Re: Baraż o awans do Ekstraklasy / półfinał - Korona Kielce - Odra Opole (czw. 26.05.2022, g. 18:00)

#93
smilee pisze:
czwartek, 26 maja 2022, 18:25
Ja myślę że gdybyśmy mieli w kadrze prawdziwego napastnika który strzela te 15 bramek w sezonie to byśmy awansowali bezpośrednio. Nie chcę kopać czapli bo naprawdę doceniam jego wkład ale nie da się grać bez napastnika.
Arek już wyraźnie nie ten, żak to jakaś pomyłka, kto ma strzelać bramki ?
Szymek????

Re: Baraż o awans do Ekstraklasy / półfinał - Korona Kielce - Odra Opole (czw. 26.05.2022, g. 18:00)

#96
Tak narzekamy na brak napastnika, ale gdy popatrzymy na ilość strzelonych bramek w sezonie, to jesteśmy na 4 miejscu z 51 strzelonymi golami.
Strzeliliśmy tylko o 5 bramek mniej niż zdecydowany zwycięzca ligi. Ale fakt, priorytetem będzie transfer napastnika, bo Żak i Piech już nie zagrają u nas.
Cieszy to, że mamy wielu zawodników, którzy potrafią się pokazać w ofensywie. Martwi natomiast duża liczba straconych goli.
Szkoda, że w kluczowych meczach sezonu zabrakło doświadczenia Kamińskiego, Marca i będącego przed kontuzją w znakomitej formie Spychały.

Re: Baraż o awans do Ekstraklasy / półfinał - Korona Kielce - Odra Opole (czw. 26.05.2022, g. 18:00)

#97
Fajny sezon, emocje dzisiaj jakich dawno człowiek nie czul. Wypada podziękować za 35 meczy, czekać na kolejne. Dzięki wszystkim w klubie, to tylko piłka, może uda się za rok…

Co do przyjść odejść to nie ma ludzi niezastąpionych. Dokładać kolejne cegiełki, wymieniać słabszych, dać odejść tym którzy chcą się rozwijać oczywiście za rozsądna kwotę. Budować cały klub, krok po kroku.

Panowie. Doczekamy się:)
cron