#11 - Odra Opole - Skra Częstochowa (nd. 18.09.2022, g. 18:00)

#1
Tym razem rywalem Odry będzie Skra Częstochowa. Obecnie Odra notuję serię 4 porażek z rzędu. Oprócz tego kolejnym mało optymistycznym czynnikiem jest seria ponad 330 minut bez strzelonej bramki. Skra obecnie ma 14 punktów, na wyjeździe zdobyli 7 punktów, potrafili wygrać na obcym terenie z Podbeskidziem. Piotr Plewnia mimo ultimatum, które sam sobie postawił pozostał na stanowisku po interwencji zarządu i wydaję nadal cieszyć się pełnym zaufaniem. Na podstawie ostatnich meczy ciężko znaleźć aspekt, który mógłby podbudować wiarę w naszą drużynę. Jednak bukmacherzy to w Odrze upatrują faworyta i mam szczerą nadzieję, że się nie będą mylili i uda się w końcu sięgnąć po 3 punkty.

Re: #11 - Odra Opole - Skra Częstochowa (nd. 18.09.2022, g. 18:00)

#11
W 1 lidze miał nieźle liczby, tyle że to było 13 lat temu.
Z drugiej strony nasza liga ogólnie jest tak słaba ze to że grał po Indiach i Bahrajnach nie musi oznaczać ze nie będzie lepszy od innych potencjalnych "nabytków".
Bardziej bym się martwił czy jest gotowy do gry czy będzie dopiero na drugą rundę jak już może być za późno.
Chyba lepszy taki napastnik niż żaden...
Choć nie wiem czy to nie jest moment żeby dać szansę młodemu napastnikowi z akademii.

Re: #11 - Odra Opole - Skra Częstochowa (nd. 18.09.2022, g. 18:00)

#19
Wygrać możemy z każdym, ale niestety przegrać też.
Najbardziej martwi mnie to za zarząd za wszelką cenę trzyma się "projektu" i zdaje się w ogóle nie dostrzegać opcji spadku, która niestety po każdej porażce staje się coraz bardziej realna.

Zarząd nie przyjął dymisji trenera ale nie powiedział też jaki ma plan na wyprowadzenie drużyny z kryzysu.
Sama wiara w to że będzie lepiej to za mało, a skoro zarząd ślepo ufa trenerowi to w przypadku niepowodzenia w kolejnych meczach sam powinien podać się do dymisji, razem ze sztabem i całym projektem.

Re: #11 - Odra Opole - Skra Częstochowa (nd. 18.09.2022, g. 18:00)

#20
smilee pisze:
niedziela, 18 września 2022, 12:44
Wygrać możemy z każdym, ale niestety przegrać też.
Najbardziej martwi mnie to za zarząd za wszelką cenę trzyma się "projektu" i zdaje się w ogóle nie dostrzegać opcji spadku, która niestety po każdej porażce staje się coraz bardziej realna.

Zarząd nie przyjął dymisji trenera ale nie powiedział też jaki ma plan na wyprowadzenie drużyny z kryzysu.
Sama wiara w to że będzie lepiej to za mało, a skoro zarząd ślepo ufa trenerowi to w przypadku niepowodzenia w kolejnych meczach sam powinien podać się do dymisji, razem ze sztabem i całym projektem.
No to spadniemy ważne, że "projekt" jest nasz opolski szkoda, że jest on robiony kwestią degradacji z ligi...
cron