Re: Baraż o awans do Ekstraklasy / półfinał - Korona Kielce - Odra Opole (czw. 26.05.2022, g. 18:00)

#26
wijamurzyn pisze:
czwartek, 26 maja 2022, 11:42
mario11983 pisze:
czwartek, 26 maja 2022, 6:41
cartman pisze:
czwartek, 26 maja 2022, 6:21


A co się dzieje z Kamykiem ?

Żeby Żemło jakiegoś karnego nie zrobił, dawno mu się to już nie przytrafiło. Mam nadzieje, że już się "wyleczył" z prokurowania karnych.
Kamiński przed meczem z Resovią złapał jakąś dolegliwość w kręgosłupie.
On już chyba w tym sezonie miał jakieś problemy z kręgosłupem, czy coś pomyliłem?
Miał już problemy z plecami w tym sezonie.

Re: Baraż o awans do Ekstraklasy / półfinał - Korona Kielce - Odra Opole (czw. 26.05.2022, g. 18:00)

#27
https://sportdziennik.com/korona-w-pelni-gotowa/

– Czuję się jak saper, ale ja takie spotkania uwielbiam. Jest podwójna adrenalina. Trzeba zachować spokój, równowagę. Przyjeżdża drużyna, która ostatnio nas upokorzyła, czas na rewanż, trzeba w tych trudnych momentach pokazać klasę, charakter, umiejętności – powiedział trener Ojrzyński nawiązując do niedawnej porażki z Odrą.

Re: Baraż o awans do Ekstraklasy / półfinał - Korona Kielce - Odra Opole (czw. 26.05.2022, g. 18:00)

#29
respest pisze:
czwartek, 26 maja 2022, 12:38
Jeszcze ciekawa lektura przed dzisiejszym meczem z naszym liderem: https://weszlo.com/2022/05/26/milosz-tr ... ole-wywiad
Z niej dowiadujemy się że jeśli OKS nie awansuje to możliwe że Trojak i tak odejdzie do EX.
Jeden z najlepszych środkowych pomocników o ile nie najlepszy od kiedy chodzę na Oleską.

Re: Baraż o awans do Ekstraklasy / półfinał - Korona Kielce - Odra Opole (czw. 26.05.2022, g. 18:00)

#30
Foker pisze:
czwartek, 26 maja 2022, 12:47
respest pisze:
czwartek, 26 maja 2022, 12:38
Jeszcze ciekawa lektura przed dzisiejszym meczem z naszym liderem: https://weszlo.com/2022/05/26/milosz-tr ... ole-wywiad
Z niej dowiadujemy się że jeśli OKS nie awansuje to możliwe że Trojak i tak odejdzie do EX.
Jeden z najlepszych środkowych pomocników o ile nie najlepszy od kiedy chodzę na Oleską.
niesamowita jest ta przemiana Trojaka. Od gościa który nie potrafi totalnie nic i jest wyzywany przez wszystkich kibiców do lidera środka pola i drugiego najlepszego asystenta w lidze.

Re: Baraż o awans do Ekstraklasy / półfinał - Korona Kielce - Odra Opole (czw. 26.05.2022, g. 18:00)

#31
zestan pisze:
czwartek, 26 maja 2022, 7:21
snajper pisze:
środa, 25 maja 2022, 15:51
Czy ktos odwazy sie przewidziec wynik jaki padnie jutro w Kielcach ?
Dał nam przykład Motor Lublin jak zwyciężać mamy.
Oczywiscie Motor dał nam przykład, ale Leeds U. pomimo faktu, ze przez wielu fachowcow skazywany był na spadek to dał rade i utrzymali sie. Wiec śmiało mozemy śpiewac jak w originale " Dał nam przykład Leeds United jak wygrywac mamy " . Dodam, ze nie mam zielonego pojecia jak zakonczy sie dzisiejszy mecz. Mozliwe sa wszystkie scenariusze. Ale emocje zźeraja z kazda minuta przyblizajaca nas do spotkania. ODRA PANY

Re: Baraż o awans do Ekstraklasy / półfinał - Korona Kielce - Odra Opole (czw. 26.05.2022, g. 18:00)

#34
snajper pisze:
czwartek, 26 maja 2022, 14:35
zestan pisze:
czwartek, 26 maja 2022, 7:21
snajper pisze:
środa, 25 maja 2022, 15:51
Czy ktos odwazy sie przewidziec wynik jaki padnie jutro w Kielcach ?
Dał nam przykład Motor Lublin jak zwyciężać mamy.
Oczywiscie Motor dał nam przykład, ale Leeds U. pomimo faktu, ze przez wielu fachowcow skazywany był na spadek to dał rade i utrzymali sie. Wiec śmiało mozemy śpiewac jak w originale " Dał nam przykład Leeds United jak wygrywac mamy " . Dodam, ze nie mam zielonego pojecia jak zakonczy sie dzisiejszy mecz. Mozliwe sa wszystkie scenariusze. Ale emocje zźeraja z kazda minuta przyblizajaca nas do spotkania. ODRA PANY
Hola,hola ! Mówimy o barażach których finałem jest awans wyżej a nie utrzymanie w lidze :-) Wczoraj Motor pojechał do Suwałk i spokojnie przeczołgał Wigry. Finał baraży o 1ligę w Chorzowie zapowiada się ciekawie. Nas interesuje oczywiście sprawa baraży o ekstraklasę.. Mam nadzieję, że pezepeenowski beton wyniku finału już nie ustalił.
cron