Re: #9 - Odra Opole - GKS Katowice (pn. 05.09.2022, g. 18:00)

#16
Taktyka jest taka sama w tym jak i w poprzednim sezonie. . Oddajemy pilke, bronimy i czekamy na swoje szanse. O ile w zeszłym sezonie to zdawało egzamin bo defensywę mieliśmy świetna, w końcu coś u nas wpadało i przeciwnik sie otwierał. A w tym mamy obronę dramatyczna plus żadnego bramkarza. Z Jagiellonia przynajmniej była ambicja. Dziś wszystko już w normie. Plewnia zdaję się zupełnie nie mieć planu awaryjnego. A czy plan awaryjny ma Lisiński?

Re: #9 - Odra Opole - GKS Katowice (pn. 05.09.2022, g. 18:00)

#19
0,77 pubktu na mecz, przed sezonem o ile pamiętam Plewnia miał coś koło 1,5.

Podobnie jak prezes mam sporo sentymentu i sympatii zarówno do plewni jak i copy ale to że się kogoś lubi nie znaczy że będzie dobrym trenerem.
Życzę trenerowi szczerze jak najlepiej ale nie każdy piłkaz zostaje dobrym trenerem (większość nie zostaje), a jak będziemy zbyt długo czekać to obudzimy się w 2 lidze, a awansować do pierwszej nie jest łatwo :-(

I na stadionie będą koncerty disco polo bo szkoda go będzie na 2 ligę :-(

Re: #9 - Odra Opole - GKS Katowice (pn. 05.09.2022, g. 18:00)

#21
Niektóre decyzje Plewni są śmiechu warte. Ci sami zawodnicy grają w czwartek 120 minut w pucharze Polski, po czym wychodzą parę dni później na mecz ligowy. Czy nie można było na puchar wprowadzić parę rotacji? Szkoda mi Halucha, chłop ani szansy w lidze, ani w pucharze nie dostaje. Co się dzieje z Klecem, chłop strzela bramkę dająca zwycięstwo z Arką po czym w pucharze nie dostaje nawet minuty w dogrywce, a w kolejnym meczu nie ma go nawet w kadrze meczowej, w której jest Marzec (cień własnego siebie).

Re: #9 - Odra Opole - GKS Katowice (pn. 05.09.2022, g. 18:00)

#22
queswho pisze:
poniedziałek, 5 września 2022, 19:06
Na koniec rundy jesiennej potrzebujemy ok. 18-21 punktów. Będziemy grać z teoretycznie ze słabszymi zespołami ale to wydaje się być niemożliwe z taką grą.
Najgorsze jest to iż z im teoretycznie słabszym przeciwnikiem gramy tym większa padlinę odwalamy. Najlepsze nasze 2 mecze w lidze to Wisła i Arka, najgorsze (nie licząc dzisiejszego, najgorszego, z gksem który był słaby i nie wiem czemu jest tak wysoko) - z dołem tabeli.

Nie wygląda to dobrze ale ja będę się nadal upierał ze to nie jest problem z potencjałem drużyny tylko z brakiem pomysłu i dotarcia do zawodników aby wykrzesać z nich co najlepsze.

Marce, mikinice, klimki i inni że starej kadry pokazali ze potrafią grać w piłkę na 1 ligowym poziomie. Część nowych też już zdążyła pokazać że potrafi.

Kiedy wychodzą przeciwko pazdanowi, zyro czy hadaremu to ambicja ich napędza, a przed grającym takie sam badziewie ja i my gksem motywacja średnia i potrzebny jest ktoś kto nakręci drużynę.

Niezależnie czy głównym problemem jest mental czy brak koncepcji czy zły dobór personalny... wszystkie tropy prowadzą w to samo miejsce :-(

Oby szybko jednak się to zazebilo bo naprawdę trzeba będzie bardzo poważnie pomyśleć (właściwie to rynek powinniśmy badać już) o zmianie sztabu, bo nie wyobrażam sobie spadku na tym etapie drogi do ekstraklasy !

Re: #9 - Odra Opole - GKS Katowice (pn. 05.09.2022, g. 18:00)

#23
smilee pisze:
poniedziałek, 5 września 2022, 19:30
queswho pisze:
poniedziałek, 5 września 2022, 19:06
Na koniec rundy jesiennej potrzebujemy ok. 18-21 punktów. Będziemy grać z teoretycznie ze słabszymi zespołami ale to wydaje się być niemożliwe z taką grą.
Najgorsze jest to iż z im teoretycznie słabszym przeciwnikiem gramy tym większa padlinę odwalamy. Najlepsze nasze 2 mecze w lidze to Wisła i Arka, najgorsze (nie licząc dzisiejszego, najgorszego, z gksem który był słaby i nie wiem czemu jest tak wysoko) - z dołem tabeli.

Nie wygląda to dobrze ale ja będę się nadal upierał ze to nie jest problem z potencjałem drużyny tylko z brakiem pomysłu i dotarcia do zawodników aby wykrzesać z nich co najlepsze.

Marce, mikinice, klimki i inni że starej kadry pokazali ze potrafią grać w piłkę na 1 ligowym poziomie. Część nowych też już zdążyła pokazać że potrafi.

Kiedy wychodzą przeciwko pazdanowi, zyro czy hadaremu to ambicja ich napędza, a przed grającym takie sam badziewie ja i my gksem motywacja średnia i potrzebny jest ktoś kto nakręci drużynę.

Niezależnie czy głównym problemem jest mental czy brak koncepcji czy zły dobór personalny... wszystkie tropy prowadzą w to samo miejsce :-(

Oby szybko jednak się to zazebilo bo naprawdę trzeba będzie bardzo poważnie pomyśleć (właściwie to rynek powinniśmy badać już) o zmianie sztabu, bo nie wyobrażam sobie spadku na tym etapie drogi do ekstraklasy !
W oknie zimowym potrzeba przynajmniej 5 porządnych wzmocnień na każdą pozycję łącznie z ławką trenerską.

Re: #9 - Odra Opole - GKS Katowice (pn. 05.09.2022, g. 18:00)

#25
Ja może i trenerem nie jestem - może nie znam się na piłce... ale jeśli piłkarze którzy grali kilka miesięcy temu w barażach o ekstraklasę, teraz nie potrafią kilku podań rozegrać bez straty piłki + są zwyczajnie bez formy (moja subiektywna ocena tego co pokazują na boisku) - to kto za to odpowiada? Przypuszczam, że trener. No i tu już klub powinien się zastanowić, czemu poszło to w tą stronę w jaką poszło.

W chwili obecnej taktyka trenera (z całym szacunkiem do Piotrka) wygląda jak taktyka Mariusza Rumaka: "mam plan". Tylko, że ten plan coś nie do końca wychodzi.
cron