Re: #32 - Odra Opole - Korona Kielce (pt. 06.05.2022, g. 20:30)

#33
Piękny to był mecz. Sytuacja z goła odmienna zarówno na murawie jak i na trybunach. Właśnie ten drugi aspekt chciałem poruszyć. Jestem bardzo ciekaw Waszego zdania.

Tydzień wcześniej, na meczu z Puszczą na trybunach był dramat. Mam tu na myśli ogromną ilość "januszy", wyrażających swoje niezadowolenie poprzez darcie mordy w kierunku naszych piłkarzy. Po prostu kurwili tak, że było to słychać na całym stadionie. W drugiej połowie ilość tego typu akcji osiągnęła apogeum. Totalna żenada.
W pewnym momencie nie wytrzymałem i wdałem się w pyskówki, krzycząc żeby wypierdalali na sektor gości jak mają tak dalej wykrzykiwać. Nikt mnie nie poparł. Dostałem jeszcze większe zjeby...
Na innych stadionach w tego typu sytuacjach pojawiają się chłopaki z "sektora A", wypraszają z trybuny i dają liścia w korytarzu, tym samym nie dając najebanemu "januszowi" przyzwolenia na rzucanie kurwami w kierunku swoich piłkarzy. Tym bardziej, że chyba jesteśmy zgodni. że w tym sezonie nie zasłużyli. Nawet biorąc pod uwagę mecz z Puszczą podczas którego oglądania aż bolały zęby.

Uważacie, że na stadionach mamy wolność słowa i najebany janusz może krzyczeć co chce, czy jednak powinien być pacyfikowany ?

Re: #32 - Odra Opole - Korona Kielce (pt. 06.05.2022, g. 20:30)

#35
Jacelinho pisze:
poniedziałek, 9 maja 2022, 7:42
Widocznie ten opierdol zadziałał i uważam że było to w pełni zasłużone po spektaklu z Puszczą. Gdyby nie zagrali tak źle to by nie było takich krzyków. Już nie wspominam o frajerskich remisach w ostatnich minutach spotkań.

W takim razie nie zgadzamy się ze sobą.
Idąc tym tokiem rozumowania, co mamy powiedzieć np. o Man City, który wypuścił awans z Realem w ostatnich sekundach meczu. Jeszcze bardziej frajersko niż my. Znaczy to że City to słaby zespół i trzeba ich opierdolić ? Wjechać im do szatni i zjebać ? Wiadomo, że bardzo im zależało na wygranej, ale to jest sport i takie rzeczy zdarzają się cały czas.

Re: #32 - Odra Opole - Korona Kielce (pt. 06.05.2022, g. 20:30)

#37
Od zarania piłki noznej zawsze byli i beda opici lub mentalnie uszkodzeni kibice, ktorzy beda opierdalac piłkarzy. Tak samo jest na Legii w M.C. czy Koziej Dupie. Na Legii tez sa tacy kibice, ale nie siedza oni na sektorze kiboli. Co ta za głupi przykład z ta jebana Legia. Masakra, przyklad klubu gdzie Hadaj drze ryja i wyzywa pilkarzy po kazdym spotkaniu. Kibice napierdzielaja tam dosc czesto swoich zawodnikow,pobudzajac ich do gry, to jest dopiero jebana patologia. A teraz my mamy bic jakiegos jełopa, kibica Odry, ktory chodzi na mecze od dwudziestu lub trzydziestu lat. Co to za standardy. M.City przegral z Realem w polfinale Mistrzow wiec co, kibice maja powody zeby ich bluzgac ??? Oni dali z siebie maxa, ale zabraklo koncentracji, a my w Opolu mowimy o pilkarzach grajacych w 1 szej lidze z druzyna z DNA tabeli ktora wszystko przegrywala, a nasi grajkowie zagrali chodzonego ! Niektorym puszczaja juz nerwy. Na forum tez narzekalismy. Zjezdzilem stadiony swiata, bylem na Maracana w Rio, gdzie przed meczem kibice całowali herby i logo koszulek. Kiedy jednak przegrali po słabej grze były gwizdy i wyzwiska w strone pilkarzy. To jest normalne I zdarza sie wszedzie. Nienormalne jest natomiast bicie swoich ziomali. Kiedy byłem szczawiem Wytrych i Wilczynski J. rzadzili sie na trybunie Centralnego sektora Odry. Przychodzili w trakcie meczu i wywalali młodych z ławek, a jak ktos tylko spojrzał obrazony zbieral szpice lub liścia. Drugi z wymienionych nigdy nie jezdzil na wyjazdy, a Wytrych chociaz uwielbial bojki, kiedy my bylismy okrazeni przez nienawistnych kibicow z innej druzyny, to sam spierdalal, a nas pozostawial na pastwe. Zupelnie inaczej niz Ciuniu. Bic własnych kibicow to najwiekszy moralny upadek. Tak samo jak piłkarzy. Powinnismy miec kibicow ktorzy budza szacunek i respect. Gdy taki lider zwroci uwage, to wszystko wraca do normy. Ale szacunek wypracowany na wyjazdach, a nie bijac pijaka lub emeryta z krytej. Tyle mojego, a wasze stanowisko jest mi obce i niezrozumiale, zupelnie inne czasy.
Ostatnio zmieniony wtorek, 10 maja 2022, 23:56 przez snajper, łącznie zmieniany 2 razy.
cron