Re: Odra- Podbeskidzie

#27
Jaki kryzys ? Dopiero sezon ruszył, wiec albo sa przetrenowani z poczatku, albo źle trenowali. Sparingi ze slabszymi druzynami tez byly fatalne. Nie przywiazuje sie wartosci do sparingow, lecz sa wazne i liczy sie tam wiele innych aspektow. My powinnismy byc niezli w sparingach bo druzyna pozostala taka sama prawie w 90 % Dlatego porazki zaskakiwaly, nawet kiedy wiedzielismy, ze mamy kilku nowych pilkarzy w skladzie do sprawdzenia. Wierze w Plewnie, bo podobnie zaczynalismy zawsze od słabszego meczu lub dwoch, a potem bylo juz tylko lepiej. Lecz po tym co pokazali pilkarze w 2 meczu rozegranym w Opolu o optimizm jest bardzo trudno. Nie jestem przekonany czy bedziemy w stanie zagrac lepiej przeciwko bardzo przecietnej druzynie z Sosnowca. Cos chyba nie tak. Na koniec licze na to, ze sie myle. Juz niedlugo pojawie sie na Oleskiej. Takiej padliny wolałbym uniknac na żywo. A bramkarz ? Gramy bez bramkarza jak do tej pory.

Re: Odra- Podbeskidzie

#29
Wydaje mi się, że podejście jest takie - Sapielak jest słabszym bramkarzem, ale mamy na tyle mocną drużynę żeby bez problemu się utrzymać, więc nawet jak popełni kilka błędów to nic strasznego się nie stanie. I przede wszystkim - punkty w PJS i potencjał sprzedażowy.

Re: Odra- Podbeskidzie

#32
Czy naprawde z Sapielaka moze byc dobry bramkarz ? Oby nie bylo tak, ze trener Plewnia myslac o Sapielaku jak o " pieknym nieujezdzonym mustangu ", ktory za dwa lata moglby byc wart fortune, a tymczasem bramkarz okaze sie zwykłm osłem, nie wiele wartym do tego wszystkiego i trener spadnie z siodła osła. Bramkarz to najwazniejszy punkt druzuny. Z dwojga złego, wolałbym zeby trener miał nosa I dalej trenował Odre z sukcesami przez kilka lat jak Papszun. I wprowadzil nas na salony z silna druzyna, a nie z osiołkami biegajacymi po polu minowym.

Re: Odra- Podbeskidzie

#33
Własnie obejrzałem raz jeszcze skrot meczu na Magazyn 1. LIGI. Przy obu straconych bramkach zawinil Sapielak. Raz przykucnał jak gdyby bal sie petardy lecacej w jego głowe, przy drugiej stał zdecydowanie na prawej kiedy akcja szła całkiem lewą strona. Jak tak mozna ustawiac sie w 1szej lidze ?

Re: Odra- Podbeskidzie

#35
cartman pisze:
czwartek, 28 lipca 2022, 6:24
wijamurzyn pisze:
środa, 27 lipca 2022, 13:06
smilee pisze:
środa, 27 lipca 2022, 13:00
... Ciekawe co będzie jak po 6 kolejkach będzie 1 punkt i się zorientują że to podejście jest błędne :-)
Wtedy do bramki wejdzie Haluch.
Haluch na razie chyba cały czas jakaś kontuzja / uraz. Widziałem go na trybunach z Żemło i Spychałą.
Haluch bez kontuzji, normalnie trenuje.
cron