#16 - Chojniczanka Chojnice - Odra Opole (nd. 30.10.2022, g. 15:00)

#1
Najbliższy mecz śmiało można zaliczyć do meczu z gatunku tych "za 6 punktów". Jedziemy do Chojnic, gdzie zmierzymy się z Chojniczanką. Chojniczanka zgromadziła dotychczas 2 punkty więcej od Odry, także zwycięstwo pozwoli nam wyprzedzić ich w tabeli i wykonać wydatny krok w stronę wyjścia ze strefy spadkowej. W słabym sezonie 19/20 , gdzie pierwsze zwycięstwo odnieśliśmy dopiero w 12 kolejce również miało to miejsce w Chojnicach, więc mam wielką nadzieję ,że historia się powtórzy. Po ostatnim całkiem dobrym meczu z Ruchem są powody do optymizmu. Obrona w końcu była szczelniejsza jak w pozostałych meczach i w ofensywie również wyglądało to całkiem dobrze. Z Chojniczanką dotychczas mierzyliśmy się 7 krotnie i bilans tych spotkań to trzy zwycięstwa, dwa remisy i dwie porażki. Wszystkie mecze z drużynami z dołu tabeli Chojniczanka dotychczas przegrała, oby i Odra dokonała tej sztuki.

Re: #16 - Chojniczanka Chojnice - Odra Opole (nd. 30.10.2022, g. 15:00)

#5
Ale Skrzypczak ma coś do udowodnienia, bo opinie na temat jego przydatności były podzielone.
Co do Kuchty, to chyba trudno byłoby znaleźć kibica Odry, który z radością przyjął informację o rozstaniu i nie uważał tego ruchu za błąd, więc on coś do udowodnienia może mieć władzom Odry, ale nie kibicom.

A tak już schodząc na poziom samego meczu - jestem bardzo ciekaw jak to będzie wyglądało. Jakiś pomysł nowego trenera powinien być już widoczny i tak naprawdę to właśnie mecz z Chojniczanką jest debiutem w pełnej skali, bo przed Ruchem miał chyba tylko 2 treningi z zespołem. Oby to wszystko ruszyło do przodu, bo o ile sytuacja nie jest jeszcze beznadziejna, tak jest po prostu trudna w kontekście utrzymania.
cron