Re: #4 - Odra Opole - Wisła Kraków (pt. 05.08.2022, g. 20:30)

#22
W zasadzie ten mecz od poprzednich różnił się tym, że mieliśmy większe zaaganżowanie(w drugiej połowie) ale to wciąż ten sam bubel.
Kalinowski w miarę wypadł, solidnie, ale jestem przyzwyczajony do wyższej jakości którą dawał Kuchta i którą ma dać Hałuch.
Zdjęcia porobić, oprawić w ramkę bo taka frekwencja nie wiadomo kiedy się powtórzy. (nie prędko)
Co do meczu to brak tego samego co w poprzednich spotkaniach, piłka odskakuje, nie ma klepy gry z pierwszej piłki, nie ma gry 1 vs 1, nie ma skracania gry, doskoku odpowiedniego.
U nas prostopadłe podanie było widziane w zeszłym sezonie, a jesteśmy po czterech meczach nowego sezonu.
Makuszewski na plus, to widać jak z piłką się chłop obchodzi, gdzieś było coś pograł i miejmy nadzieję że będzie liderem naszej drużyny.

Re: #4 - Odra Opole - Wisła Kraków (pt. 05.08.2022, g. 20:30)

#25
Kalinowski całkiem nieźle, ale ja chcę w końcu zobaczyć Halucha. Spychała wraca po dłuższej kontuzji i nie był gotowy na 90 minut stąd Mikinić w obronie. Urbańczyk w końcu nieźle, Niziołek znów nijak, z Marcem to naprawdę nie wiem co się stało, ale nie wygląda to najlepiej. Moim zdaniem nie ma się czego wstydzić, chociaż coraz gorzej wygląda nasza sytuacja. Jak Plewnia nie podniesie tego w dwóch najbliższych domowych meczach to będzie gorąco.
cron