka lat spada i nie może spaść, myślę że i tym razem.sie wyratuje.
Zobaczymy jak jak sandecja i leczna po tej kolejce ale ja stawiam że sandecja i chojnice spadna a śmiertelna walka o 3 stopień "podium" odbędzie się między skra/resovia/tychy i nami (na własną prośbę, bi już dawno mogliśmy się z tej gierki wymiksować).

Re: Skra Częstochowa- Odra Opole

#33
Mnie zastanawia jaki jest pomysł na granie z Bednarskim, większość podań jakie dostał ze Skrą to te od Halucha na zasadzie pivota. Dużo przegranych pojedynków. Zapamiętałem jedną pozycję strzelecka. Poza tym puste przebiegi. Źle się na to patrzy.
Klec nie wniósł niczego lepszego do gry po zmianie.
Przydał by się taki Piech w dobrej dyspozycji

Re: Skra Częstochowa- Odra Opole

#34
mudziol pisze:
niedziela, 23 kwietnia 2023, 16:18
Mnie zastanawia jaki jest pomysł na granie z Bednarskim, większość podań jakie dostał ze Skrą to te od Halucha na zasadzie pivota. Dużo przegranych pojedynków. Zapamiętałem jedną pozycję strzelecka. Poza tym puste przebiegi. Źle się na to patrzy.
Klec nie wniósł niczego lepszego do gry po zmianie.
Przydał by się taki Piech w dobrej dyspozycji
Może trzeba rozważyć Guzdka, trochę inny typ napastnika. Z najgorszą obroną ligi powinien dać radę.

Re: Skra Częstochowa- Odra Opole

#35
queswho pisze:
niedziela, 23 kwietnia 2023, 15:33
Ciekawa sytuacja po wyniku Zagłębia. Patrząc na terminarz ZS do utrzymania moze wystarczyc 35 punktow.
Coraz bardziej prawdopodobny jest spadek 2 drużyn z ligi.
Nie wierzę, że 35 pkt starczy do utrzymania. Nie patrzyłbym też na terminarz innych, to nic nie daje, co pokazuje przykład Zagłębia. Wygrali z Ruchem, a nie potrafili ograć Chojniczanki.
Najważniejszy jest teraz mecz z Chrobrym w poniedzialek, musimy go koniecznie wygrać.

Re: Skra Częstochowa- Odra Opole

#38
A ja mam takie nieodparte wrażenie że lepiej wypadniemy z puszcza, lksem i ruchem niż Chrobrym, stała i chojnicami...
Nie ważne z kim, potrzebujemy conajmniej 6-8 punktów a potencjalnie najłatwiejsze mecze do ich zdobycia już za. Nami. W przedostatniej kolejce mamy jeszcze chojnice, ale oni już pewnie spuszczeni zagrają na luzie więc też łatwo nie będzie. Na pewno trzeba zrobić wszystko żeby punktować z Chrobrym puszcza i stała. Z Chrobrym zawsze jest loteria i bramka w doliczonym, z puszcza zawsze droga przez mękę. Gorzej że jak przegramy oba te mecze to już możemy się nie podnieść...

Re: Skra Częstochowa- Odra Opole

#44
Wychodzi na to, że 3 mecze u siebie mamy z rywalami, z którymi wygrać po prostu trzeba. Z kolei 3 wyjazdy to mecze z gatunku "każdy punkt biorę w ciemno".
Mecze u nas:
Chrobry - bilans wyjazdowy 0-1-4. Chociaż co ciekawe, ten remis wyrwany na trudnym terenie Resovii i to podczas ostatniego wyjazdu (za to są po demolce przez Arkę).
Stal Rzeszów - bilans wyjazdowy identyczny jak Chrobry 0-1-4 (za to dobrze punktują u siebie). Remis w Bielsku.
Chojniczanka - to samo, 0-1-4. Remis w Łęcznej.

Okoliczności mamy całkiem sprzyjające - jakby się udało wyszarpać 7 punktów w tych meczach i wyszarpać chociaż punkt w Niepołomicach lub awansowanym już ŁKS (trzeba pamiętać, że ta ostatnia kolejka nam bardzo sprzyja - trzmajmy kciuki, żeby ŁKS dopiął awans w meczu z Resovią i już wtedy zrobił fetę).
cron