Re: #3 - Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec (pt. 29.07.2022, g. 20:30)

#10
Sezon nam sie zapowiada rewelacyjnie. Walka o to zeby wyjsc spod krechy przy publice 100 ludzi. Bo kto to bedzie chcial ogladac. Zapomnieli jak sie gra.Druzyna nam sie rozwija. Postep jak u Papszuna. Baraze raczej nam nie groża. Chociaz to dopiero poczatek to trzeba powiedziec, ze sytuacja jest niezrozumiala. Juz podczas barazy wyniki byly szokujace. A teraz co ? 5 meczow w Opolu, wielkiej twierdzy
i 5 kopow w dupe ?!

Re: #3 - Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec (pt. 29.07.2022, g. 20:30)

#13
Sapielak to dla mnie coraz bardziej staje się talentem jak Olek Kowalski :)
Kędziora faktycznie, początek sezonu katastrofa. Kostrzycki o kulach, także bardzo prawdopodobne że sezon ma z głowy. Trudno mi tu kogokolwiek pozytywnie wyróżnić. Może Paprzycki, momentami Nowak. Fajnie że próbujemy ściągnąć Makuszewskiego, ale ktoś taki bardziej by się przydał z tyłu, a wobec kontuzji Kostrzyckiego jest to po prostu obowiązek. No i Haluch do bramki, albo chociaż Kalinowski.

Re: #3 - Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec (pt. 29.07.2022, g. 20:30)

#14
Panowie, my przegrywamy u siebie w Opolu z przecietnym Zaglebiem 1:4. Spodziewalem sie słabego meczu w naszym wykonaniu, ale na remis. Nie na kompromitacje. A bramkarz nie potrafi wybronic nawet prostych strzalow, wystarczy, ze bedzie bardzo silny w okolice głowy i Sapielak kuca. Ale co tam mowa trawa. Do nastepnego meczu. Chłopaki zapewne teraz lepiej pracuja na treningach. Nie mamy bramkarza, lidera szatnii, napastnika i obrona nam sie posypała. Trudno byc choc troche optymista. Chyba ze na PlayStation.

Re: #3 - Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec (pt. 29.07.2022, g. 20:30)

#15
To jest niesamowite jak w półtora miesiąca wszystko się rozsypało. Jeszcze niedawno dwa mecze dzieliły nas od ekstraklasy. Odra nie grała efektownie ale bardzo pragmatycznie. Dobrze taktycznie, broniła całym zespołem. Z przodu zazwyczaj cos wpadło. Teraz jesteśmy dziećmi we mgle. Musi być jakiś potężny wstrząs w drużynie bo będzie bardzo źle. Plewnia też powinien jakieś zmiany dziś zrobić wcześniej. Gramy w 10 tracąc siły przegrywając dwoma bramkami a on swoim zwyczajem robi zmiany robi w 70 minucie. 3 nowych zawodników powinno wejść już po przerwie. A Sapielak zdecydowanie niech pogra w rezerwach.

Re: #3 - Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec (pt. 29.07.2022, g. 20:30)

#21
Ja serio nie wiem o co chodzi ze Haluch nawet na ławce nie jest, gdzie w sparingach mega pewnie się prezentował.

Oczywiście to gdybanie, ale gdyby nie czerwona kartka z dupy to byśmy nie przegrali. Do teraz nie rozumiem dlaczego dostaliśmy i karnego i czerwona, ba, nawet nie jestem pewien czy faul nie zaczął się przed polem karnym.

Inna sprawa to ze po tej sytuacji zespół posypał się jak domek z kart i wyglądał słabo, jak tez wyglądamy od początku sezonu i gra MUSI się zmienić szybko, bo się obudzimy za kilka kolejek z ręka w nocniku.
cron