Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2022/2023. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#30
A kto pisze, że nie mamy?

Były reprezentant Polski U-18, ponoć świetnie się zapowiadał w Jagiellonii i bardzo chwalił go trener Mamrot, imponujące jest też to, że miał udział w ponad połowie bramek dla zespołu z Giżycka (czyli pewnie jedyny który tam jakoś się wyróżniał). Myślę, że Łapiński to inwestycja z zerowym ryzykiem - jeśli wypali, to na nim będzie można zarobić, jeśli nie to pewnie i tak nie będzie jakimś dużym obciążeniem finansowym. Choć oczywiście czekam na jakieś realne wzmocnienia 'na już', ale to dopiero początek przerwy międzysezonowej.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2022/2023. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#33
LooZ^ pisze:
poniedziałek, 6 czerwca 2022, 10:21
Gdyby był jakiś konkurs na klub z najnudniejszymi sparingami to Odra miałaby w ciemno pierwsze miejsce. Ślęza, Polonia, Ruch, Zagłębie Sosnowiec, SFC Opava. Można co pół roku obstawiać w ciemno, że z nimi zagramy.

http://odraopole.pl/news/plan-przygotow ... go-sezonu/
Wyjąłeś Mi to z ust. Wchodzę na 90minut, klikam plan i te same drużyny co runde, co przygotowania. Nikt z ekstraklasy, nikt jakoś bardziej interesujący. Wiecznie jedne i te same drużyny. No umówmy się, nawet w sezonie ogórkowym fajnie by było zagrać sparing z kimś ciekawym a My po najmniejszej linii oporu.

Nuda, straszna nuda.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2022/2023. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#34
Tak jakby nasze przygotowania kiedykolwiek były ciekawe... ;)

Zero plotek transferowych (w rubryce transferowej na 90minut.pl jedynie przy Odrze i...Skrze pusto, to o czymś mówi), przecieków, dziennikarzy w regionie żadnych nie ma sensownych, czasami od wielkiego dzwonu jakąś ciekawostkę napisze Maciek Grygierczyk, ale on przecież głównie skupia się na Górnym Śląsku, szczególnie teraz po awansie Ruchu. Kibic Odry nie ma łatwo. Z drugiej strony do tej pory były 'ciche' przygotowania, a potem udane sezony, więc może w tym jest metoda? No ale zainteresowania kibiców to niestety nie przyciągnie.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2022/2023. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#38
respest pisze:
wtorek, 7 czerwca 2022, 10:57
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=37755

Kolejny piłkarz bliski Odry. Co ciekawe został wybrany do najlepszej '11' sezonu 2 ligi przez portal transmitujący te rozgrywki. Środkowy pomocnik, ale kilka meczów zagrał też jako napastnik. Na papierze - dobry ruch.
No nie wiem, w Puszczy kompletnie nic nie pokazał, może to po prostu gość gdzie na poziomie drugiej ligi wygląda solidnie, dobrze, a 1 liga to już za wysokie progi.
Z Gabarnii to widziałby Mi się Feliks, fajny grajek ale tu bez podjazdu.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2022/2023. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#39
Ja nie będę udawał, że oglądałem mecze Puszczy czy Garbarni, ale po szybkim researchu wychodzi, że odejście z Puszczy było nieoczekiwane, bo za każdym razem jak grał to radził sobie ok, a w tym sezonie udowodnił, że przerasta 2 ligę. Ponoć świetne stałe fragmenty gry i umiejętności ofensywne. Jak kogoś brać z niższej ligi, to chyba wyróżniających się, prawda?

A Feliks dogadany z Radomiakiem.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2022/2023. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#40
Nasze modły zostały wysłuchane.
"Arkadiusz Piech i Krzysztof Janus pożegnają się najpewniej tego lata z Odrą. Dwaj doświadczeni zawodnicy znajdują się w gronie tych, których kontrakty z klubem z Oleskiej wygasają 30 czerwca i nie zostaną przedłużone. Z zespołu odejdą zatem jego najstarsi dotąd zawodnicy."
https://sportdziennik.com/odra-opole-zm ... adczonych/

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2022/2023. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#41
https://twitter.com/SulejKamil/status/1 ... 9895872512

Szykuje się zastępstwo za Kuchtę. Akurat kilka meczów Motoru widziałem i chyba jeden z lepszych wyborów z dostępnych bramkarzy na rynku. Kolejna z gwiazd 2 ligi, kolejny potencjalnie bardzo ciekawy ruch.

E: jest też niestety spodziewany transfer 'z klubu' - Trojak na dniach piłkarzem Korony.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2022/2023. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#47
Też nie było co go blokować, już od poprzedniego sezonu wyróżniał się w 1 lidze i zwyczajnie zasługuje na poważną szansę w Ekstraklasie (nie liczę jego poprzedniego epizodu), szkoda tylko, że nie w barwach Odry.

Teraz koniecznie trzeba znaleźć środkowego pomocnika o zbliżonych umiejętnościach odbioru i krycia, bo zarówno Niziołek, jak i przymierzany Klec (o ile przymierzany jest na pomoc a nie jako napastnik), to zawodnicy bardziej ofensywni.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2022/2023. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#49
Jacelinho pisze:
czwartek, 9 czerwca 2022, 18:34
mario11983 pisze:
czwartek, 9 czerwca 2022, 18:13
Odejścia Trojaka można się było spodziewać. Ważne, że nie odszedł za darmo.
Miejmy nadzieję, że to jedyny transfer z klubu kluczowego zawodnika.
Jak mogliśmy coś dostać jak mu się kontrakt kończył. Odszedł za friko
Nie. Jego kontrakt przedłużał się automatycznie po rozegraniu 60% meczów w sezonie.
cron