Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2022/2023. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#226
respest pisze:
piątek, 15 lipca 2022, 15:44
respest pisze:
czwartek, 30 czerwca 2022, 18:39
To na obecna chwile skład na Nieciecze wyglądałby wg mnie tak: Haluch - Kedziora, Kamiński, Zemlo - Klimek, Urbanczyk, Niziołek, Spychala - Nowak, Mikinic - Czaplinski
Trochę się zmieniło w składzie od czasu tego posta, ale poza Haluchem, Urbańczykiem i Żemłą (Spychałę potem sprostowałem na Szreka), to skład w miarę przewidziany. Paprzycki jest potrzebny co środka do walki fizycznej, Kostrzycki zamiast Żemły to w sumie podobny poziom, jednak najbardziej obawiam się postawy Sapielaka. No i trochę nie rozumiem, po tym co pokazał w sparingach Haluch, no ale na treningach nie byłem i wypada zaufać trenerowi Kani.
Halucha nie ma nawet na ławce. Może jakaś kontuzja, uraz ?

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2022/2023. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#244
mario11983 pisze:
piątek, 29 lipca 2022, 7:14
cartman pisze:
piątek, 29 lipca 2022, 6:08
Podobno jest duże prawdopodobieństwo, że Kostrzycki zerwał krzyżowe ... Niebawem ma mieć rezonans i będzie diagnoza.
Kontuzji doznał w poniedziałek, a dopiero dziś ma mieć rezonans.
Dziwi mnie, dlaczego tak późno.
Rozmawiałem o tym z piłkarzem z innego klubu. Zadałem to samo pytanie. Podobno to standard. Załątwiają mu wizytę u tego znanego lekarza - chyba Ficek jak dobrze pamietam.
cron