Re: #5 - Odra Opole - Sandecja Nowy Sącz (wt. 09.08.2022, g. 18:00)

#19
smilee pisze:
wtorek, 9 sierpnia 2022, 18:31
smilee pisze:
poniedziałek, 8 sierpnia 2022, 19:27
3:0 dla Odry!
No i przede wszystkim młodzi Guzdek i Łapiński bramki z półobrotu - czapla powinien się uczyć...
Żartujesz sobie? Guzdek był totalnie poza grą przez cały mecz. Czapla w 5 minut wygrał więcej główek niż Guzdek przez cały swój występ.

Co do meczu - mimo wygranej nie widziałem tutaj zbyt dużo powodów do optymizmu. W obronie wciąż jest katastrofa, Petrak nie nadaje się absolutnie do niczego bo po prostu na boisku nie myśli. Tak czy siak, w kolejnym meczu powinno być już łatwiej bo na pewno z chłopaków zeszło ciśnienie.
Mnie natomiast cały czas bardzo martwi pozycja Kleca w naszej układance.

Re: #5 - Odra Opole - Sandecja Nowy Sącz (wt. 09.08.2022, g. 18:00)

#20
Czy uważacie że karny powinien być podyktowany ? Wg mnie był faul w ataku. Gra dziś mogła się podobać i cieszy że po straconej bramce potrafimy wrócić i wygrać spotkanie , rzadko to się zdarzało ostatnio w Opolu. Cieszy że Guzdek gola strzelił i był lepszy niż Czapla zdecydowanie. Bardzo fajnie Petrak , waleczny choć ma problemy gdy podają piłkę na wolne pole. Zmiany też na plus. Ciężko mi powiedzieć kto zagrał najlepiej. No i Haluch na bramkę bo Kalinowski dziś babol niestety.

Re: #5 - Odra Opole - Sandecja Nowy Sącz (wt. 09.08.2022, g. 18:00)

#21
Guzdek poza przypadkową bramką po błędzie bramkarza gości nic nie pokazał. Nie dziwię się, że Widzew go odpalił. Mimo bardzo dobrych warunków fizycznych, nie wygrał chyba żadnego pojedynku główkowego. Ale większość kibiców rozlicza napastników tylko po zdobytych bramkach.
Czapla jest niedoceniany bo mało strzela, ale i tak uważam, że zdecydowanie więcej wnosi do drużyny niż Guzdek. Potrafi przyjąć piłkę tyłem do bramki, haruje na boisku.
Tkocz wreszcie bez babola, poprawny występ.
Petrak potrafi się podłączyć do akcji ofensywnych, ambitny jest ale ustawić to on się w obronie nie potrafi.
Znakomita asysta Urbańczyka przy bramce Szreka.
Dobra zmiana Łapińskiego, ma chłopak potencjał, tylko bywa jeszcze zbyt chimeryczny.
3 pkt z Resovią i zaczynamy marsz w górę tabeli.

Re: #5 - Odra Opole - Sandecja Nowy Sącz (wt. 09.08.2022, g. 18:00)

#25
mario11983 pisze:
wtorek, 9 sierpnia 2022, 19:26
smilee pisze:
wtorek, 9 sierpnia 2022, 19:25
Ja bym tam spróbował Czapli na pozycji trojaka...
To wtedy mógłby pobić rekord żółtych kartek w lidze...
No fakt, o tym nie pomyślałem.
Ale pod kontrolą psychologa mogłoby się udać.
Jedna ze składowych sukcesu trojaka było to że był duży i agresywny (też sporo kartek łapał) ale jednocześnie potrafił nad tym panować bo czerwona chyba tylko jedna była, no może 2 :-)
cron