Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2022/2023. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#12
Zdecydownie trafna decyzja. Na obronie mielismy z niego mniej pożytku. Sezon miał udany. Żeby tylko nie osiadł na laurach, tak jak Piech i Janus, ktorzy po jednym bardzo dobrym sezonie jakosciowo spadli o 60 %. Jezeli jeszcze ma ambicje, moze byc troszke lepszym lub conajmniej zagrac na podobnym poziomie w przyszlym sezonie.
Ostatnio zmieniony czwartek, 2 czerwca 2022, 16:28 przez snajper, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2022/2023. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#17
Z tym Klimkiem, to za szybko się to potoczyło. Zwróćcie uwagę, że nieco ponad 2 miesiące temu, zdobywając bramkę na Widzewie, on dopiero zaistniał. Wcześniej grał końcówki, to był mecz przełomowy, bo wyszedł też w podstawowej 11. I nadal jeszcze narzekaliśmy, bo podejmował złe decyzje i ta pierwsza 11 wydawała się może nawet trochę na wyrost. A poźniej stał się kluczowym zawodnikiem, wręcz napędzającym tę drużynę. To pokazuje dwie rzeczy: po pierwsze, 2 miesiące w piłce to czasem bardzo dużo. Po drugie, nie mogę oprzeć się wrażeniu, że odchodzi przynajmniej o jedno okienko transferowe za szybko. Przy czym promował się naprawdę dobrze, bo w tych kluczowych i medialnych meczach końcówki sezonu (+ wyjazd na Widzew) pokazywał najwięcej.
Trojaka bardzo szkoda.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2022/2023. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#24
smilee pisze:
wtorek, 31 maja 2022, 21:42
Jeszcze nikt nie odszedł...
Ciekawe czy klub coś robi czy będzie czekać i pozbiera "resztki" z rynku.
Prezes Lisiński przed barażami:

"Prowadzimy już negocjacje z potencjalnymi zawodnikami, których możemy podzielić na trzy zbiory: rozważanych osobno pod kątem PKO Ekstraklasy i Fortuna 1 Ligi oraz branych pod uwagę przy obu poziomach rozgrywkowych. Mamy grupę piłkarzy, którzy przeszli przez nasze sito selekcyjne i jesteśmy nimi zainteresowani mocniej niż innymi. Nasza dalsza strategia transferowa będzie zależeć już od tego, jaki wynik osiągniemy w barażach."

Myślę, że na dniach poznamy konkrety.
cron