Re: #15 - Odra Opole - Ruch Chorzów (pt. 21.10.2022, g. 20:30)

#76
W obecnym sezonie frekwencję lepszą od nas ma nawet... Termallica i to nie jest mała różnica ,a 400 osób na mecz. Wioska, z której każdy się nabija. Niestety sami widzicie ,że jak chcemy zaczerpnąć jakiejś zapowiedzi, albo statystyk meczowych to trzeba się kierować do mediów społeczniościowych ... naszego rywala. Może w naszym klubie wydaję się wszystkim ,że w raz z otwarciem nowego stadionu automatycznie frekwencja znacząco się poprawi i problem zniknie. W mojej opinii o kibica trzeba walczyć cały czas. Czy ktokolwiek kojarzy z was cokolwiek, po czym o Odrze było głośno? Ja kojarzę tylko jedną rzecz, a mianowicie publiczne ultimatum dla Rumaka, o którym pisali nawet w Ameryce Południowej. W jakim świetle stawiało to klub to chyba nie muszę dodawać.

Re: #15 - Odra Opole - Ruch Chorzów (pt. 21.10.2022, g. 20:30)

#83
Bronilem Czaple za serce do gry, walecznosc. Zawsze stara sie, biega. Jednak zszokowalo mnie w ajki sposob chcial strzelic gola. Jak napastnik moze tak odchylic sie do tylu przy probie oddawaniu strzalu. Przeciez to ABC pilkarstwa. Zamiast pilke naskoczyc do dolu on odchyla sie w wali w kosmos. W tej sytuacji czysta amatorka. Druga rzecz ktora nie podoba mi sie u niego , to zawsze brak kontroli nad frustracja i idiotyczne faule, ktore koncza sie niepotrzebnymi kartkami.
Ostatnio zmieniony sobota, 29 października 2022, 14:46 przez snajper, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: #15 - Odra Opole - Ruch Chorzów (pt. 21.10.2022, g. 20:30)

#84
Moze i Haluch byl faulowany, ale i tak mielismy szanse uchronic sie przed strata gola, gdyby obronca stojac od przeciwnika 1.5 metra nie odwracal sie przed strzalem zamiast blokowac noga i cialem. Oni boja sie pilki. Mowa oczywiscie dotyczy Piotrka Zemlo. Warto, zeby to sam przeanalizowal.
A w trzydziestej chyba szostej minucie, gdyby nie Haluch to po bledzie Kamyka powinnismy przegrywac. 1:1 chyba sprawiedliwe.
cron