Re: #33 - ŁKS Łódź - Odra Opole (nd. 15.05.2022, g. 18:00)

#42
A jakis czas temu pisałem, ze znając Odrę będą wtopy z Puszcza czy Jastrzebiem, a w Łodzi będzie 0:3 dla nas - dużo się nie pomyliłem :)
A tak na poważnie - wielkie brawa dla drużyny, nieważne już co się będzie działo w tych meczach barażowych, ja już jestem przeszczęśliwy, bo jesteśmy najbliżej ekstraklasy w moim kibicowskim życiu. Nawet jak byliśmy liderem w skorumpowanych czasach, to mimo wszystko to nie były dwa mecze od awansu. Po tych frajerskich stratach bramek w końcówkach i po wtopie z Puszcza zwątpiłem, ale w kluczowych momentach drużyna dała rade.
W meczach barażowych wszystko możliwe, na pewno Odra przystąpi do nich z najwyższym morale, a jedyne czego można żałować to to, ze raczej zagra w nich Arka, a nie Widzew.

Re: #33 - ŁKS Łódź - Odra Opole (nd. 15.05.2022, g. 18:00)

#48
Dla wyjaśnienia kolegom tematu baraży o ekstraklasę :
Po zakończeniu sezonu rozegrany zostanie turniej barażowy o miejsce w Ekstraklasie w sezonie 2022/2023 pomiędzy zespołami, które zajmą w I lidze pozycje 3–6 i uzyskały stosowną licencję. W półfinałach baraży pary zostały ułożone według klucza 3–6 i 4–5,Gospodarzami będą zespoły z wyższego miejsca w tabeli. Tym samym Odra grać będzie w Kielcach z Koroną w następny czwartek 26.05.2022 o godz.20.45 . Zaś w finale zmierzą się zwycięzcy półfinałów. W finale gospodarzem będzie też drużyna, która zajęła w lidze wyższą pozycję. Najcudowniejszym dla nas układem będzie nasze zwycięstwo w Kielcach i zwycięstwo w drugim półfinale drużyny która zajmie w lidze 6 miejsce. Wtedy finał odbędzie się W OPOLU ! To byłoby największe wydarzenie na Oleskiej od 19 lat (08.11.2003 słynny mecz ze Śląskiem Wr.)