Moje pytanie - temat do usunięcia

#1
Cześć. Moje pytanie jest następujące. Na naszym forum wymieniamy się komentarzami na wszelkie tematy związane z naszą Odrą, ale już od dawna, mam wrażenie że obracamy się wokół... dwudziestu(20) nicków. Tyle.
Czy nie da się naszego forum ożywić, rozpromować by większa ilość kibiców wiedziała o jego istnieniu i mogła się udzielać?
Od dawna kisimy się we własnym sosie.
Jest kilka FP na FB jak "Jedna Odra" "Władcy Opolszczyzny" czy "Niebiesko Czerwoni" i te FP mogły by podać dalej forum.
Czasami nostalgicznie czytam stare tematy meczy ze Skałką Żabnica czy Przyszłością Rogów...
Marzy Mi się zbudowanie społeczności wokół klubu, bo aż żal że na Odrę chodzi 1k ludzi jak na trzecią ligę...
Takie forum mogłoby być jedną z wielu cegiełek.

Re: Moje pytanie - temat do usunięcia

#7
Zagrala w takich historycznych koszulkach z konca lat 70 i poczatku 90 tych. W tych bylych, pomaranczowych, szczesliwych. Ale pilkarze dzisiejszej druzyny nie sprostali wierze w lucky
t-shirt i zbierali regularnie oklep od swoich rywali. Dlatego uwazam, ze najpierw niech naucza sie lub zaczna grac na wyzszym poziomie, a dopiero potem powinnismy starac sie o super retro koszulki. Ale pomysl jest jak najbardziej interesujacy.
cron