Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2022/2023. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#202
cartman pisze:
piątek, 8 lipca 2022, 9:50
Jest ktoś na sparingu ?
z numerem 20 to Klec ? Na grafice jest anonsowany z numerem 10.
Urbańczyk coś średnio ... Odskakująca piłka, jedna poważna strata.
Nie jestem na meczu, ale jak nie ma nikogo z 10 to pewnie Klec ma 20 tak jak w pierwszym sparingu. Jak to wygląda, tak jak wynik czyli tragicznie czy nie jest aż tak źle? Wyróżnia się ktoś?

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2022/2023. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#203
KibicOdry008 pisze:
piątek, 8 lipca 2022, 10:00
cartman pisze:
piątek, 8 lipca 2022, 9:50
Jest ktoś na sparingu ?
z numerem 20 to Klec ? Na grafice jest anonsowany z numerem 10.
Urbańczyk coś średnio ... Odskakująca piłka, jedna poważna strata.
Nie jestem na meczu, ale jak nie ma nikogo z 10 to pewnie Klec ma 20 tak jak w pierwszym sparingu. Jak to wygląda, tak jak wynik czyli tragicznie czy nie jest aż tak źle? Wyróżnia się ktoś?
Byłem pierwsze 30 minut. Widać, że gramy drugim garniturem.
Guzdek miał jeden strzał, ale niecelny.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2022/2023. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#204
cartman pisze:
piątek, 8 lipca 2022, 10:02
KibicOdry008 pisze:
piątek, 8 lipca 2022, 10:00
cartman pisze:
piątek, 8 lipca 2022, 9:50
Jest ktoś na sparingu ?
z numerem 20 to Klec ? Na grafice jest anonsowany z numerem 10.
Urbańczyk coś średnio ... Odskakująca piłka, jedna poważna strata.
Nie jestem na meczu, ale jak nie ma nikogo z 10 to pewnie Klec ma 20 tak jak w pierwszym sparingu. Jak to wygląda, tak jak wynik czyli tragicznie czy nie jest aż tak źle? Wyróżnia się ktoś?
Byłem pierwsze 30 minut. Widać, że gramy drugim garniturem.
Guzdek miał jeden strzał, ale niecelny.
Pierwszy garnitur chyba jutro z Opava będzie grać i pewnie będzie to taki skład jakim wyjdziemy na Niecieczę.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2022/2023. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#215
Nie wiem, pewnie się nie znam ale jak dla mnie... Kupa straszna :-(
70% hmmm, 20% frazesów, 10% treści

Ani to nie wpada w ucho jak koko koko eurospoko, ani do śpiewania przez kibiców się nie nadaje a i śmiem twierdzić że puszczone z głośników będzie brzmiało średnio... Na pewno nie jak hymn :-(
Sorry jeśli kogoś uraziłem ale dla mnie przerost formy nad treścią, do zapomnienia...

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2022/2023. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#217
smilee pisze:
wtorek, 12 lipca 2022, 13:57
Nie wiem, pewnie się nie znam ale jak dla mnie... Kupa straszna :-(
70% hmmm, 20% frazesów, 10% treści

Ani to nie wpada w ucho jak koko koko eurospoko, ani do śpiewania przez kibiców się nie nadaje a i śmiem twierdzić że puszczone z głośników będzie brzmiało średnio... Na pewno nie jak hymn :-(
Sorry jeśli kogoś uraziłem ale dla mnie przerost formy nad treścią, do zapomnienia...
mam podobne odczucia. na siłę trzeba by było chyba tylko jakos remix zrobić z refrenem do puszczania bo te zwrotki i wokal jareckiego to z całym szacunkiem ale słabizna.. sam refren mi się widzi ;)

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2022/2023. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#223
Przede wszystkim, to nie jest plan. To jest marzenie.
Plan definiuje co zamierzasz zrobić, żeby w określonym czasie klub stał się czołówką ligi. Oczywiście nigdy nie będziesz miał gwarancji awansu, bo to sport, ale klub powinien się do awansu przygotowywać na płaszczyźnie organizacyjnej i sportowej. Na to potrzebny jest budżet - jak rozumiem są pomysły i plany, żeby ten budżet powiększyć? Co ze szkoleniem? Na ten moment nie jesteśmy w stanie wychować sobie zawodników solidnych na I ligę, a co dopiero na ekstraklasę - w związku z tym jakie plany odnośnie akademii? Będzie stadion - to jest ogromny krok naprzód, ale od klubu akurat niezależny.

O ekstraklasie za 5 lat to chyba nawet Karol Wójcik mówił jakieś 4 lata temu (nie wiem czy nie w tym wywiadzie, gdzie deklarował że jako prezes nie wiedziałby co zrobić z większym budżetem). "Ekstraklasa za 5 lat" to w wolnym tłumaczeniu "generalnie chciałbym mieć święty spokój przez najbliższe 3 lata, a później pomyślimy" i tylko tak można tego typu deklaracje czytać.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2022/2023. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#225
respest pisze:
czwartek, 30 czerwca 2022, 18:39
To na obecna chwile skład na Nieciecze wyglądałby wg mnie tak: Haluch - Kedziora, Kamiński, Zemlo - Klimek, Urbanczyk, Niziołek, Spychala - Nowak, Mikinic - Czaplinski
Trochę się zmieniło w składzie od czasu tego posta, ale poza Haluchem, Urbańczykiem i Żemłą (Spychałę potem sprostowałem na Szreka), to skład w miarę przewidziany. Paprzycki jest potrzebny co środka do walki fizycznej, Kostrzycki zamiast Żemły to w sumie podobny poziom, jednak najbardziej obawiam się postawy Sapielaka. No i trochę nie rozumiem, po tym co pokazał w sparingach Haluch, no ale na treningach nie byłem i wypada zaufać trenerowi Kani.
cron